- Posty: 3
- Otrzymane podziękowania: 0
Witam :)
- malena
-
Autor - Wylogowany
- gaworzenie
-
Mniej Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #474163 przez malena
Hej dziewczyny 
Nasz termin to 22 styczeń i Amelka będzie z nami
)) już nie mogę się doczekać
)) ale tez panicznie się zaczynam bać porodu ... to jest moje pierwsze dzieciątko 
A jak Wy czujecie się na siłach???
Nasz termin to 22 styczeń i Amelka będzie z nami
A jak Wy czujecie się na siłach???
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- malena
-
Autor - Wylogowany
- gaworzenie
-
Mniej Więcej
- Posty: 3
- Otrzymane podziękowania: 0
13 lata 7 miesiąc temu #474174 przez malena
hej przepraszam, pomyliłam się Chciałam popisać ze styczniowymi mamusiami ale nie tu weszłam... Wybaczcie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











