BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #492478 przez Depeche
A do mnie wlasnie na gg napisala kolezanka, czy nie mam kecki na sylwka. I zalam sobie sprawe, ze od pieciu lat nigdzie nie bylam, nic nie mam, przytylam i szybko nie pojde. OOOOOZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492482 przez koticz
kika za tydzień Ty podrzuć siostrze Dominika i idź do jakiejś kafejki z koleżankami :)

Mnie się tam nie chce nigdzie łazić.Mój mąż właśnie poszedł z kolegami na piwo(wcześniej sobie zrobili podkład u nas) i powiem szczerze,że mi ulżyło,że sobie poszli i mam spokój ;)

Zaraz odpalę sobie TED'a nie pamiętam która z Was polecała potem "Mroczne cienie" i mi zleci do powrotu męża :woohoo:

W ogóle zauważyłam,że mnie bardzo od alko odrzuca,przeszkadza mi zapach i na samą myśl,że miałabym się napić robi mi się nie dobrze :cheer: jeśli mi się po porodzie nie odmieni to może już nie będę nigdy alko piła :unsure: Ale może tak tylko na mnie ciąża wpływa bo przecież wcześniej lubiłam się piwa z sokiem napić czy wódki na imprezie,a teraz to naprawde błłłłeeeee





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492487 przez Depeche
a ja napilabym sie cytrynowki

Dobrej nocy GIRLS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492496 przez koticz
depeche heheh taki los :silly: odchowasz dzieci i znów zaczniesz łazić.Uszy do góry!!!


Ja też spadam film oglądać.

A co do tych wypadków to ja zawsze byłam dzieckiem wojny,tak na mnie sąsiedzi mówili.Mama się śmiała,że jako dziecko powinnam mieć kartę stałego klienta na pogotowiu :silly: Wiecznie gdzieś właziłam albo wpadałam,spadałam,przewracałam się albo coś na siebie zrzucałam i ogólnie to mam multum blizn po szwach ;) heheh
A raz nawet siadłam na balustradzie balkonu no i się oczywiście zjebałam,z drugiego piętra :blink: ale jak widać żyję i nic mi nie jest

i raz jak byłam mała to biegałam po domu i zaryłam ryjem w futrynę no i dwa dni wszyscy w domu moich mlecznych jedynek szukali,a okazało się,że mi się wbiły do dziąseł spowrotem :S więc akurat jedynki górne to mi trzy razy rosły,bo dwa razy mleczne i raz stałe(póki co) :side:

Spokojnej nocki! :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492560 przez Gosia27
Koticz mam polewę z Ciebie :lol: :lol: :lol:
Spadam grać z mężolem w Scrabble :side:
Buziole krejzole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492564 przez Depeche
koticz napisał:

depeche heheh taki los :silly: odchowasz dzieci i znów zaczniesz łazić.Uszy do góry!!!


Ja też spadam film oglądać.

A co do tych wypadków to ja zawsze byłam dzieckiem wojny,tak na mnie sąsiedzi mówili.Mama się śmiała,że jako dziecko powinnam mieć kartę stałego klienta na pogotowiu :silly: Wiecznie gdzieś właziłam albo wpadałam,spadałam,przewracałam się albo coś na siebie zrzucałam i ogólnie to mam multum blizn po szwach ;) heheh
A raz nawet siadłam na balustradzie balkonu no i się oczywiście zjebałam,z drugiego piętra :blink: ale jak widać żyję i nic mi nie jest

i raz jak byłam mała to biegałam po domu i zaryłam ryjem w futrynę no i dwa dni wszyscy w domu moich mlecznych jedynek szukali,a okazało się,że mi się wbiły do dziąseł spowrotem :S więc akurat jedynki górne to mi trzy razy rosły,bo dwa razy mleczne i raz stałe(póki co) :side:

Spokojnej nocki! :kiss:


O ja pier.ole!!!!Oby Jagoda nie odziedziczyla Twoich zdolnosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492599 przez andzia_zg
Właśnie wróciłam z zakupów. Ale u mnie dziś łapie mróz. Już jest -12 :cheer: Idę się połozyć, bo boli mnie brzuch. Miłego wieczorku :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492686 przez xxElaElaEeexx
A ja zrobiłam obiad,potem prasowałam,umyłam kabinę prysznicową,kran i kibelek .Wyprałam pranie i rozwiesiłam.A potem byłam na mroźnym spacerku z facetem i pieskiem.Przed chwilką się wykąpałam pije herbatkę i Was podczytuje.U mnie -15 stopni brrrrr :huh:


koticz Jeju faktycznie byłaś dzieckiem wojny :woohoo:


Dobrej nocki brzuszki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492749 przez mamcia2013
Hej Kobitki, sobota jest a ja od rana na nogach... coś spac nie mogę.

Koticz dobra aparatka z Ciebie :D :D :D hehe

Miłego dnia dziewczynki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #492750 przez Paulina 77
Gosia27 napisał:

Pochwal się agunia :blink:
Ja się już nie mogę doczekać przeprowadzki. Na swoje nowe mieszkanie. Choć od razu wolelibyśmy domek. Wtedy dopiero będziemy urządzać po swojemu :blink:


Hej Gosia, jeśli chcecie domek, to może się Wam udać:) Koleżanka niedawno kupiła mały domek ok. 60 m (sprzedała mieszkanie w kamienicy) w Bielsku koło lotniska - jest szczęśliwa, ptaki ją odwiedzają, dom nie jest w pierwszej linii zabudowy, żyć nie umierać:) Ma możliwość rozbudowy domku w razie potrzeby, jak też dokupienia sąsiednich działek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492770 przez Agnieszka86
Cześć słoneczka :kiss:

Koticz ale miałaś przejścia w dzieciństwie, żeby Jagódka Twoich "zdolności" nie odziedziczyła...

Ale nam wczoraj zeszło z tymi zaproszeniami... wróciliśmy do domu po północy. Nie nadaję sie teraz do nocnych eskapad, już od 23 nie wiedziałam co do mnie mówią :huh: Za to jak przyjechaliśmy do domu padłam, jakby ktoś mnie w łeb rąbną :S

Siedzę jeszcze pod kołderką, ale pasuje powoli wstawać...

Ciepłego dnia Wam życzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492779 przez Paulina 77
Koticz widzę, że bijesz rekordy przeżywalności, może kotem jesteś i masz 7 żyć :lol: :lol: bo moja siostra spadła z balkonu "tylko" z 1 piętra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492788 przez Agnieszka86
Paulina 77 napisał:

Koticz widzę, że bijesz rekordy przeżywalności, może kotem jesteś i masz 7 żyć :lol: :lol: bo moja siostra spadła z balkonu "tylko" z 1 piętra...



7 żyć, ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492814 przez mamcia2013
Paulina a Twojej siostrze coś się stało jak spadła? :)
bo moja koleżanka wypadła z balkonu z 4 piętra i tylko gips miała i w nim chodziła :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #492815 przez andzia_zg
Cześć dwupaczki :-)

Ja sie dopiero wygramoliłam z łóżka. Jestem sama w domu, bo mąż w pracy więc nie chciało mi sie nosa wystawiać spod kołdry. Tym bardziej,że u nas nadal trzyma mróz. Teraz jest jeszcze -14 stopni... brrr :huh:

Trzeba dzis troche ogarnąc w domu a troche sie boję żeby mnie znów nie rozbolał brzuch... ale tak może będę robiła po troszeczkę...

koticz ale z ciebie aparatka :silly:

Miłego dzionka :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl