BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546225 przez Suzi
Witajcie,
Nie wiem czy w ferworze burzliwej wymiany zdań ostatnio, nie umkneła Wam zamieszczona przeze mnie interesująca rzecz, bo żadna z Was sie do tego nie odniosła, dlatego pozwalam sobie jeszcze raz to zamieścić. Chyba, ze to znacie. Uważam, ze wielce przydatne
podwojona-sroka.blogspot.com/p/moje-analizy.html
podwojona-sroka.blogspot.com/2013/01/ana...eczki-nawilzane.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546228 przez Suzi
Suzi napisał:

Witajcie moje Kochane,
Mam cos dla Was na rozładowanie chmury gradowej i odciągniecie uwagi a jakież przydatne :lol: dobrze byc podglądaczem i podczytywaczem innych wątków, bo czasami na prawdziwe perełki sie trafi. być moze któraś z Was już to widziała i czytała, w takim razie dla tych , które nie - podaję linki do baaaardzo ciekawych opracowań, zajrzyjcie, warto
podwojona-sroka.blogspot.com/p/moje-analizy.html
podwojona-sroka.blogspot.com/2013/01/ana...eczki-nawilzane.html


w poprzednim,nie zapisało sie jako link :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546242 przez Dave
Słoneczko jak na wiosnę :side: Tylko wiatr duży, halny i ciekawe co przyniesie, raczej nic dobrego.

Suzi - ja tam zerkałam ale się nie rozgościłam zbytnio. Później podejrzę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546247 przez Dave
No ja się właśnie nie mogę doczekać wizyty, żeby się dowiedzieć jak Mati urósł. Ostatnio mi nie zrobił wszystkich pomiarów i nie wiem jak tam u Młodego.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546260 przez agat
Suzi ja przeglądałam te stronki, ale tak pobieżnie. W chwili natchnienia do nich na pewno wrócę, pamiętam, że tu są :)
Ja za to mam krótkie filmiki dla tych, które nie chodziły do szkoły rodzenia (czyli m.in. dla mnie :P ). Cała wersja jest płatna, ale i skróty warto przejrzeć:
szkola-rodzenia.pieluszki.pl

Mam jeszcze rozpiskę badań, które w róznych etapach ciąży powinno się wykonać. Tak, żeby wiedzieć co nas ewentualnie czeka u lekarza (choć na tym etapie już wiemy co i jak ;) ):
www.wzorowamama.pl/badania_w_ciazy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546294 przez Dave
Zmykam na spacer :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546582 przez agi-p
My pospacerowałyśmy , pospałyśmy , a mimo to senna jestem paskudnie . Chodzę jakby mnie ktoś porządnie trzasnął w głowę :P

Malwinsien , ja wizyty miałam srednio co 3 tygodnie . Czasami częściej , albo nawet 2 w tygodniu . Teraz mam przerwę 4 tyg , więc mi się dłuży .

Daj znać co u Marysi :):):)

A co do krwi pępowinowej to ja przez chwilę nawet się zastanawiałam , ale ostatecznie porzuciłam ten pomysł .
A rodzić , to rodziłam w szpitalu normalnie , nie w prywatnej klinice . Ale znajome rodziły w takowych i były bardzo zadowolone . Podobno opieka wzorowa , pokoje jak w hotelu , catering i wypas . No ale czy o to w tym chodzi ???


Agat z wózkiem masz rację . Ja juz mam i stoi i przeszkadza . Jutro jadę do domu to go spakujemy i schowamy na razie . Najpierw chcę sobie go przetestować jeszcze :P
No i fajnie tak czekać na paczkę :) Daj znać jak pościel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546717 przez Dave
A ja mam okna pomyte, firanki wyprane już wiszą. Teraz idę pociąć materiał, bo muszę jakieś zasłony sobie wymyślić. Przerobić. Ale takie nie typowe co będą zasłaniać okna, tylko żeby wisiały i ładnie wyglądały :silly:

Domek posprzątany, została sypialnia, ale póki co to tam tona zabawek, więc to później z Mają ogarnę.

Trochę słońca i człowiek głupieje :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #546726 przez kasia1329
Dzień dobry.

Ja dziś w końcu się wzięłam za pranie ubranek dla maluszka :)

Już 4 wsad się pierze. Dobrze że kaloryfery grzeją to ubranka szybciutko schną. Jeszcze zostały mi jakieś 3-4 partie do wyprania.

Korzystając z okazji: Mam do odsprzedania www.iltus.pl/nasz_misdddb.html?action=kb...&kbase_article_id=21
Miś używany przez mojego synka, zadbany, bez plam czy jakichś ubytków. Chcę odsprzedać gdyż brak nam miejsca, a jeszcze niedługo nowy domownik się pojawi i walczymy o każdy cm.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to cena 170zł+przesyłka 18zł. Koszt nowego 369zł.
Misia trzeba tylko odświeżyć.

Ja na wizytę wybieram się za tydzień w tłusty czwartek, a jutro idę robić badania.

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546751 przez Dave
Fajny misiak, ale fakt dużo miejsca zajmuje.
Sama bym się w takiego zapatuliła :side: :side:
Ja mam dziś takie same myśli. Mam dużego misia, którego dostałam na 17-te urodziny. I jakoś mi zaczął przeszkadzać. Nie wiem co z nim zrobić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546752 przez MoNiaaa
kasia fajny ten mis a powiedz mi czy ten spod jest dosyc sztywny?uzywalas go jako zabawke czy moze sluzyc zamiast lozka??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546757 przez kasia1329
On ma taki materac z gabki jako usztywnienie. Nie jest jakiś mega gruby ale Mati nie raz spał w tym misku :) poza tym można do niego śmiało dołożyć jeszcze jakiś materac. Mati głównie w nim leżał i bajki oglądał. Jest milutki i ciężko nam się z nim rozstawać ale nie mamy wyjścia. Musimy gdzieś drugie lóżeczko postawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546798 przez MoNiaaa
fajowy ten mis a Julka zlamala lozeczko i spi teraz na naszym a my sie przenieslimy do sypialni ona ma malutki pokoik i ciezko kupic jakies lozko dlatego teraz jest bez i pokoj ma tylko do zabawy hmm jakby byla jakas okazja to bym babcie namowila na tego miska:P moze jak go nie sprzedaz to odezwe sie za jakis zcas ;)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546842 przez Dave
ja tylko czekam na chwile jak beda zrobione pokoje i musze wymyslic jakie lozko Majosowi kupic.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #546849 przez agat
Nawiedził nas kurier i mamy już pościel dla młodego :) Jakość tej pościeli Darland mnie zadowala. Nie jest przezroczysta i nie wali chińszczyzną, wygląda w porządku. Teraz się pierze. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i założyłam na próbę :) Tak będzie wyglądał kącik naszego synka w sypialni (będzie miał jeszcze plastikową zieloną lampkę-biedronkę na ścianie).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chyba powinno mu się spodobać :)

W sypialni mamy jeszcze szafę w zabudowie, łóżko i komodę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl