BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366099 przez olka
Karol napisał:

Ja robiłam parę tygodni temu budyń, ale z mleka ŁACIATEGO 2%, bo krowiego nie mam skąd wziąć :) :blink:


Karol, ja też robię z kartonika :lol: :lol: to też przecież krowie mleczko :lol: :lol:

EDIT

sylka napisał:

Olka świetne zakupy :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366103 przez megi23
Super Ola mi S ostatnio kupil te w biedronce ja szukam kompleciku spodenki i bluzeczka zeby kupic hmmm chyba ze szwagierka mu kupi na dzien dziecka
Sylka co kupilac Kubusiowi na dzien dziecka pochwal sie??
Nikita my mamy adidasiki z cool club sa super
w sumie nie wiem ile wazy we wtorek lub jutro idziemy na szczepinie to sie dowiem mysle ze kolo 12 juz bedzie
dzis mu koszulk na 86 ubralam i go opinala ... A mial ja 2 raz na sobie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366105 przez sylka
Karolek ja te robię na łaciatym :)

Kisiel robię tak że rozrabiam wode z sokiem, pózniej odlewam trochę do kubeczka a resztę zagotowuję w garnuszku. Do kubeczka dodaje łżeczkę makie ziemniaczenej i mieszam żeby nie było grudek. JAk zagotuje się ta ilość w garnuszku to mieszjąc wlewam resztą z kubeczka imieszam aż zgęstnieje. Przestudzam i podaję. Proporcji nie podam bo robię na oko. Robie z domowego soku to nie dodaję cukru jak z np. gerbera czy bobovity bys robila to zagotowujesz sam soczek i tyci cukru do smaku trzeba dodać.

edit.
Od moich rodziców dostanie allegro.pl/kiddieland-kolorowe-pianino-33423-i2309340240.html i kaskę

a od nas allegro.pl/playme-handy-tools-zestaw-nar...018-i2338361558.html i allegro.pl/playme-pierwsze-puzzle-drewni...470-i2357841110.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366107 przez olka
nikita, fajowe butki :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366109 przez megi23
A moj nie lubi kisielu po mamusi woli budyn :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366112 przez sylka
Nikita świetne buciki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366120 przez megi23
Super buciki my w nastepna sobote jedziemy na zakupy comiesieczne i sandalki kupic :-)
hmmm a ja mam dylemat co kupic od mojej mamy dostane kastaniety bebenek tamburynko i cymbalki i czapeczke szkoda ze mu perkuscji nie dodala on uwielbia grac na czyms stukac by mu dzwiek wydawalo dzis rower tesciowej stukal i balie metalowa on muzykiem zostanie czy co hehe:-)
a od nas chce mu basen kupic ale jaki to oczywiscie sie zdecydowac nie moge standard hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366167 przez Sikoreczka
Olka zakupy super :) Ja też ostatnio Kubcia obkupiłam na lato :) w tesco były fajne bodziaki i w biedronce

Nikita fajowe butki :)

My dziś cały dzień spędziliśmy w zoo :) Kuba oglądał wszystkie zwierzątka i nie chciał wogóle iść spać... zawsze ok 13 ma drzemke a dziś 15.30 na siłe go uśpiłam a i tak pospał niecałą godzinke i dalej "ganiał" po zoo

Justysiak Kuba też jeszcze sam nie chodzi. Zrobił kilka kroczków na majówce ale cały czas woli za paluszka się trzymać a jak go puszczam to upada :( bo się boi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366299 przez nikita
dzień dobry
mój urwis śpi a jak sie obudzi to zjemy co nieco i śmigamy do miasta na zakupy a później do piaskownicy :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366313 przez Karol
Witam Was Dziewczyny :kiss:

Mój Karolek również zasnął :laugh: Ostatnio przeszedł chyba na etap niemowlęcy i chce żeby Go usypiać w wózeczku. :) Wożę Go i usypia :woohoo:
Ola z tym krowim mlekiem to trochę byłam nie kumata :lol: Myślałam, że muszę kupić krowę, żeby ugotować Karolkowi budyń ;)
jadę dzisiaj w miasto, a Karolka zostawiam w rękach siostrzyczek :silly: muszę trochę się zrelaksować . :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366352 przez sylka
Kuba bawi się w łóżeczku, gada cos po swojemu i pewnie zaraz zaśnie. Jak wstanie skoczymy do banku pozałatwiać kilka spraw a później na długi spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366470 przez olka
Dzień doberek! :kiss:
ale u nas dziś upał.... :P ufffff, jak gorąco! :P :silly:
ja już po pracy :) odkąd mam prawko to z mężem na przemian jeździmy i dziś mogłam wrócić prędzej do domku nie czekając na autobus :) piękne jest to życie, gdy można sobie wrócić o ludzkiej porze :woohoo: :side: pulpeciu, rób prawko koniecznie, zobaczysz jaki to komfort :woohoo: :woohoo:
Jaś drzemie, a potem też na dwórek :)
Byłam dziś w Lidlu i kupiłam fajny komplecik dla małego: koszulka, spodenki i czapeczka :) za 27,99,-

a od czwartku ładne bodziaki będą :) www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-347E7B0D-4C....xsl/index_27086.htm

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366516 przez megi23
Hej laski my dopierow domku oboje idziemy do kapieli:-) pogoda dopisala 2 pranka zrobilam jutro kolejne yyyy skad on ma tyle ubran ???hehehe aaaa anie mowilam dzis szwagierka sie wygadala ze zamowila malemu komplecik czapeczke spodnie i bluzeczke.
A Tymus wyszalal sie po ogrodzie byl w lesie z babcia przyniosl mi szyszke hehehe :laugh:

dzis nowe slowo do kolekcji kolo. Hehehe cop dzien cos nowego sobie dodaje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366568 przez sylka
Dziewczyny w Pepco za 1,99 sa fajne slipki i majteczki dziecięce. Dziś się zaopatrzyłam i KUbus paradował wieczorem w domku w majteczkach. O dziwo nie zasiusiał ich.

Wczoraj biegał bez i zamiast do nocniczka to nasikał na dywan. Odsunął nocnik nasikał i żeby nikt nie widział zasłonił nocnikiem. Ubaw mieliśmy z tego. Cwaniak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366576 przez megi23
Hehehe maly cwaniak:-) dzieki za info napewno skorzystam jak pojedziemy na zakupy bo zawsze tam jade i nigdy z pustymi rekoma nie wychodze :-) S sie smieje ze co jedziemy to ja musze tam wejsc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl