- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka,otóż właśnie taka czerwona jestem jak wychodzę z sali. Nawet sobie pomyślałam,że chyba muszę chodzić w czerwonej koszulce,bo wtedy można powiedzieć,że się od niej odbija...
Ale najważniejsze to systematyczność,wtedy jest łatwiej i jeszcze przyjemniej
Agi,u nas w domu nie obchodziło się Mikołajek,ale Święta Bożego Narodzenia owszem i mój tata,jak pamiętam zawsze dbał o to by były magiczne. Mama niestety raczej skupiała się na kuchni i porządkach,a tata mi tłumaczył obyczaje i tradycje,dlaczego takie a takie potrawy,jak było u niego w domu,pozwalał mi obejrzeć w samą Wigilię film z latającymi saniami św.Mikołaja(uwielbiam do dzisiaj te "magiczne" filmy familijne o tematyce Świąt Bożego Narodzenia),a wieczorem zabierał mnie na dwór w poszukiwaniu pierwszej gwiazdki
No nic,zobaczymy jak to wyjdzie. Zagonię Micha do kuchni do robienia ciasteczek,a potem mu powiem,że chyba Mikołajowi bardzo smakowały skoro zostawił mu taki sprzęt
No,a teraz już zmykam,bo chcę coś zrobić jeszcze,a najprawdopodobniej wpadną dzisiaj moi rodzice na "chwilę".
Miłego dnia!
Aaa,Kubulek mądry chłopczyk
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj Kochane skarpety , to my też wieszamy
Aguś a niech sobie myślą , ze w ciąży jesteś
Sylka rany ... już czekam na szczegóły wędrówki Kuby po klatce !!!
Gosiu to cudownie ,ze Tata tak dbał o te wszystkie "szczegóły" świąteczne
Ja zakupiłam juz herbaty świąteczne , które doskonale wprawiają mnie w świąteczny klimat i właśnie piję jedną z nich
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Zdradź nam co upolowałaś dla Ami na Mikołaja?
Ja właśnie przeglądam allegro za czymś dla Linki i Ami od kuzyna.
Gosia ja też uwielbiam, filmy świąteczne i już nawet zaczęłam wprowadzać się w świąteczny nastrój
Sylka ja też czekam w napięciu na relację ze spaceru Kubusia po klatce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Agi,ja właśnie chcę dzisiaj zrobić szablon na kalendarz,bo Michu sobie z tym raczej nie poradzi i muszę go zagonić do malowania
Agusiak,jeden z moich ulubionych filmów to "Mikołaj z 34 ulicy",ale pierwszy raz widziałam ten film pod innym tytułem,no i pierwowzór(jeszcze chyba czarno-biały,ale może nie,nie pamiętam)najbardziej mi się podobał
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba od 9 śmigał dziś w majteczkach. Zaliczły 2 wpadki w majtki. Zasikał dywan i podłoge 10 min po wysiadówce na kibelku. Ale 2,5 godz. wytrzymał w suchych majteczkach. Cięzko mu idzie wie gdzie siku się robi ale i tak nocnik może stać a on wysika się obok
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Zrobiłam swoje na dzisiaj,chociaż miałam coś wydrukować,ale już mi się strasznie nie chce. Zrobię to jutro albo wieczorem,a teraz(póki rodziców nie ma a Hania jeszcze śpi)wytnę ten szablon na kalendarz adwentowy.
No to zmykam!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Gosia to powodzenia w tworzeniu
Sylka z nocniczkiem to niedługo się przeprosi, ważne że próbujecie, nie to co my
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agusiak próbujemy, ale opornie idzie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Gosiu film o którym piszesz świetny
Ty to jesteś super Mama ... powodzenia w kalendarzu . Ja chyba całkiem odpuszczę w tym roku.
Ale piosenki świąteczne u mnie już tez królują
Agusiaczku allegro.pl/doktor-lekarz-zestaw-dla-dzie...-pk-i2811356087.html
takie cosik kupiłam Amci
A wyniki badań dopiero odbiorę w czwartek przed wizytą
Editt...
Z nocniczkiem idzie nam coraz lepiej
A dzisiejsza drzemka to rekord !!! 3,5 godziny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas zamiast lepiej jest co raz gorzej
Agi,ja też jestem z tych łatwo wzruszających. Mąż się ze mnie śmieje,że oglądam po raz 30 Armaggeddon i płaczę jak bóbr.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj Hania na pewno niebawem zacznie pięknie wołać na nocnik,lub od razu na toaletę . Ami póki co boi się na dorosłą ubikację siadać .
Mężuś pojechał właśnie po Linkę ...dziś mieli w szkole dyskotekę
Ami zasneła w 3 minuty !!! Co za piękne chwile
Idę robić zapiekanki , bo piekarnik juz nagrzany
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi super ten zestaw małego lekarza
Ojjjjj zazdroszczę aż tak długiej drzemki, łał
I brawo za nocniczek, pięknie Wam to idzie, lada moment i pieluchy pójdą już na dobre w odstawkę
Gosia z pewnością nadejdzie właściwy czas i Hania sama pójdzie i zrobi do nocniczka to co trzeba
My biliśmy w marketach bo chciałam pooglądać jakie są zabawki w Smyku i w markecie ale nie było tego co znalazłam na allegro, nie mogłam więc porównać cen ale chyba jednak zamówię w necie. Szukam też jakieś fajnej, bezprzewodowej myszy do lapka ale nic a nic ciekawego ani ładnego w tych sklepach nie ma. Na prawdę szkoda benzynę tylko tracić na to jeżdżenie.
Miłego wieczorku
edit:
My zapiekanki mieliśmy na obiadek
No to Linka na pewno będzie zadowolona z dyskoteki
Smacznej kolacji
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
A co takiego na all znalazłaś czego nie ma w sklepach ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
allegro.pl/dora-pachnaca-slodyczami-matt...116-i2766208431.html
Była w Smyku Dora ale inna, cała z plastiku i nie podobała mi się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











