- Posty: 162
- Otrzymane podziękowania: 2
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamy Kwietniowe 2013
Mamy Kwietniowe 2013
- Natalia1991
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Bartus 01.04.2013 Filipek 20.03.2016
Jeśli chodzi o poród to skurcze zaczęły mnie pobierać w nocy z niedzieli na poniedziałek, ale ponieważ leżałam od środy na patologi z powodu wysokiego ciśnienia i bardzo już chciałąm mieć synka przy sobie i jak najszybciej wrócić do domu w ogóle nie pomyślałam że to mogą być już skurcze porodowe!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
creatura, turbo sex, ....no powiem Ci....działasz na wyobraźnię...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
Natalia, to świetnie, że z Bartusiem wszystko ok. Mam kilkoro znajomych, których dzieci urodziły się z drobnymi wadami serca i nic się nie dzieje, dzieciaczki rozwijają się prawidłowo. A częste wizyty to pewnie dlatego, żeby w razie "w" natychmiast zareagować. Także nic się nie martwcie, tylko cieszcie się synkiem.
Suzi, jak mój mąż usłyszał hasło "turbo seks" to aż mu oczy zaiskrzyły
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Mój by zrobił niezidentyfikowaną minęSuzi, jak mój mąż usłyszał hasło "turbo seks" to aż mu oczy zaiskrzyły
![]()
![]()
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
[/quote]Mój by zrobił niezidentyfikowaną minę
Wydaje mi się, że mój się tak "zapalił", bo on to widzi w wersji "od tyłu" - czyli bez brzuszka na horyzoncie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Agat, jak to robisz zeby z innego postu tylko fragment zacytowac? Wq...denerwuje mnie jak mi sie cały wkleja a ja chce sie odnieść tylko do fragmentu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Ważne, by każdy cytat zaczynał się od [ quote ] a kończył na [ /quote ] (bez spacji w nawiasach).
A jak chcę zacytować wypowiedzi kilku różnych osób bo biorę 'cytuj' w nowych oknach i wklejam do jednego okienka później (chyba zakręciłam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
A to słowo quote to sama wpisujesz czy jest funkcja?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Coś Malwi zamilkła....czyżby ją wzięło?? Może na fb sie odezwała? Ktoś coś wie?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Magdalena9t
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1526
- Otrzymane podziękowania: 33
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Pati - fałszywy alarm zaliczony
Suzi - to rodzinka chucha i dmucha, żeby roztopić te śniegi bo już by chcieli dzieciątko zobaczyć
Ja mam takie uczucie "niewygodnego siodełka", albo jakbym zrobiła na siłę szpagat. Bolą mnie mięśnie na dole. Jakbym chciała coś posunąć nogą, to nie dam rady.
Agat - mój tez spokojny, za to teraz nadrabia wywijasy.
Ja jeszcze nie mam nic przygotowane. Poduszkę mam taką płaściutką, że prawie żadną
A za teściami to już morz łez wylałam
Monisia - Malutka jest przesłodka
Natalia - super, że już w domku, teraz to się zacznie
Creatura - czyli grzecznie czekasz w kolejce
A jak mu powiem, to tez mu się iskierki w oczach zapalą
To tak na szybciora
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Magdalena9t
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1526
- Otrzymane podziękowania: 33
Poduszkę też mam taką płaską, zobaczymy jak synkowi będzie wygodniej
A i jak już będzie na świecie to nie będę Go "przechowywać w balonowej kuli" (jak w filmie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











