BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #535972 przez Dave
A ja robię właśnie listę rzeczy, które chcę kupić u tego sprzedawcy na All.
Ciekawe na ile mi rachunek wyjdzie i co jeszcze do dokupienia zostanie :)

Kurka, Wy już nawet poprane macie a ja jestem w tyle. Ale u mnie dalej ten remont, to po co się ma kurzyć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536017 przez Dave
Na szybko wyszło 210 zeta, a gdzie reszta :unsure: :unsure: :unsure: Bo to nie wszystko??

A z ciekawości jakie macie proszki do prania dla maluchów??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536025 przez agi-p
Anabelle czyli jednym słowem dobraliście sie dobrze z Mężem :) Uzupełniacie się :)

Agat dziś mećzący dzień , to i Maluch to czuje i nie rusza sie jak zawsze .
Fajnie , ze już część prania i prasowania za Tobą :)

Suzi to mi sie też juz jakiś czas temu poprzestawiało i to weekendy są najbardziej zwariowane , oblężone i pracochłonne :P

Dave to życze , żeby archunek nie zwalił Cię z nóg :) Ja też jeszcze nic nie mam poprane , ba nawet pokupowane :P

Mi dzisiejsza aura też nie sprzyja . Najeździłam sie dziś trochę i to co widziałam na drogach wołało o pomstę . Zwłaszcza "kierowcy" rajdowcy ...idioci nie potrafiący poruszać sie w takich warunkach i zdziwieni , ze w rowach lądują !!! Przygnębiający widok . Szklanka totalna na drodze ... i faktycznie nawet podczas jazdy wszystko przymarzało na szybach . Nie wspominając o tym , ze jak gdzieś zaparkowałam , to poetm 10 min drapania szyb było .

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536030 przez Dave
Ja chcę coś zacząć kompletować, bo jak czytam co juz dziewuchy mają zrobione to mnie strach bierze.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536043 przez Anabelle
Spoko Dave ;D
Ja też nic nie piorę, nic nie prasuję. Remont w pełni - nie chce sobie dwa razy roboty dorabiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536046 przez Dave
Anabelle - otóż to :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536056 przez Suzi
melduję, że jeśli chodzi o kupowanie, to owszem, kupione, ale nic poza tym. Pranie i prasowanie zostawiłam sobie na luty. Proszek Dave kupiłam tez - Lovela.
Mnie ta pogoda zupełnie odziera z aktywności, poza tym znowu pada śnieg i jest ślisko, więc tym bardziej nie wychodzę, bleeee, nie cierpię zimyyyyy. :angry:
Sypialnia zawalona róznymi rzeczami, bo garderobę przerabiamy więc wszystko na kupie leży, co tez nie zachęca do działania a nowe meble bedą dopiero montowane 30 stycznia, więc tez taki klimat remontowo - rozpierduchowy. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536063 przez Dave
Suzi - no to klimat mi doskonale znany.

Wiecie co, muszę się zabrać i poprzeglądać ciuchy dla Małego, poukładać rozmiarami. Żebym wiedziała co mam, czego brak itp.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536064 przez agi-p
Anabelle czyli jednym słowem dobraliście sie dobrze z Mężem :) Uzupełniacie się :)

Agat dziś mećzący dzień , to i Maluch to czuje i nie rusza sie jak zawsze .
Fajnie , ze już część prania i prasowania za Tobą :)

Suzi to mi sie też juz jakiś czas temu poprzestawiało i to weekendy są najbardziej zwariowane , oblężone i pracochłonne :P

Dave to życze , żeby archunek nie zwalił Cię z nóg :) Ja też jeszcze nic nie mam poprane , ba nawet pokupowane :P

Mi dzisiejsza aura też nie sprzyja . Najeździłam sie dziś trochę i to co widziałam na drogach wołało o pomstę . Zwłaszcza "kierowcy" rajdowcy ...idioci nie potrafiący poruszać sie w takich warunkach i zdziwieni , ze w rowach lądują !!! Przygnębiający widok . Szklanka totalna na drodze ... i faktycznie nawet podczas jazdy wszystko przymarzało na szybach . Nie wspominając o tym , ze jak gdzieś zaparkowałam , to poetm 10 min drapania szyb było .

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536081 przez Dave
A ja chyba idę poczytać książkę :side: :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536093 przez agi-p
No ładnie ...wiedzę , ze nie wiedzieć czemu 2 razu mi posta wkleiło !!! A nic nie naciskałam :P
No cóż ...coś tu swiruje .

Dave ja Lovelę kupię , ale płyn do prania . Ja proszków nie uznaje .
Jeszcze Dzidziusia testowałam kiedyś i też był super .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536112 przez Dave
ja wlasnie Dzidziusia mialam i teraz tez kupie.zastanawiam sie wlasnie tylko czy proszek czy w plynie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536114 przez Suzi
Agi ja Dzidziusia tez kupiłam, ale właśnie płyn do prania i do płukania. Ciekawe co na to skórka maluszka powie, bo podobno generalnie to skórki maluszków nie lubią plynów do zmiekczania, ale jak tu nie zmiękczyć kocyków czy innych rzeczy które mogłyby być twarde lub sie elektryzowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536137 przez monia89
Ja też mam Dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536144 przez agat
Ja kupiłam proszek Loveli i w tym momencie pierze mi się ostatnie ciuszkowe pranie. Jutro powtórka z prasowania :) Nastawiałam na program kids z dodatkowym płukaniem, więc aż się prosi, by czymś zmiękczyć, ale cóż ;) Po prasowaniu ciuszki miękną trochę.

Mały się obudził, śmiesznie, bo nie kopie, tylko się wypycha :)

Dziewczyny pościel której firmy możecie polecić? Feretti odrzucam ze względu na cenę, w sklepie macałam Amy i wydaje się dobra gatunkowo. A jak pościel Aruś? Co w ogóle sprawdziło się przy waszych starszych dzieciach? Warto brać baldachim z moskitierą czy to tylko kurzozbieracz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl