BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #971957 przez Agula89
Marcel 3740 g 56 cm godz 8:50 ;)

Reszta później jak sie ogarne :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971958 przez monia89
Agula gratulacje! Marcelek jest Śliczny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971966 przez anioleczek208
Malinka sliczna krolewna :*
Agula super jak ja Ci zazdorszcze Marcelek przeuoczy :* Gratulacje dziewczyny :)
U Nas nadal cisza no oprocz jakis lekkich boli brzucha i krzyza raz pol raz tylko...no i wydzielinie brunatnej ktora mi sie od tego balonika pojawila nie wiem czy to tez czop..??? co mowicie dziewczyny??teraz juz mniej go mam na wkladce i przy podcieraniu..boze juz nie wiem co mam robic zeby mnie ruszylo kurde zwariuje !!!!! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971971 przez Karolincia
Agula - Gratuluję!!! Śliczny Synus Marcelek !!!! :) :) Jakie ma loczki !!!! :D

Malinka - :* :* Tak jak Ci pisałam na fb, Kalisia przeurocza!! :*

Kristi - Tatuś jaki zakochany w synku !!! :) Piękne zdjęcie!!! :) Super, że już zabrali Maarcinka :) Wreszcie coś się ruszyło :) :)

Aniołeczek - Może to czop... :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971973 przez karola1322
Agula gratulacje śliczny Marcel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #971999 przez Kalinka90
Aniołeczek- pewnie to ten czop, tez tak myślę, a czemu w ogóle Ci przyspieszają poród, jak masz jeszcze tydzień, z suwaczka tak wnioskuję?

Agula- Marcelek uroczy, te bobaski są takie słodziutkie i opuchnięte zaraz po porodzie :cheer: , a jakie ma włoski :P

Monia
no tak Ty jeszcze z tą Angina :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972021 przez kristi*
Agula gratulacje, buziaki dla Marcelka.

Jesteśmy w centrum,mam nadzieję że nie będą długo nas tu trzymać, bo warunki tutaj nie najlepsze
Dr wzięła ode mnie całą teczkę ciąży, na poniedziałek mam donieść dokumenty z poprzednich ciąż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972029 przez anioleczek208
Kalinka90 dlatego Kochana bo tyje i puchne i lekarz stwierdzil ze ciaze nalezy rozwiazac no i mam nadcisnienie ale i tak bede miala cesarke bo maly ulozony posladkowo a ze moj lekarz nie jest w zadnym szpitalu nawet w tym co bede rodzic to jechce mi rozkrecic porod bo inaczej to moge jeszcze 2 tyg po terminie chodzic a tak jak bede miala skurcze regularne to mnie przyjma na odzdzial i zrobia cc a na "sucho" bez skurczy i wogole to nie przyjma moj lekarz jest tak wspanialy ze chce mi pomoc aby maly juz sie urodzil :) no termin mam na 19 tj czwartek :) a nie chce chodzic jeszcze 2 tyg po termnie;/ juz mialam ten balonik ale pozno mi go zalozyl bo sie spoznil w sumie 7 godz z nim chodzilam i nic nie dal;/ smial sie ze mustatystyki popsulam bo jestem 3 kobieta u ktorej mu sie nie udalo rozkrecic porodu za pierwszym razem hehe;p no a teraz w poniedzialek jade juz na 10 i mi zalozy a przyjmuje do 20 czy 21 wiecej o wiele dluzej z nim bede chodzila :) moze anuz cos ruszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972035 przez Karolincia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Przepraszam, że marudzę, ale musiałam się wyżalić...:(

Anioeleczek - Kurcze...to aż tak bardzo tyjesz i puchniesz że muszą Ci poród przyśpieszyć? :( No to będziesz miała w poniedzialek dużo czasu, aby pochodzić z balonikiem , może coś ruszy faktycznie teraz :) Aaaa...to już w sumie niecały tydzień do terminu , więc dużo przed terminem nie urodzisz :)

Kristi - Trzymam za Was kciuki !! Oby szybciutko Marcinek wyzdrowiał, abyście wrócili do domku !!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972037 przez Kalinka90
Aleksandra no tak, to dobrze że lekarz chce Ci pomóc :P

Karolincia na pewno jest Ci przykro, ale jak trzeba to trzeba, przecierpisz już nie dużo zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972046 przez Karolincia
Kalinka -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972060 przez malina219
Marcelek jest boski gratuluje!!!

Moja Kalinka ma infekcje wiec wlaczyli jej antybiotyk - od wód plodowych. Mamy wyjść we wtorek jak wyjdą jej dobrze wyniki krwi po tym antybiotyku. Ja czuje sie do du... Boli kręgosłup,szwy ciągną i ciężko mi się ruszać. Nie wybralabym cesarki gdybym miała możliwość Sn. Kalinka ciągnie cycka,mam pokarm ale ciężko jej to idzie wiec dają mi mleko żeby dokarmiać. Brodawki mam poranione smaruje mustela ktora dają w szpitalu i triche ulgi jest. We wszystkich ubrankach kalina sie topi. Sale mamy 2 osobowa wiec kameralnie przyjemnie. W sali prysznic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972067 przez Kalinka90
Malina no to masz dobre warunki, w szpitalu w którym mam rodzić jest łazienka z 3 prysznicami na wszystkie sale. A z karmieniem dojdziecie do wprawy, spokojnie, ważne że coś ciągnie

Karola- czasem lepiej jest się ugryźć w język i odpuścić, dasz radę kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972086 przez lalka
Agula i Malina gratulacje...sliczny Marcel i Kalina!!!!!
dalej trzymam kciuki za nierozpakowane i za karmiące!!!ja niestety przegrałam walkę z laktacją do tego przeziębienie i szewki mi poszły!!!!ehhh jak nie urok.....
miłego dnia laski!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #972089 przez Karolincia
Kalina - Dokładnie, dlatego to "olałam" i zacisnęłam zęby :)

Malinka - Dają jej antybiotyk i wyzdrowieje raz dwa :* To tylko kilka dni dłużej :) Szybko zleci :) :) Warunki macie extra :) Bardzo fajnie :) :) Przyzwyczają się brodawki do karmienia, może masz nadwrażliwe i dlatego tak Cie to boli :) Trzymam za Was kciuki Kobietki!! :*

Lalka - Szkoda :( Mówi się trudno i żyje się dalej - jak to mowią :) :) A jak Łucja grzeczna jest?? :) Kuruj się !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl