BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #532140 przez Urszula
Witam!!!

Zuzi cieszę się Kochana, że mamy wspólne cechy :) :) :) nie możemy się rozczulać nad sobą. Optymistyczne nastawienie to połowa sukcesu :)

Aguś dziękuję wiem, że Ty masz ciężko jesteś dzielna Kochana!!!

Kasia no właśnie dlatego miałam dylemat z wózkiem bo tutaj jestem często cały dzień sama. M w pracy a ja muszę być mobilna....muszę mieć swobodę poruszania się z dwoma Maluszkami. Chustę którą upatrzyłam jest całoroczna ale czy aby na pewno jest wygodnie poruszać się w ten sposób?? Jak będę miała Amelkę w chuście to czy będzie mi łatwo schylać się do Elizi itp? Wiadomo dwulatki są absorbyjące... Też mamy tylko spacerówkę Maklarena i widziałam na mieście jak na ten sam wózek jedna mama miała nałożone małe nocidełko samochodowe. Pomyślałam, że mogę zrobić tak samo...sama nie wiem... Po konsultacji z Wami nastawiałam się na podstawkę dla Elizi a Dzidzuś albo w chuście albo w wózku....ta spacerówka niby jest przeznaczona dla noworodków. Wkłada się specjalną wkładkę ale ciągle nie jestem pewna.... :dry: :dry: :dry:

Dave a Twoja Pociecha już nie śpi w dzień??

Dziś miło spędziłam popołudnie chociaz do południa byłam zabiegana na maxa. Piekłam ciasto gotowałam obiad i jeszcze facet przyszedł nam zreperować łazienkę :cheer: :S Potem odwiedziła nas przyjaciółka i miło sobie pogadałyśmy :) Zaraz Mężuś wraca więc obiad już chodzi na ogniu :) :) :)

Miłego wieczoru :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532147 przez Dave
Urszula - no niestety, Maja bardzo szybko zrezygnowała ze spania w dzień. Jakoś chyba 1,5 roku miała, albo nawet nie. A spała po 3-4 godziny i z dnia na dzień się jej odwidziało.
Teraz o 18.00 kąpiel i spanko, a wstaje 6-7 rano. No ale w dzień nic konkretnego nie zrobię. Jeszcze teraz te cholerne dolne 3, ale mam nadzieję, że jutro ujrzę je na wierzchu (daj Panie Boże). Dziś już był lepszy dzień i usypianie w 5 minut.

Ja zaczynam rozmyślać jak to będzie - tu dzieciątko maleńkie i dwulatka. Jazda na maksa. Mam nadzieję, że jakoś wsio ogarnę :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532189 przez agat
Agi Maxi Cosi city kosztuje właśnie 280 zł a cabrio fix 100 zł droższy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532218 przez Dave
Suzi - no ja już tu jestem :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532327 przez Dave
No i ni ma nikogo :(

Jakoś mi się dziś nic nie chce robić. Chyba pójdę się trochę ukulturalnić i poczytam książkę :)
Ale to może za chwilkę :silly: :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532342 przez Dave
a jednak, już w lozku z książka jestem:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532393 przez agi-p
Dave no dostawki drogie . Ja pytałam to mówili , ze są uniwersalne po 280 zł !
I powiem Ci , ze ładnie Ci Maja śpi ...zazdroszczę . Pomijając brak drzemki w ciągu dnia , to ma piękne spanie :)
I będziemy tu razem walczyły z 2 latką i Maluszkiem :) Ty , Ja i Ulcia :)
No i zraz po Nas Kasia z Matkiem i Mikołajkiem :)

Udanej lekturki :)

Ja ciuszki też Ami dokupuję co chwilę ... rośnie jak na drożdżach :)
Ale teraz sie śmieję , ze cena już mnie tak nie powala , bo w sumie to na 2 dziewczynki idzie . Ama wyrośnie i Maja będzie miała :)

Ulcia w kuchni widzę rozszalałaś się na dobre :) Jeszcze ciasta doszły :) Czyli wywiązujesz sie z obietnicy pieczenia ciast :P
Super , ze dzionek tak miło zleciał i odwiedzinki sie udały .
No ja też nadstawkę kupię do wózka . Ami nie chce już w wózku zbytnio siedzieć i myslę , ze nadstawka przypadnie jej do gustu :)

Ja chyba dziś pójdę szybciej spać ... chociaz codziennie mam taki zamiar i nic z tego nie wychodzi :(

W każdym razie dobrej nocy i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532492 przez Dave
dzien dobry



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532495 przez agi-p
Dzień dobry :)

Mam nadzieję , ze dizś pogoda będzie łaskawsza i uda się wyjść na spacerek . Oszaleć można tak siedzą w domu non stop . Amisi siedzenie w domu ewidentnie nie służy :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532497 przez Dave
zobaczymy jaka pogoda będzie u nas jak tylko jakieś światło dotrze :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532574 przez Urszula
Witam!


Dave no to masz urwanie głowy plus jest taki, że Majeczka idzie szybko spać wieczorem :)

Aguś piekę ciasta i sprawia mi to frajdę :) gotować niecierpię w dalszym ciągu :dry: ale trzeba :dry: :dry:

U nas też zimmno i wietrznie, dziś ma padać śnieg...

Miłego ranka :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532576 przez kasia1329
Witam się piątkowo.
Dziś miałam cudną noc, Mati się obudził tylko po 4 na mleczko i jeszcze śpi :)

Wczoraj byłam na wyczekiwanej wizycie. Mikołajek nadal jest Mikołajkiem, waży już 1160gr :) Główka już taka duża że zajmuje prawie cały ekran na usg.
Bałam się o jakieś komplikacje po tej chorobie, na szczęście szyjka się nie skróciła, ujście jest zamknięte. Jedynie szyjka nie jest już tak twarda, ale powiedział że w tym stopniu zaawansowania ciąży może tak być. Tak więc się uspokoiłam.
Byliśmy też oglądać wózek, ale rezygnujemy z tego używanego bo jego stan pozostawia wiele do życzenia, a jeszcze trzeba dokupić dodatkowe akcesoria.

Suzi ja również uważam że wiosna to najlepszy czas na rodzenie dzieci, coraz dłuższe dni, słoneczko, zdecydowanie bardziej sprzyjająca aura niż zimą czy jesienią.

Dave mój Mati też rośnie na potęgę. Już z tymi ubraniami to nie nadążam. Najlepsze jest to że je niewiele a rośnie jak na drożdżach. Wzrost ma na 95 centylu a wagę na 20 więc w ogóle nie proporcjonalnie. No ale cóż widocznie będzie wysoki.

Ula no na pewno na początku nie będzie łatwo z dwójką maluchów, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) damy sobie radę.
Mój Mati na szczęście jeszcze śpi w dzień i to czasami po trzy godziny więc jestem wtedy wniebowzięta.

U nas pogoda póki co w miarę. Muszę iść na pocztę i do sklepu, ale to trochę później.

Teraz czas na jakieś śniadanko :)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532579 przez Urszula
Kasia super, że po wizycie wszystko dobrze....moje Elizia też jeszcze śpi u nas dochodzi 8.45 ładnie przesypia całe noce od dawna w dzień idzie na drzemkę ok 2 godziny ale czasem z niej rezygnuje :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532582 przez Urszula
W sumie mnie nawet nie przeraża pojawienie się drugiego Maluszka przecież tak planowaliśmy z Mężem. Będąc w ciąży z Elizią byłam przerażona tym co mnie czeka i okazało się, że nie jest tak źle :) kwestia tylko by się dobrze przygotować. U nas pomoc ze strony bliskich nie wchodziła w grę więc musieliśmy sobie dać radę sami. Poradziliśmy sobie i jestem z tego dumna. Teraz już się nie boję :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532589 przez Dave
Kasiu-duzy juz jest Mikolajek:) dobrze,ze nam te choroby nie nabroily.

Urszula-to nie jest przerazenie,ale taki stres jak to bedzie. ale co tam,nie ma sie co martwic damy rade.

fajnie macie z tymi drzemkami,ale ja nie narzekam. tak organizuje dzien zeby bylo dobrze.

wlasnie czekam na hydraulika,ktory ma ocenic i wycenic nasze cuda.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl