BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 6 dni temu #652352 przez Agatka
ewela86 może to faktycznie dobry pomysł, ale ja mimo wszystko się wstrzymie
w dzisiejszych czasach można w każdej chwili kupić mleko w proszku, a po za tym nie dopuszczam myśli, że nie będę mogła karmić piersią, po co się martwic na zapas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652353 przez tysiiiak
Ja tez sie boje że przenoszę i będę czekać w szpitalu aż mi wywołają :(
bosheeee zaczely sie telefony czy juz rodze :ohmy: massssakra jakby to była moja decyzja że dziś o tej i o tej godzinie idę rodzić :angry:
Powiem wam że ostatnio tak sie zastanawialam czy nie kupic na zapas mleka mm jakby cos sie dzialo z moim pokarmem :unsure: ale stwierdzilam że zobaczymy jak urodzę...

Tez miałam plan taki jak demoniqe żeby iść szybciej spać to czas zleci do rana :P ale u mnie zazwyczaj kończy się to kręceniem do późna w nocy więc bez sensu ... poczekam aż się zmęcze :P

Ja od początku miałam jeden termin więc nie muszę się głowić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652357 przez Agatka
lili91 ja już wypróbowałam chyba wszystkie możliwe sposoby na przyśpieszenie porodu ale dupa , nic nie dają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652358 przez lili91
Tysiak ja od jakiegos czasu odbieram rano telefon (zaspana oczywiscie) i slysze URODZILAS JUZ ,W SZPITALU JESTES. Kurcze jak bedzie cos sie dzialo to przeciez powiem nie ukryje przed nikim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652361 przez Agatka
skąd ja to znam hmm... u mnie też ciągle telefony czy nie urodziłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652362 przez kinia90
Agatka a mówił Ci gin na czym będzie polegało wywołanie? Ja miałam termin na wczoraj a jak nie urodzę do poniedziałku to na rano do szpitala mam jechać... i strasznie się boję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652363 przez lkasiulla
Witam :)

W końcu udało mi się was nadrobić, jak na złość komputer mi się psuję i nie zawszę mogę go odpalić :(

Gratuluję wszystkim nowym mamusią i buziaczki dla waszych maluszków :):*

Ja ostatnio bardzo źle się czuję cały czas brzuch mi się spina, skurcze i bóle jak na okres, kucie w kroku, a dziś to już wogle masakra do wszystkiego dochodzi jeszcze ból żołądka, i mała tak się wierci że z każdym jej ruchem cały brzuch mnie boli... i jeszcze mam jakiegoś strasznego doła nic mi się nie chce płakać mi się chce jestem jakoś strasznie zmęczona i mam już dość chciałabym tulić malutką już w ramionach...

Dziewczynki mam parę pytań: czy bierzecie smoczki do szpitala?, czy do porodu brać koszulę czy w szpitalu dają jednorazową??, i czy wodę gazowana czy nie gazowana bierzecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652366 przez lili91
Agatka napisał:

lili91 ja już wypróbowałam chyba wszystkie możliwe sposoby na przyśpieszenie porodu ale dupa , nic nie dają...


Ja mieszkam na czwartym pietrze. Codziennie 3-5 rund gora-dol i nic. Moj wczoraj mi powiedzial ze rozmawial ze znajomym i seksik pomaga wiec mu powiedzialam ze to przereklamowane a po dwa od jakiegos czasu mnie tam boli jak cos cudujemy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652368 przez Agatka
kinia90 w czwartek mam wizytę i wtedy na pewno wszystko powie,
chociaż może lepiej nie wiedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652369 przez kinia90
lkasiulla w szpitalu, w którym ja będę rodzić trzeba mieć koszulę swoja a jeśli chodzi o wodę to niegazowana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652371 przez Agatka
lili91 w moim przypadku sex tez nic nie daje... to jest nasz codzienny rytuał :laugh:
masowanie sutków, chodzenie po schodach, jazda rowerem, picie herbatki z liści malin
nie wiem co mogłabym jeszcze zrobić, gdzieś czytałam o olejku z rycynusa ale są różne opinie na ten temat (są tez złe) więc wole nie próbować bez wiedzy lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652374 przez KarinaM
Ja smoczek biorę na wszelki wypadek. Woda oczywiście niegazowana. Koszuli nie muszę bo ma być cc. Ale lepiej mieć swoją i to taką którą wyrzucisz później bo nie wiem czy się nada.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652376 przez Agatka
ja smoczek biorę tak na wszelki wypadek, ale czytałam że jeżeli się dziecko uczy do smoczka to może mieć problemy z chwyceniem piersi, wiec nie zamierzam go używac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652377 przez tysiiiak
Ja smoczek mam spakowany, wodę niegazowaną najlepiej z dziubkiem i koszulę swoją biorę do porodu (kupiona w lumpku żeby nie było szkoda wyrzucić) :)

Właśnie zmierzyłam obwód brzuchola i jest 120 cm :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652378 przez Agatka
też biorę wodę, trzy piżamki w tym jedna gorsza do porody
ogólnie to muszę mieć wszystko bo z tego co wiem mój szpital nic nie daje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl