BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #666195 przez kaikai
Witam

my dzis idziemy na szczepionke. Chyba bede plakac razem z malym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666210 przez agat
U nas po ciężkim wczorajszym dniu była ciężka noc i jak już widzę zapowiada się równie ciężki dzień...

Żyć nie umierać :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666267 przez Magdalena9t
Dzień dobry :) U nas pogoda do d** więc w domku ,też pewnie posiedzimy, Młody jak na razie śpi, położna ostatni raz nas odwiedziła dziś uff :P
też chętnie bym sobie pospała, ale trzeba lepiej wykorzystać ten wolny czas :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666387 przez agat
Uffff po 3 godz noszenia, marudzenia, prób jedzenia synal zasnął. Mam nadzieję, że przynajmniej na 2 godzinki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666396 przez Azja
u nas nocka w porzadku nawet pospal do 8.30 szok, teraz tez usnal ale ciekawe na ile mam nadzieje ze przynajmniej godz pospi

pogoda u nas tez do d.. niby sie troche przejasnia ale maly deszczyk jeszcze pada, juz mam dosc siedzenia w domu, spacerek mi sie marzy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666398 przez agat
Ja wczoraj pomimo okropnej pogody wyszłam z młodym na dwór, żeby sobie trochę świeżym powietrzem pooddychał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666468 przez malwinsien
Hej dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę, nie mam nawet czasu was nadrobić bo zaczynamy remont cz. II i sie pakujemy bo musimy się wyprowadzić na dwa miesiące :(
dzisiaj Maryśka znowu nie przeszła badania słuchu :( 5 czerwca idziemy do szpitala na ABR. Będą badać reakcje mózgu na dźwięki. Damy znać po wszystkim. Na dzień dzisiejszy same łzy u nas w domu z obawy o jej słuch.
Mam nadzieję, że wasze dzieciaki rosną jak na drożdżach ;) i nie dają popalić w nocy :)
Aaaa i ps. podziwiam wszystkie mamy, które mają kilkoro małych dzieci do obsługi w domu. Ja mam grzeczne dziecko ale i tak się zastanawiam jak bym dała rade jak bym miała jeszcze jakiegoś 3-letniego szkraba w domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666476 przez ilonah
Witajcie

My wczoraj jeździliśmy załatwiać jedzonko i ciasta na chrzest Emilki oraz zaprosiliśmy pierwszych gości i troszkę nam się zeszło i do domku wróciliśmy po 21, więc wczoraj malutka poszła spać bez kąpania ale bidulka była tak zmęczona, że jak ją nakarmiłam i położyłam do łóżeczka o 22 to przespała bez wstawania na jedzonko aż do 4:55. Ja aż w nocy wstawałam i sprawdzałam czy wszystko z nią dobrze a malutka w najlepsze sobie śpiochała :laugh:
Dziś też jest nawet grzeczna, chociaż tradycyjnie spania nie ma - lekko tylko przysnęła u mnie na rękach przedtem a teraz śpi jak zajączek w naszym łóżku i co chwilka sprawdza czy jestem obok :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666485 przez Suzi
O, witaj malwi :) , ja się zastanawiam jak ludzie sobie z bliźniakami radzą :silly: , a co dopiero nasza kwietniowkowa Klaudia z jej gromadką? To dopiero wyzwanie :ohmy:

Cały czas trzymamy kciuki za to żeby Marysi wreszcie dorze wyszły badania, bądź dobrej myśli :kiss:

Dave, HOP hoooop! Gdzie jesteś? Wszystko w porządku, prawda? :unsure:

Agat, ja się za Ciebie cieszę, ze nie zostałaś mamą jesienno- zimową bo wtedy deprecha murowana, teraz mam nadzieję wiosenna- letnie klimaty wspomogą Twoje nadwątlone siły psychiczne i nie pozwolą na doły :woohoo: ( Przytulam)
Mój malż tez dziś szkraba lulał, do tej pory było to niemożliwe, gdyź maluch uznawał tylko moje ramiona za godną sypialnie :silly: , a tu dziź taka miła niespodzianka, gościnny brzuch taty również został zaakceptowany jako wygodna sypialnia :woohoo:
Radość dla mnie tym większa ze była 6 rano :side: :woohoo: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666486 przez ilonah
Malwinsien trzyjmaj się babeczko i nie trać wiary, może jeszcze wszystko wróci do normy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666487 przez creatura
Heloł :) (po krótkiej przerwie :silly: )

Chrzciny się udały - nawet bardzo :side: Leoś w kościele spał grzecznie, potem cycusiował na przyjęciu przez 3h, co początkowo wykluczyło mnie z "zabawy" (na szczęście w restauracji była przytulna sofa na uboczu, gdzie mogłam karmić :blink: ). Zasnąłby szybciej, ale jego najmłodsi kuzyni skutecznie mu przeszkadzali :dry: Potem jednak pięknie spał w wózku i wytrzymaliśmy do 1.30 :cheer: :P
Niedziela upłynęła na trzy-pokoleniowym świętowaniu Dnia Matki :woohoo:
A wczoraj obydwoje odsypialiśmy moc weekendowych wrażeń :lol: :P

Dziś mieliśmy usg bioderek - wszystko ok, lekarz pokazał jak nosić Leonka z bioderkami szeroko i mamy się umówić na następne usg za 2 miesiące. Wy też musicie powtarzać? Nam lekarz powiedział, że on robi zawsze co najmniej 2 usg.
Byliśmy też dziś znowu na ważeniu i od piątku przybyło nam kolejne 130g :lol: :lol: :lol:
Cycki działają :lol: :lol:

Dopisuję się do zakupu chusty, gdyż Leon tak jak jego forumowy brat bliźniak Mikuś (Suzi :silly:) stwierdził, że najlepiej się śpi u mamy na rączkach, brzuchu, kolanach itd... Tak potrafi przespać spokojnie 2h, otworzy oczy znajdzie cyckę, popije i dalej w kimono, a łóżeczko go parzy, a wózek jest ok tylko na spacerze. Każda próba odłożenia kończy się płaczem po kilku minutach. :S :huh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666495 przez creatura
Malwi, musi być dobrze :kiss: Dzisiejsza medycyna wiele potrafi.

Ilonah, pisałaś, że szukasz sukienki na chrzciny. Polecam zakupić coś rozpinanego, nadającego się do karmienia. Ja w kościele miałam sukienkę, ale potem musiałam już wskoczyć w spódnicę i koszulę, bo kiecka się nie nadawała do wyciągania piersi :side: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666582 przez ilonah
Dzięki Creatura warto wiedzieć takie "techniczne" rzeczy. A jak to zrobiłaś, że Leoś wytrzymał dzielnie mszę? Bo ja się boję, że Emilka się rozpłacze i będzie chciała cycy, a nie dam jej bo bym musiała pół mszy w zachrystii przesiedzieć karmiąc ją i zastanawiam się czy dać jej butelkę z mm przed mszą czy ewentualnie poczekać i jak się rozpłacze to w trakcie wyjść i dać jej tę butelkę. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666715 przez kaikai
My juz po szczepiace placz byl straszny :(

Dawidek wazy 5 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666741 przez Suzi
No nic dziwnego kaikai kto lubi zeby mu igły w ciało wbijać :ohmy: ?
Ładna waga, gratulacje :)

Ilonah a Ty dokarmiasz mm? Bo jeśli nie, to Emilka może wcale nie chcieć tego jeść albo Ci np zwymiotuje w kościele i dopiero będzie klopot :ohmy:

creaturko jak juz obczaję temat chust to się podzielę wiedzą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl