BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #85446 przez renata329
nie mam kiedy kupic bo mieszkam na wsi i u mnie apteka jest 1,5km od domu a ja zawsze sama jestem z małym w domu nawet nie ma kto mi z nim posiedziec a maz pozno konczy i apteka jest zawsze o tej porze zamknieta, co do chrzcin to tez planujemy w lipcu tak na 60osob bo mamy duza rodzine a i tak prosimy najblizsza

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85450 przez Anusia365
My też chrzcimy w święta, a dokładnie w Poniedziałek Wielkanocny. Wczoraj juz byliśmy u księdza wszystko załatwić. U nas to dwie imprezy w jednym, chrzciny i nasza rocznica ślubu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85457 przez Emme
widzę, że o chrztach rozmawiacie :)
my o ile się uda załatwić wszystko to na święta chcemy, ale ksiądz kazał dopiero 10 kwietnia przyjść się dowiadywać, więc utknęliśmy w miejscu :(
Renata masz bardzo dużą rodzinę :) u nas będzie 16 osób-rodzice rodzeństwo z rodzinami i moja babcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85528 przez Kasiekk
my tez planujemy na 15 osob :) takie garden party

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85613 przez aslani
A my już po chrzcinach, które odbyły się 6 marca. Wszystko było ok, nasz Jaś jako jedyny przespał całą ceremonię (ocknął się tylko na polewanie wodą) i imprezę w lokalu. Stwierdziliśmy, że na 50 metrach nie pomieścimy 17 osób, zresztą, kto miałby gotować dla takiej liczby osób? Ja nie mam na to ani czasu, ani ochoty, ani warunków. Hehe...
Jak byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa to się dowiedziałam, że jajeczkuję i lepiej, żebym się zabezpieczała...Teraz kończy mi się właśnie pierwszy okres od tak dawna i muszę przyznać, że mam dosyć. Może kolejne będą łatwiejsze, teraz to już trwa 7 dzień i mam dosyć. Pierwsze 3 dni to cierpiałam z bólu. Grr...Zaczęłam łykać pigułki, więc powinno być ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85714 przez gosia_ann
Jestem po badaniu ginekologicznym. Na szczęście wszystko jest ok. Mogę też stosować antykoncepcję czekam jedynie na okres który również niebawem powinien się pojawić. Lekarza zaniepokoił minimalny wyciek z piersi - bromergon na zahamowanie laktacji nie zadziałał w 100% i muszę wykupić coś za 100 zł :( masakra. No ale wole nie ryzykować jakiegoś zapalenia piersi, mogę mieć przez to nawet problem z jajeczkowaniem. Mam nadzieję że wszystko wróci do normy.

A co do chrztu to też jeszcze chrzestnego nie mamy wybranego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85816 przez makaja
ja no kolejna wizytę ide 30.03 zobaczymy jak moja sytuacja wygląda, mam nadzieję, że juz wszystko wrócilo do normy,ciekawe czy ta sciana, co się obsunęła juz wróciła na swoje m-sce......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85902 przez Kasiekk
Kochane a jaki rozmiar (numer) pieluch używacie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #85911 przez Monix
ja używam pampers zielono - żółte (new baby) 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85916 przez makaja
ja także uzywam pampres 2. wczoraj kupilam wielka pakę i chyba źle zrobiłam bo powinna kupic juz 3 :( a ta paka starczy nam na ok miesiąc no wygląda na to że na silę będę go wciskać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85924 przez Monix
Nam się właśnie kończą i też zastanawiam się czy nie przejść teraz na 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85967 przez Kasiekk
Ja Wam powiem że chyba wciskacie te swoje maluchy mój Karol do Waszych pociech jest drobniusi (wagowo) i powiem Wam że kończą mi się dwójki i na pewno przejde na trójki bo mały się juz wkurza a jak mu trójke dałam to był zadowolony ;) na szczęście zostało mi tylko kilka sztuk ;) Makaja :P no to chyba będziesz sprzedawać na allegro ;) my tak z jedynkami zrobilismy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #85969 przez Emme
z tego co pamiętam to Tolka jakaś wagowo podobna do waszych pociech i już 3 paczę "3" ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #86006 przez Monix
W takim razie kupię większe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #86032 przez Emme
ja zmieniłam mimo, że na oko wyglądały że są ok, ale praktycznie każda była przesikana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl