- /
- /
- /
- /
- /
- Mamy Kwietniowe 2013
Mamy Kwietniowe 2013
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Śliczne zdjęcia i mamusia atrakcyjna
Viki gratuluję synka
Buziaczki dla Fabianka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
Jasio dziekuje za buziaczki
dzis buziaczki dla Fabianka
chyba @ mi sie zbliza, bo normanie mam takiego nerwa, ze bez kija nie podchodz, oczywiscie najwiecej dostaje sie z tego powodu M, no ale co zrobic
zaliczylismy spacerek, Misio wyzbierał wszystkie smiecie z okolicy, probował zjesc garsc ziemii, itp. a teraz spi, polozyłam go wczesniej bo juz sam nie wiedział co ma robic, oczywiscie zabawki be, ale garnki i przyprawy i inne gadżety kuchenne sa super
lece ogarnac jakis obiadek
Suzi fajna Mikusiowa bryka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Wczoraj lało cały dzień, ale i tak pojechaliśmy na obiad do Giżycka. Dziś słonko wyszło tylko chłodno jeszcze, ale już o niebo lepiej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
Vika, gratulacje
Agat, bawcie się tam, bawcie
Suzi, Mikuś to się wozi, nie ma co, skubaniutki, trzy bryki
Dziś pogoda miłościwa i już się nieźle przewietrzyliśmy, Leo śpi, a ja do garów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1953
- Otrzymane podziękowania: 10
Suzi pochwal sie wózkiem.
Vika gratulacje !
Creo mniej komarów nie u mnie
u mnie dziwna @ robilam test ale jedna krecha zobaczymy co to dalej bedzie.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- patrycja280791
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 224
- Otrzymane podziękowania: 2
DZIEKUJEMY ZA BUZIAKI
dzis zaszalelismy na zakupach bo za 3 tyg idziemy na wesle i pokupowalam malemu ubranka na wesele i poprawiny
a h&m ma w holere wyprzedazy ze nie moglam sie oprzec innym ciucha
wczoraj porobilam badania a jutro ide po wyniki rtg i krwi i moczu a we wtorek chirurg
troche sie boje ale co ma byc to bedzie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
Misio spi, chata ogarnieta, to lubie
dzis zrobiłam a la batoniki pomysł zaczerpnełam ze smakoterapii, ale zmodyfikowąłam wg produktów które miałam w domu, wysżły pycha, ale chyba zaraz pękne z przejedzenia
ja zmielilam daktyle, dodałam słonecznik, sezam i wiórki kokosowe i tez było pycha
jak tyle wolnego to moze jakies moje dłubanki dzis uskutecznie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ilonah
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1072
- Otrzymane podziękowania: 5
Zabiegana jestem znowu, bo kolejny staż robiłam tym razem u mnie w mieście ale w innym szpitalu i tak nas tam maglowali, że byłam tak zmęczona jak " koń po westernie" jak mawia mój kierownik
Ale już Was nadrabiam
Dave -dzieciaki masz przeurocze, a Mateuszek zmienił się bardzo ale loczki ma nadal herubinkowate
Azja fajne to miejsce zabaw dla dzieci i Jasiu fajniutki
Patrycja zdrówka dla Ciebie oby nic groźnego z kolanem nie było
Vika-gratulacje
Zaległe buziaki dla Leosia 14
A u nas jedzeniowo nadal różnie bywa. Wszelkie papki już pożegnałyśmy i Emi jada zupy i drugie dania takie jak my chociaż słowo 'jada' jest bardzo na wyrost .Zupą ją karmimy i zabawiamy ale drugie to je sama widelcem inaczej nie zje w ogóle
Mnie też się @ zbliża bo pochłaniam duże ilości słodyczy.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ilonah
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1072
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ilonah
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1072
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
Ilonka, nigdy nie widziałyśmy Twojego emka, ale wydaje mi się, że Emilka coraz bardziej do Ciebie podobna -śliczności
Pati, w Karolince w H&M bylaś? Damska kolekcja - rzeczywiście dużo na wyprzedaży, ale dziecięca - licho
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Emisia slodka:-)
PiNo wiwc cykam psyryk.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Wózeczek nas odnalazł w naszej pustelni
Kolor ma uroczy, taka prawdziwa, głęboka czerwień z czarnymi wykonczeniami, no śliczny
Ilonka - kopę czasu
A Mikusia dałoby się wkręcić na Twoją listę ukonczonych w międzyczasie czternastomiesięczniaków?
Monia - tablet mi świruje i pozera posty, zdjęć nie wstawia, no normalnie oszaleje z nim, ale sprobuję dodac zdjecie, zapewne najprędzej mi sie to na fb uda...
CreMoniu, cholerka, tezbym zrobila mleczko kokosowe, nawet nabylam stosowne skladniki, po czym sie okazało ze malż "nie dosłyszal"ze chcę zabrać termomixa
Azja - a jakie dłubanki uskuteczniasz?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
Creo wiórki które zostają Ci z mleka możesz na mąkę kokosowe przerobić
Suzi moje dłubanki? Robie sobie w wolnych chwilach trochę biżuterii albo różne inne robótki hand made:)
Kurde znowu usnelam, ta nasza kanapa plus mruczacy kot równa się spanie, taki ze mnie kibic hihi lecę do właściwego lozka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











