BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #466458 przez Majka
Acha i witam wszystkie mamusie, które do nas dołączyły. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogły pogawędzić.
Czekamy na wieści od Agi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466482 przez kasia1329
Mi brzuch póki co nie przeszkadza w spaniu. Nie jest tak że leżę bezpośrednio i tylko na brzuchu. Jednak póki co inacZej nie umiem zasnąć.
Ja to już nie chce popadać w paranoję, bo większości rzeczy bym nie mogła jeść, nie mogłabym pracować w pozycji siedzącej, pić coli czy czarnej herbaty itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466483 przez Basbik_86
Witam, dołączam do grupy kwietniówek. Mam termin na 4 kwietnia :) Pozdrawiam pozostałe mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466488 przez monia89
Witaj Basbik :) wiadomo już co nosisz pod serduszkiem???
Ja uciekam jadę do szkoły do wieczora życze miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466490 przez moonisiaaa2
Witaj basbik :):)

No mamy zblizony termin ja mam na 01,04 :)


Moniś milej nauki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466494 przez monia89
Nie dziękuję ale mi się nie chce...... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466498 przez agi-p
Hej Mamusie :)

Na wczorajszej wizycie wszystko dobrze :) Noszę w brzuszku małego uparciuszka lub mała wstydnisię :P Nadal nie wiem czy to synek czy córeczka :P Za 3 tygodnie kolejna wizyta i moze wtedy dowiem sie co to za niespodzianeczka . A jak nie ujawni sie dalej , to stwierdziłam , ze poczekam do porodu i nie bedę chciała wcześniej wiedziec :P
W każdym razie Maleństwo ma sie świetnie :) Ma 10 cm i fika takie koziołki ,że szok :)
Musze brac nadal luteinę i osłonę po antybiotykoterapii .

Byłam też na tych warsztatach . Było bardzo fajnie , ale niestety nic nie udało mi sie wygrać :P Jednak fajnie było tak wyjść samej :)

Zaraz postaram się nadrobić Wasze posty , choć jest ich cała masa :P Od wczoraj na necie nie byłam i mam 100 wiadomosci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466514 przez kasia1329
Agi świetnie że wszystko w porządku. Ja jestem ciekawa czy mi w poniedziałek powie czy chłopczyk czy dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466519 przez kasia1329
Witaj Babsik. Ja mam termin na 3.04 :) przybliż nam swoją osobę :) skąd.jesteś, która ciąża itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466526 przez agi-p
Tak pomału nadrabiam ...
A z tym macierzyńskim po nowemu , to ja sie obawiam ,ze się nie załapiemy .
Znając Naszych kochanych polityków , to roczny macierzyński będzie dotyczył tych , któe go rozpoczną dopiero po 1.09.2013 .A nie ,że do września na starych zasadach , a reszta od wrzesnia na nowych :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466528 przez HERI
Agi to super ze wszystko w porzadku :)
Ale faktycznie nosisz uparciuszka pod sercem :)

Ja tez w poniedzialek lece na wizyte... Ciekawa jestem czy znowu siusiaka zobacze ;)
Już sie nie moge doczekac, na szczescie wizyta z samego rana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466545 przez MoNiaaa
Agi super ze na wizycie wszystko w porzadku :)
a fotki masz??

nie wiem czemu ale Julka nam nie spi w nocy budzi sie miedzy 1 a 2 i placze i chce z nami spac:( a ja z nia nie potrafie sie wyspac bo sie rzuca po calym lozku..nie wiem czy to nowe miejsce jej przeszkadza czy taki jej kaprys?wczoraj wogole zasnela o 22.30 :ohmy: myslalam ze zwariuje juz ponad godzine ja uspypialam a wydawalo sie ze padnieta jest bo bylismy u znajomych i sie wyszalala troche :dry:

az tym macierzynskim widze ze cos za cos..chcac miec rok macierzynskiego to juz nie bedzie platne 100% jak do tej pory tylko juz 80% :dry: ciekawa jestem jak to pracodawcy przyjma..bo rok macierzynskiego + l4 czasem 9 miesiecy..to prawie 2 lata przerwy..pewnie nie beda zachwyceni oby tylko nie spowodowalo to zwolnien po macierzynskim

ja sie juz nie moge docekac kiedy bede w ciazy!!!!!ale chcialabym juz od razu w 12 tc byc bo bede sie stresowac strasznie do poki nie zobacze serduszka!!!jak bede widziala taki pusty pecherzyk to bede sie martwila ze znowu sie wszytsko powtprzy ale mam swiadomosc ze wszyscy maja na poczatku sama kropke..wiem ze czeka mnie teraz ciezki czas :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466546 przez kasia1329
Ja mam wizytę dopiero po południu w poniedziałek i znając życie znów będzie obsuwa czasowa, więc pewnie znów się nawkurzam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466548 przez MoNiaaa
Agi chyba zle to rozumiesz tam jest napisane ze sie bedzie nalezalo kobieta ktore 1 wrzesnia maja jeszcze prawo do urlopu wtedy musisz przedluzyc tylko nie wiem jak w tej sytuacji o tym deklarowaniu sie 2 tyg przed porodem..bo przed waszym porodem jesczze nie bedzie to obowiazywalo

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466556 przez kasia1329
Monia ja jak byłam w 6 tygodniu to już było serduszko widać i słychać na usg.

Ale wiesz tak na prawdę to.całą ciążę jest stres czy.wszystko dobrze. Po porodzie to samo. Są przecież choroby które ujawniają się jak dzieci mają 2-3 lata i więcej. Zanim się dzieciaki wychowa to człowiek zdąży.osiwieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl