BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 8 miesiąc temu #29100 przez monisia1984
hej aga to super ja mam scan na 9 .09. wiec dzien przed toba i tez bardzo bym chciala miec coreczke ja tez sie boje ze z chlopcem sobie nie poradze... wiec super sie zlozylo...trzymam kciuki za twoja zdrowa coreczke i moja zdrowa coreczke hehehe a tak sie zapytam wybralas juz imie dla dzidziusia podziel sie .. pozdrawiam pappa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29116 przez Aga_86
Monisia1984 No fajnie nam się złożyło co do daty i chęci na dziewczynkę :) A powiedz jeszcze że termin masz na 25.01 to już zupełnie będzie tak samo :) Co do imienia to jeszcze nie mamy wybranego konkretnego- niestety na razie się zastanawiamy i rozważamy różne opcje:) Bardziej konkretnie będziemy myśleć jak będziemy znać płeć ( oby to była córcia:) )! Ale dla dziewczynki: Maja, Emilka, Klaudia lub Daria. A dla chłopca to : Daniel, Dominik albo Sebastian. Ale tak jak mówię to są tylko propozycje które nam się najbardziej podobają na tą chwilę a czy jeszcze czegoś nowego nie wymyślę do stycznia to nie wiem :) A ty masz już coś wybrane?? Buziaki i pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29160 przez monisia1984
no coz termin mam na 24 stycznia wiec 1 dzien przed toba hmm tak jak usg co do imienia to dziewczynka bedzie Annabella Faith a jesli chlopczyk to Thomas Ken dla dziewczynki to wybralam bo bardzo mi sie podoba skrot Bella wiec moze byc nawet Izabella ale moj maz nie lubi tego imienia a co do chlopca to pierwsze po moim chrzestnym Tomek a drugie po dziadku mojego meza. buziaki pozdrawiam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29173 przez Kasiekk
Dziewczyny idziemy jak burze :) Ja z mężem tez chciałam córeczkę dr powiedział że chłopak i że zdrowy to dla mnie najważniejsze :D Fajnie jest zwracać się do mieszkańca brzucha po imieniu. W związku z umową między mną a mężem ja miałam wybrać imię dla dziewczynki ona dla chłopca więc tatuś wybrał Karol :D Mój tata się cieszy że zostanie prawdziwym dziadkiem skoro będzie wnuk :D Doczekacie się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29217 przez eldcia
Oj dziewczyny ja tez Wam zazdroszczę że znacieplec dziecka :laugh:
Ja mam dzisiaj USG ale pewnie sie nie dowiem co nosze w brzuszku bo może być za wcześnie albo dzidzi pokaże nam pupcie i będziemy dalej życ w nieświadomości :blush:

Sunflower Ty dzisiaj tez masz wizytę u lekarza napisz czy wszystko jest dobrze po niej i oczywiście podziel się tym co nosisz w brzuszku jak się dowiesz :laugh:

Ja też bardzo bym chciała dziewczynkę ale każdy mói i ja mam takie przeczucie że będzie syn. A z tym trudem wychowawczym macie rację siostra ma parkę i inaczej się chowa dziewczynkę a inaczej chłopca oczywiście chłopiec jest gorszy ale to już ich taka natura... :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29220 przez paulakan
Eldcia to może się już dowiesz :laugh: ja sie dowiedziałam że chłopak w 17 tyg i 1d (dziecko siadło pupcią jak na ksero, więc całkowicie sie obnażyło :) )ale z chłopcami to szybciej się wszystko wyjaśnia :P trzymam kciuki za dziewczynkę u ciebie B) mówisz ze z chłopcem to gorzej, no to juz zaczynam się bać, bo córka bezproblemowa była żadnych kolek, od poczatku przesypiała nocki całe no i się słucha w miarę. Mówi się tez ze jedno dziecko jak jest spokojnne to drugie odwrotnie :huh:

A to ja 19/20 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29227 przez agania123
Ja też nie mogę się już doczekać , kiedy dowiem się płci dziecka:)wszystko mi jedno czy to będzie chłopiec czy dziewczynka.Mam już tylko ochotę mówić do brzuszka po imieniu a nie tak bezosobowo:) Odliczam dni do piątku, bo wtedy mam wizytę:)no i p. dr powie mi czy mogę jechać na wakacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29230 przez Kasiekk
paulakan pięknie wyglądasz :) Wiecie ja tam nie wiem jak wychowuje się chłopak :P u mnie w rodzinie same dziewuchy :) a tu chłopak będzie :) nie straszcie mnie proszę co do wychowania :) czekamy na kolejne info o płciach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29236 przez sunflower
Ehhh... napisałam się napisałam i mnie wywaliło, a wiadmosci nie dodało :( więc piszę jeszcze raz :)

Dołanczam do grona szczęśliwych mam chłopców :laugh: U mnie też będzię chłopak :) Bardzo się cieszymy, choć zaskoczenia nie było, od początku myślałam, że będzie chłopak. Mąź szczęśliwy bo będzie "dziedzic", ja przez moment poczułam żal, że nie będzie małej Gabrysi bo tak chcieliśmy dać na imię dziewczynce ale najważniejsze, że wszystko dobrze :laugh:

Nie wiem jak u was ale mnie sami chłpcy otaczają i w rodzinie i wśród znajomych dziewczynek brak, a i na forum jak na razie chłopcy górą.

Nio i na razie nasz groszek pozostaje bezimienny, a mym mamy parę miesięcy intensywnego myślenia nad imineiem :)

paulakan slicznie wygladasz i brzusio już tak fajny :) mi już powoli się zaokrogla, co mnie bardzo cieszy :laugh:

eldcia czekam na wieści co tam u ciebie, mam nadzieję, że tak jak ja dowiesz się dZisiaj kto ci się w brzuszku kryje :laugh:

I czekamy na resztę dziewczyn... ehhh bo to tak fajnie jest już widzieć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29240 przez paulakan
Sunflower śliczne imię Gabrysia, ale zawsze może być Gabryś B) tez super brzmi
Agania ja miałam identycznie chciałam poprostu znać płeć niewazne jakiej płci dziecko by było, męzowi zalezało na chłopcu no to strzelił sobie chłopca :lol: I faktycznie odkad mówie na dzidziusia po imieniu to mój stosunek jest do niego jeszcze bliższy niz przedtem, przedtem tez bardzo je kochałam ale teraz bardziej :P moja ciąża od początku nie przebiegała tak jak powinna :( to plamienia, to krwawienia, podejrzenie sączenia się wód no i 3 razy w szpitalu, wciaz musze brac luteine, takze nie ma lekko zastanawiam się czy to nie przez to ze chłopiec moje ciało inaczej reaguje, bo z córką prawie wcale problemów w ciazy nie było.

My w rodzinie mamy przewage chłopców, ale tez jest kilka dziewczynek, no i musze NIESTETY przyznać ze chłopcy są gorsi co do wychowania, poprostu jak to w ich naturze broją duuuuużo wiecej juz od maleńkości :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29246 przez eldcia
Paulakan ślicznie wyglądasz :laugh: ja mam taki brzuszek w 17 tygodniu i boje się nawet pomyśleć jaki będzie pod koniec ciąży... :cheer: Masz rację z tym że po imieniu lepiej się mówi do brzuszka wywiązuje się silna więź...

Sunflower gratuluję Synka :laugh: Mąz napewno dumny jest i chodzi jak paw :woohoo: Ja też mam przeczucia że u mnie synek siedzi w brzuszku ale poczekam do 17.15 :)

A u mnie w rodzinie jest strasznie mało chłopców. Mam brata, i jednego kuzyna czyli dwóch rodzynków było wśród rzeszy dziewczynek. A teraz moi rodzice maja tylko jednego wnuka i dwie wnuczki. A od męża strony zaś były same chłopaki on sam ma 3 braci i tylko 3 kuzynki, a teraz rodzą się same dziewczynki- mają 4 wnuczki, więc od jego strony liczą na chociaż jednego wnuka.

Dam znać jak tylko sie dowiem ale muszę troszkę jeszcze poczekać do wizyty.... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29250 przez agania123
U mnie jest tak, że od stron męża są same chłopaki( mąż ma 2 braci i większość kuzynów) no i teściowej marzy się wnuczka skoro miała samych chłopaków. Ja " na złość " teściowej chciałabym chłopca i tak właśnie czuję, że będzie ( taka mamina intuicja no i częste kopniaki w brzuch :)). Oczywiście jak będzie córeczka to nie będę zawiedziona:)Moi rodzice chyba też ucieszyliby się z chłopca, bo siostra urodziła już córcię to teraz by im się wnuczek przydał ( tak dla równowagi). No i mój tata byłby prawdziwym dziadkiem:) Poczekamy do piątku to się okaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #29256 przez paulakan
Aganiato mojej tesciowej też marzyła się córeczka, urodziła 2 chłopców, więc traktuje mnie jak córkę (a ja tak się czuję, jest świetna) no i chciała wnuczkę więc ją dostała :laugh: i jest na jej pukncie "osikana" mieszka 300km od nas wiec rzadko się widzą, ALe Oli juz byla u babuni na 3 tygodniowe wakacje :blink: Znaczy u ciebie stosunki nie najlepsze z tesciówką?? Moja wczoraj wracała z męzem do domku bo byli u nas pare dni :blink:

A my jutro jedziemy nad morze i do znajomych B) bardzo się ciesze bo mam juz serdecznie dosc siedzenia w domu :dry: mimo to że pogode mamy nie za dobra :dry: takze w poniedziałek znów się zamelduję :blink:

Eldcia ja mam już +3kg, co prawda najpierw schudła te 3 kg a teraz je odzyskałam :blush: ale jest juz jakis przyrost :P a tak w ogole co do przeczuć to ja z Oli byłam przekonana że jest chłopiec i wyszła dziewczynka, i teraz byłam przekonana ze dziewczynka druga bedzie i jest chłopiec :woohoo: więc moja intuicja jest do bani :blush:

Tutaj jest taka tabelka przewaznie się sprawdza ale u mnie teraz z chłopcem akurat nie, sprawdzcie sobie te które wiedzą juz jaka płeć, i te które nie wiedzą www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Plano...ka_kalendarz_chinski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29263 przez agania123
paulakan pewnie byłoby lepiej jak by moja teściowa mieszkała choć 2 km ode mnie. Ale przyszło nam mieszkać razem. Wiem, że sama się na to zgodziłam. Teściowa jest tylko nadopiekuńcza ,a ja od roku nie potrafię się do tego przyzwyczaić i powoli zaczyna mnie przerażać myśl co to będzie jak dzidzia będzie już na świecie. Chyba chwili spokoju mieć nie będę a ona wszystko będzie wiedziała jak lepiej zrobić. Dobrze, że moja mama blisko mieszka to się zawsze wymówkowy spacer wymyśli:) Ale dość narzekania, trzeba się cieszyć tym co jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29285 przez Kasiekk
agania123 dlatego nigdy sie nie zgodziłam na mieszkanie z teściami choć na pewno by nam to pomogło. Mieszkamy od teściów własnie 2 km :D Na szczęście okazało się że ona nie chce się wtrącać i nigdy nie wtrącała się do naszego życia. Od początku mi powiedziała że nie będzie sie ładować, ale jeśli będę potrzebowała rady albo nawet tylko przyjść poplotkować to mnie zaprasza do siebie. Myślę że mamy zdrowe stosunki między sobą. Biedna tylko sie zawiodła bo u niej same chłopaki i powiedziała nam "że nie jest jej dane czesać kiteczek"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl