BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492413 przez koticz
ciężki temat z tą krwią pępowinową,my się raczej nie zdecydujemy,ale napewno jeszcze będziemy o tym rozmawiać.

Chyba się wreszcie zdecydowaliśmy na wózek Coletto Matteo
www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.b...GICg&ved=0CEQQ9QEwAg

jego mega plusem jest to,że jest nie wielki i bardzo lekki


Mnie w
sypialni podobają się fiolety,np za łóżkiem tapeta w jakiś duży wzór
www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.b...GICg&ved=0CEQQ9QEwAg
np taką jaką ma Jagoda w pokoju a reszta ścian farbą w kolorze pasującym





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492421 przez Agnieszka86
Koticz, fajny wózeczek:) Kolor czerwony?

Co do tapety, myślałam o tym, ale mąż nie chce się podjąć położenia ich na ściany, bo twierdzi, że nie umie i jeszcze spartaczy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492426 przez koticz
www.google.pl/imgres?q=tapeta+w+kwiaty&s...00,i:43&tx=189&ty=71 sorki problem miałam ze wklejeniem skrótu

www.google.pl/imgres?q=tapeta+w+kwiaty&u...1t:429,r:8,s:0,i:147


aga tak myślę o czerwonym w tym modelu jest tylko 5kolorów i ten mi się wydaje taki uniwersalny,widziałam też chłopców w czerwonych wózkach



Tapetę się bardzo łatwo kładzie,jeśli mąż Ci remont robi to napewno sobie z tym poradzi tylko akurat w przypadku tej tapety dużo się marnuje żeby wzór dopasować my sporo wyrzuciliśmy ścinek





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492435 przez Agnieszka86
Koticz tak mąż wszystko robi sam, ale jakoś tej tapety się boi. Nigdy nie kładł tapet.

Takie coś mi się na przykład podoba, ale tych wzorów, które mi przypadły do gustu jest o wiele, wiele więcej...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492438 przez Agnieszka86
Koticz Czerwony wózeczek według mnie jest jak najbardziej uniwersalny, też widuję chłopców w czerwonych wózeczkach, także jak kiedyś będzie syn, to będziecie mieć jak znalazł :blink:
Powiedz mi jeszcze kochna, ile posiłków dziennie jesz? I czy coś pomiędzy nimi sobie czasem dziabniesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492441 przez Depeche
Tapeta piekna, ale rzeczywiscie wymagac bedzie doswiadczenia, aby wszystko sie potem zgralo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492442 przez koticz
no mnie się też właśnie takie duże wzory podobają na jedną ścianę za łóżko a reszta na jednolity kolor.Albo takie bardziej romaticze
www.google.pl/imgres?q=tapeta+elegancka&...429,r:78,s:100,i:238

www.google.pl/imgres?q=tapeta+do+sypialn...429,r:54,s:300,i:166



www.google.pl/imgres?q=tapeta+do+sypialn...429,r:88,s:300,i:268





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492448 przez Depeche
moja kolezanka ma wlasnie tak cale mieszkanie, oczywiscie w kazdym pookoju inne tapety plus kolory, bardzo mi sie to podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492450 przez Depeche
koticz napisał:

no mnie się też właśnie takie duże wzory podobają na jedną ścianę za łóżko a reszta na jednolity kolor.Albo takie bardziej romaticze
www.google.pl/imgres?q=tapeta+elegancka&...429,r:78,s:100,i:238

www.google.pl/imgres?q=tapeta+do+sypialn...429,r:54,s:300,i:166



www.google.pl/imgres?q=tapeta+do+sypialn...429,r:88,s:300,i:268


jak dla mnie z tego ta srodkowa, ale chyba i tak najbardziej podoba mi sie ta z wczesniejszego postu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492452 przez koticz
aguś ja do tej pory nie jadłam śniadań dopiero obiad,naszczęście teraz od razu po otwarciu oczu jestem glodna wiec jem śniadanie obiad podwieczorek i kolacje czasem jem dwie kolacje.jesli wstane na tyle wczesnie to jem też drugie sniadanie(ale jest to jogurt naturalny zjakims owockiem kiwi czy cos) miedzy posilkami jem czekolade,batonika albo owoce
dzis np zjadlasm na obiad powiekszony zestaw w macu potem spacer 30min i cukier po godzinie 90mg nie martw sie tak bardzo nawet jak czasem przrkroczysz norme to napewno nie zrobisz Zosi krzywdy :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492458 przez Agnieszka86
koticz napisał:

aguś ja do tej pory nie jadłam śniadań dopiero obiad,naszczęście teraz od razu po otwarciu oczu jestem glodna wiec jem śniadanie obiad podwieczorek i kolacje czasem jem dwie kolacje.jesli wstane na tyle wczesnie to jem też drugie sniadanie(ale jest to jogurt naturalny zjakims owockiem kiwi czy cos) miedzy posilkami jem czekolade,batonika albo owoce
dzis np zjadlasm na obiad powiekszony zestaw w macu potem spacer 30min i cukier po godzinie 90mg nie martw sie tak bardzo nawet jak czasem przrkroczysz norme to napewno nie zrobisz Zosi krzywdy :kiss:


Dzięki za odpowiedź:) Ja się bardzo pilnuję, zawsze mam poniżej 90 mg po godzinie (czasem 70 kilka), może za mało jem? <myśli> chociaż ketony w normie, więc organizm dożywiony. Ale chyba przed kolacją zjem grapefruita:) Taki mnie naszedł smaczek, a one mało cukru mają, więc dozwolone:)

Tapety są super, ale jak na razie to musimy tą kwestię przedyskutować z mężolem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492470 przez Gosia27
Odczułam jakieś dziwne kłucie brzucha.Ale już mi przeszło. Może rośnie:D
Ja też lubię zestawiać tapetę z motywami kwiatowymi+jakiś kolorek.
Forum cichnie,weekend się zbliża. Także wykorzystajcie go dziewczynki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492472 przez koticz
ja po kaszy jęczmiennej na obiad mam zawsze 70kilka,norma jest do 120 wiec 115 nadal jest dobrze.Moja dr od cukrzycy powiedziała,że pod żadnym pozorem nie wolno sie głodzić!!!Czasem się cukier przekroczy więc trzeba się zmęczyć.Mówiłam mojej dr ze nie jem jablek bo mi cukier skacze i ona powiedziala zebym sie az tak nie spinala bo jablka sa zdrowe i mam je jesc!!!A gdzieś kiedyś słyszalam ze grapefruit to nawet zbija cukier!!!!ale nie wiem czy to prawda.Możesz też po posiłku wcisnąć w siebie jeszcze ze dwie szklanki wody i też ci cukier spadnie,albo zjeść trochę kapusty kiszonej,ja wypróbowałam i wode i kapuche i naprawde dziala :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492474 przez kika1985
ale produkujecie :P

a ja dziś z dwójka dzieci, siostra poszła z koleżankami z pracy na piwo

kiedy ja gdzieś wyjde z koleżankami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492477 przez Agnieszka86
koticz napisał:

ja po kaszy jęczmiennej na obiad mam zawsze 70kilka,norma jest do 120 wiec 115 nadal jest dobrze.Moja dr od cukrzycy powiedziała,że pod żadnym pozorem nie wolno sie głodzić!!!Czasem się cukier przekroczy więc trzeba się zmęczyć.Mówiłam mojej dr ze nie jem jablek bo mi cukier skacze i ona powiedziala zebym sie az tak nie spinala bo jablka sa zdrowe i mam je jesc!!!A gdzieś kiedyś słyszalam ze grapefruit to nawet zbija cukier!!!!ale nie wiem czy to prawda.Możesz też po posiłku wcisnąć w siebie jeszcze ze dwie szklanki wody i też ci cukier spadnie,albo zjeść trochę kapusty kiszonej,ja wypróbowałam i wode i kapuche i naprawde dziala :)


Kapuchę kiszoną też jem w masakrycznych ilościach, bo mi smakuje zwyczajnie:) Głodzić się nie wolno, to wiem i absolutnie się nie głodzę :)

Uciekam słoneczka. Na dzisiaj forum wystarczy:P
Jadę z mężem te zaproszenia tworzyć... nie chce mi się, chociaż lubię robić takie rzeczy. No nic, miłego wieczorku i spokojnej nocy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl