BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu #365328 przez justysiak83
Hejjjj. Sorki za spóźnienie :blink:
Kurcze wiecie co, musieliśmy wczoraj zostać u teściów z małym bo tak lało że sie do samochodu wyjśc nie dało, normalnie oberwanie chmury, no i nie miałam neta :( az mi się płakac chciało, a teraz nadrobiłam te 10 stron i jeszcze bardziej mi sie płakać chce że mnie nie było. :( :( :( :( :(
Sliczne sa wasze dzieciaczki a Franio wymiata, Boniucha a ty tez widze talentu wokalnego nam nigdy nie pokazałaś a na filmiku słychać co nie co :lol:
Dominik nadal nie chodzi i strasznie się już martwie, przy meblach chodzi ale nie potrafi sam stać bez podparcia bo od razu leci do tyłu. Mamyw poniedziałek wozyte rehabilitantki i zobaczymy co powie.
W czwartek bylismy u pediatry ale nawet nie wiem ile waży bo sie tak rozkrzyczał że nic nie mozna było z nim zrobić, chciałam zapytac o to jego chodzenie ale wogole sie rozmawiać nie dało tak płakał. Cała mokra stamtąd wyszłam. ON jest strasznie wrażliwy, powiedziałabym nawet że nadwrażliwy, dlatego pytałam was o ten tran bo podobno pomaga przy nadpobudliwości. Martwie sie tym wszystkim. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365332 przez megi23
Hej maly ucina drzemke ja ogarnelam chatke tylko sie wkurzylam bo pralam w tamta niedziele chodniczki na przyjazd tesciow a moj S je zadeptal ztego pylu i ciegiel z komina wrrrr :angry:

justysiak zacznie chodzic spokojnie niektore dzieci sie boja moj brat zaczal chodzic majac 16 miesiecy dopiero a rozwijal sie normalnie mamy kolega pediatra juz smial z niej bo najpierw sie bala ze nie siada siadl w 8 miesiacu potem ze nie mowi hehe apozniej ze nie chodzi.... Ale dobrze ze idziesz sprawdzic do rehabilitantki ja jak przyjade do mamy w sierpniu ide do ortopedy na kontrol bo wczesniej bylo cos. Zlewym bioderkiem i kazal jak bedzie chpdzil ale nie kuleje bioderka wygina smialo za to oczko dalej mu ucieka do wewnatrz ale kontrol w wieku 2 llat a u mojej szwagierki syna teraz w wieku 8 lat wykryto zeza ale rozbierznego :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365343 przez boniucha
justysiak83 napisał:

Sliczne sa wasze dzieciaczki a Franio wymiata, Boniucha a ty tez widze talentu wokalnego nam nigdy nie pokazałaś a na filmiku słychać co nie co :lol:

buahahahaha :side: nie rozśmieszaj mnie :P kiedyś się śpiewało, ale teraz to tylko dla syna :P

a Dominisiem się nie przejmuj - dogoni naszych chłopaków, albo nawet przegoni :) :kiss: on po prostu musi nauczyć się dokładnie i powolutku, a nie tak hop siup i już :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365346 przez megi23
To tak jak z zebami u Tymka wasze maluchy juz maja 4 przynajmniej a moj ma 1.5 co z tego ze reszta sie pcha popuchniety jest jak nie widac jemu 1 od 4 miesiaca juz szla a wylazla po roku i sie meczylam i mecze dalej z zebami no ale u niegi powoli lezai tyle i nic nie zrobie przynajmnioej juz nie musze mu miksowac jedzenia tylko dusic widelcem... Balam sie ze wogole nie bedzie umial gryzc ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365347 przez sylka
KAżdy maluch jest inny. Kuba multum zębów ma, biega i wszędzie go pełno bo zmysłow ma ale z mówieniem nie za bardzo. Móiw dużo po swojemu i mruczy ale ze zrozumiałych niewiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365511 przez pulpecja
Kochane a ja przepraszam,że wczoraj się nie pożegnałam,ale jak poszłam pod prysznic to Kasia się obudziła i już nie wróciłam do neta tylko ją tuliłam,oczywiście powodem płaczu były ząbki, chyba idą naraz 3 :(

justysiak rehabilitantka na pewno Cię uspokoi w poniedziałek i powie Ci po fachowemu to co i my :kiss: :kiss: :kiss: nie martw się Kochana :kiss:

sylka Kasia też bardzo dużo mówi ale właśnie po swojemu, ze zrozumiałych to tata i czasami mama :)ma swoje powiedzonka które rozumiemy ale to nie są słownikowe polskie słówka ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365521 przez sylka
Pulpecja Wszystkiego najlepszego dla Kasi na kolejny miesiąc :kiss:

U nas Kubuś jeszcze nie powiedział tata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365528 przez olka
justysiaku, ja dołączam się do zdania dziewczyn: nie przejmuj się kochana :kiss: wszystko na pewno z Dominiczkiem dobrze :kiss:

a Jasiu dziś miał wypadek w domu :( przewrócił się stojąc przy ławie, uderzył o nią brodą i przygryzł sobie języczek zębami :( zaczął mocno krwawić więc migiem z P. pojechaliśmy do naszego szpitala na IP. Na szczęście lekarz powiedział, żeby się nie martwić, rana nie jest głęboka i mamy robić okłady na języczek z rumianku lub szałwii. ufffff... ale jak zobaczyłam na początku jak mu ta krew ciurkiem leciała, pełno jej było :( :ohmy: to się bardzo przestraszyłam, a P. jeszcze bardziej spanikowany ode mnie :S :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365534 przez megi23
no to moj za to gada jak najety tata a ostatnio to dziadzia mial kiedys faze i gadal do S "tata dzidzia " smialam ze chce miec braciszka lub siostrzyczke :P

aa powiem wam bajer jak blondynka to blondynka mowi S ze zadzwoni do kolegi z tym netem w laptopie pyta jakie haslo wpisywalas ja mowie a to o jedna literke za malo dal bratu i mowi dal ci 10 zl jak zrobisz i za chwile przychodzi i mi daje iiii mam nta w laptopie jutro dam fotki malego iiii filmik jak dzis lazil naokolo domu bo padam na twary maly mi nie da pisac bo sie rzuca na laptopa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365567 przez justyna84
A my bylismy dzisiaj na urodzinach na swiezym powietrzu ,Oskar przy zabawie porysowal sobie policzek i jest troche podrachany teraz juz smacznie spi .Z chodzenie niebo lepiej pokonuje juz na nozkach bardzo duzo :laugh: jak ja sie ciesze jeszcze troche jest zachwiany i czasami zaliczy glebe :laugh: ale bardzo dobrze mu to idzie .My w poniedzialek tez jedziemy na rehabilitacje kontrolnie tak jak co miesiac i pewnie na tym sie skonczy.
Justysiak kochana nei martw sie ja tez sie tak martwilam oskar tez byl troche slabutki a teraz juz zasuwa sam , trzeba byc cierpliwym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365580 przez pulpecja
sylka dziękuję za życzonka :kiss:

jakbyście były zainteresowane promocją z pampersa:
www.limango.pl/shop/overview/index.php?cid=4535&catid=16496

M.karmi i usypia Kasię i właśnie sąsiad zaczął wiercić :ohmy: :huh: ciekawe czy się nie rozbudzi :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365608 przez nikita
Olka mi Ignacy tez tak zrobił i jak płakał to w buzi miał pełno krwi ale miałam stracha bo w sumie to nie wiedziałam z czego ta krew język miał cały :ohmy:

pulpecja to włącz głośniej muzykę będzie miała cały czas głośne dźwięki i sie nie obudzi. mój T właśnie kosi trawę pod oknem a okna pootwierane ale ma muzę głośniej i śpi jak suselek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365614 przez megi23
A my z S dopiero w lozeczku on polazl do sklepu kolo 19 zdazylam malego wykapac nakarmic i uspac dzwonie kolo 20 a on dopiero wraca i kaze mi sie ubierac bo wychodzimy mowie chce sie myc i spac qa on no chodz szwagierka zostala z malym a my poszlismy na spaceerek i na lody a nie jem nic po 18 no nic bylo super i od czasu do czasu moge zgrzeszyc tym bardziej ze od 9 rano do 17 bylam z malym na ogrodzie i lazilam z nimna spacerki to rowerowe to wozkowe to nozkowe a jak mi tesciowa go wziela to swoim goralem pojezdzilam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365636 przez nikita
megi ty to masz dobrze z tą szwagierka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365641 przez megi23
Nikita nawet bardzo dobrze jest mama chrzestna Tymcia w sumieja tyle co zaczelam sie z S spotykac to sie zapytala mnie czy jak bede miec dziecko to czy moze zostac obiecalam jej i jak sie urodzil maly to juz miala zaklepane chodz nie wiedzialam czy chce bo plakala ze nie ma zadnego dziecka pozniej zanim Tymek sie urodzil zostala kolezanki corci tez wiec jak Timi sie urodzil zapytalam powiedziala no pewnie ona go kocha jak swoje on za nia wyje jak za mna czy S za nikim tak nie placze a jak rano przyjdzie do pokoju i go nie wezmie na rece to maly sie drze jak wychodze z pokoju biegnie do niej do kuchni i szuka ... A ona pomaga jak moze zawsze zostanie bo ja jej zostaje wiec sobie pomagamy :-) dzis mu kupila koszulki kr rekaw dinozaury i jego mali einstaini hehe mowie jej nie kupuj masz swoja 3 ja mu kupie mowi ze nie bo to jej 4 dziecko:-) jjej dzieci maja tyle ubran ze 10 by wychodzilo a jej corcia 4 tyle sukienek tunik i ubranek ze polowy nie wychodzi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl