BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 3 dni temu #632874 przez megi23
super nzowu wracamy :) i jaki suwaczek ee to nie tlyko ja matka wariatka :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #632933 przez sylka
Witajcie wtorkowo, wlasnie Kuba wladowal mi sie do lozka. Cos pokasluje chyba od kataru. Robi inhalacje z soli fizjologicznej a ja pozniej chyba zrobie mu syrop z cebuli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #632947 przez justysiak83
Hejka. :) Ale fajnie tu być (chyba się powtarzam) :) Sikreczka ale cudny suwaczek z Julką :) Co do zabaw w parku to ja się czasem lepiej bawie niż Dominik :) Mamy super plac zabaw w parku i naprawdę jest w czym wybierać :) dzisiaj może pójdziemy to jakies fotki pstrykne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #632954 przez sylka
czyli same matki wariatki :D

Sikoreczka bedzie miala spolke J&J :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #632956 przez megi23
hej wariatki ja tam od zawsze z dziecmi albo w piasku albo na drabinkach dlatego adidasy t - shirt by wygodnie bylo sie wscikac ..
laski dzis mal y wstal kolo 7 ja sie odwrocilam plecami do niego aon cosm i kladzie na lozko mysle zabawka a moja mama wchodzi i mowi odwroc sie patrze a tam... nocnik :P bym go posadzila siku haha i ltukl mnie nik , ja mowie nie wiedziac co to ze zaraz sie pobawimy hahaha, a mama szkoda ze ci go na glowe nie dal :silly:
my dzis na 11:30 po skierowanie na badania lecimy pozniej park . moze ten glowny w koncu :silly: wiec walowke musze wziasc haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #633588 przez sylka
Coś się dzis obijacie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #633617 przez megi23
ta widze wlasnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #633631 przez justysiak83
A bo my na dworze od 2 godzin, zaraz może jakąś fotke pstrykne i na fb wrzuce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #633634 przez sylka
To wrzucaj :D U nas po spacerze, młody zasnął o 15 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #633653 przez megi23
moj oglada jake'a i bawi sie klockami i powyciagal pudelka i wklada do nich swoje rzeczy ,, tez sie juz pakuje :P ja juz 2 pudla na piecu spakowane i worek w szafie a gdzie reszta ?? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #633726 przez justysiak83
My wróciliśmy ze spaceru w samą pore, bo za chwile nak linął deszcz że zmoklibyśmy w 5 sekund :) ale lało tak dostłownie 2 minuty i przestało. Widocznie jakaś chmura nas tylko zahaczyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #634100 przez Sikoreczka
sylka napisał:

czyli same matki wariatki :D

Sikoreczka bedzie miala spolke J&J :lol:


Sylwia co do spółki J&J to grubszy spisek :D bo to nasze inicjały rodzinne :)
Jola, Jacek, Jakub, Julka :) ot taka nasza familia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #634162 przez justysiak83
Sikoreczka u mnie w rodzinie też jest podobna tradycja tylko że na A, Asia, Andrzej, Ala i Agnieszka :) Ja się szykuje do pracy i muszę jeszcze pranie wywiesić, słoneczko świeci ale chyba będzie chłodniej niż wczoraj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #634264 przez megi23
u nas juz nie ma czym oddychac jak szlam z malymto bylo 16 stopni juz a szlam po 7 rano :silly:

my juz w domku maly troszke plakal bylo multum babc i dziadkow . ale maly takiej jednej mowi jak wyszla "baba papa" i buziaka posyla ja szok bo on raczje obcych nie lubi pozniej bylo jeszcze lepiej , mam juz kolejke czekamy , przed nami kilka osob , tymcio grzecnzy .Przychodzi babcia i jest ostantia i taki tekst do tamtych , czemu matki z dzieckiem nie przepuscicie?? ja mowie ze poczekam on grzeczny , a ona nie musi pani czekac on sie niecierpliwi , pobiegalby sobie , czemu macie czekac ja i taka babcia dorbze niech pani teraz wejdzie i bylismy szybciej . pozniej mleczko wypil , obwarzanka zjadl :)wyniki na 15 ale jutro na 14:30 mamy do lekarza to sie dowiem co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #635257 przez justysiak83
Hej. co słychać? Jak spedzilyscie dzisiejszy dzień. Ja dziś do 13 w pracy. Jak wróciłam Domiś akurat wstał więc polecielismy na spacer, na 16 miałam korki a jak wróciłam to jeszcze godzinke pospacerowalismy. Teraz już leze w łóżku bo strasznie mnie oczy bolą i głową coś pobolewa. spokojnej nocki życzę :* :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl