BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 6 dni temu #652381 przez Agatka
tysiiiak ja nawet nie mierze bo się nie chce przestraszyć :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652387 przez joasia10015
Ha,ha,ha lili91 jesteś ,jesteś ......na liście majówkowej ;) Tyle mogę zdradzic ;)
marynarka ja też mam taki ,,krzywy ,,brzusio :unsure: Normalnie jak patrze na niego z góry to widzę taki dołek ,wklęśnięcie :unsure: a jak oglądam go w lustrze to jakiś taki ,,na bok,,sie zrobił -pewnie Mikołajek siedzi po jednej stronie :blink:
Karina ty sie nieby szykujesz na cc tak? No ale jak by sie nagle coś zaczęło to też cc? Czy jest szansa na naturalny? Pisałaś coś kiedyś że masz przepuklinę w kręgosłupie (przepraszam jeśli mylę pojęcia-ale coś mi sie takiego kojarzy )i to eliminuje w 100 % naturalny ???
Aaaaa tysiiiak zapomniałabym o tobie :blink: Mam cie zapisaną w rezerwie na ten tydzien -jak by przestój sie zrobił wtedy Ty dajesz czadu :woohoo:
Jeśli chodzi o termin porodu to najbardziej wiarygodny jest ten z OM-dzieci jednak są różne -jak by patrzec na dzieci to niektóre rodziły by sie w 45 tyg.a inne w 30 :)
kinia90 ja miałam poród wywoływany i chodzi o to że podają ci kroplówkę z oxytocyna i wywołują skurcze...Ja po pierwszej kroplówie nic nie czułam ,dopiero następnego dnia dostałam dwie dawki oxy i ruszyły bóle ...Nie znam innych metod wywoływania porodu-wiec chyba też czeka cie oxytocyna :)
Ikasiulla wpisuję cie na listę rozpakowanych mam w ciągu następnych kilku dni ;) Jeśli chodzi o smoczek to biorę w razie ,,W,, :blink: Woda niegazowana ,koszuli jakotakiej do porodu nie mam i liczę na szptalną ,ale mam 3 spakowane więc jak by co to którąś przeznaczę na poród :blink:
Obwód brzuszka????? 105 cm.i w sumie 11 kg.na plusie :huh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652389 przez kinia90
mam nadzieję, że jednak urodzę do tego czasu:) nie mam pojęcia co kupić jako prezent od maluszka dla mojej 2 letniej córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #652394 przez joasia10015
kinia90 ja też mam ten problem-wiele rzeczy przyda sie mojemu synkowi ale myślę żeby to było coś co zajmie mu czas kiedy ja będe jakoś konkretnie zajęta :(
Nie żeby go zbywac -wręcz przeciwnie -kiedy ja będe musiała ,,coś,,zrobic on będzie mógł sam się zabawic :) Może coś jak ,,ciastolina,,albo klocki lego ...sama nie wiem :unsure: Muszę się poważnie zastanowic :unsure: :blush: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652398 przez demoniqe
Auu mam nadzieje ze dlugasny szybki spacer i wieczorny seks pomogl. Od 2 mam skurcze co 4 min ale do 30 sekund tylko. Obudzily mnie lobuzy. Moze sie wydluza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652400 przez moniaaak
Cześć Mamuśki,

jeżeli przed porodem organizm powinien zbierać siły i odpoczywać, to mój się jeszcze nigdzie nie wybiera,spałam dziś ze 4 godziny może... położyłam się przed 22, bo byłam jakaś zmęczona i.... nic. Nawet sprawdzone mleko nie pomogło. Mąż zasnął jak kamień, a ja się wierciłam jak głupia... a Mały razem ze mną... oj.. ciężkie to życie :/.

demoniqe powodzenia i trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652402 przez KarinaM
Joasiu mam mieć cc z dwóch powodów. Pierwszy przepuklina w kręgosłupie co całkowicie dyskwalifikuje mnie do porodu sn. A po drugie jak rodziłam Igora to po 12h od przyjazdu na porodówkę (skurcze regularne co 5 minut) i po 6h od odejścia wód płodowych i podaniu oxy nie miałam rozwarcia. Moje rozwarcie było cały czas na opuszek palca. Panie położne robiły mi masaże szyjki ale to nic nie dawało. Byłam podpięta cały czas po KTG więc miałam ograniczone ruchy ale za to mały był monitorowany. Dlatego po 12h lekarz powiedział że dla maleństwa lepsza będzie cesarka dopóki jest silny.
Teraz jak złapią mnie wcześniej bóle niż 24.05 to mam dzwonić do mojego gina i powiedział że będzie cc.
Nie mam zaświadczenia od neurochirurga że muszę mieć cc a żałuję. Ale mój gin nie chciał takiego zaświadczenia ale ja czułabym się pewniej.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652404 przez KarinaM
Ja też witam z rana.
U mnie noc spokojna.
Dzień zapowiada się piękny i słoneczny. Moje nogi znowu będą jak parówki.


Demoniqe powodzenia żebyś już dzisiaj trzymała skarba w ramionach.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652410 przez tweety
Ja smoczka nie zapakowalam, koszulki 3 jedna do porodu taka ktora wyrzuce. i woda niegazowana z dziubkiem. nieduzo bo podobno pic mozna ale nie za duzo. wiec bede moczyc usta :)

kurcze dziewuszki, czas leci a my ciagle nierozpakowane. maz stara sie mi jakos pomagac co jednak srednio dziala, czlowiek chcialby juz ten bol miec za soba i tulic maluszka.

mam dzisiaj wizyte ale nie sadze aby od niedzieli kiedy to badali mnie na IP cos sie zmienilo. skurczy nie bylo wiec rozwarcie nie mialo sie z czego powiekszyc. na dlugie spacery nie mam sily, po schodach wchodze ale tyklo na 2 pietro, seksu na mezu nie wymusze wiec zostaje mi czekac az syn sie zdecyduje. ja pewnie na liscie Joasi jestem na szarym koncu. termin na za tydzien, 20 maja, wiec jak cos pewnie wywolanie za 2 tygodnie conajmniej. tez sie boje ale z dwojga zlego niech juz bedzie po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652411 przez tweety
Demoniqe - rozpakowuj sie szybciutko i jak najmniej bolesnie. i informuj nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652426 przez Gabi31
Demoniqe- trzymam kciuki:) oby poszlo szybko i gladko.

tweety- wode mozna pic, ja piłam po kilka porządnych łyków, z tym piciem chodzi o to zeby w razie cesarki nie miec przepełnionych narzadów;)

Idę nadrabiac Was dalej, bo mała spi:) Jaka ona jest kochana!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652435 przez tysiiiak
witam z rańca :)

nocka oki :) tylko mój łobuziak taką imprezke mi urządził przed zaśnięciem że szok :ohmy:

Demoniqe 3mam kciukasy :)

ja uciekam zaraz na wizytę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652439 przez Sevilla
Demoniqe trzymam kciuki :)

Ja z rana nadal 2w1 :) Choć wieczór masakryczny był, wszystko mnie bolało, każda pozycja do spania była zła ... dopiero zasnęłam ponownie, jak mój luby wrócił z pracy i dopiero wstałam :)

Moniak ja to chyba razem z małym się przygotowuje, on leń, ja leń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652441 przez marynarka
demoniqe Powodzenia :side: Może już dzisiaj będziesz tuliła swojego szkraba :laugh:

tysiak zebyś przyniosła dobre wieści z wizyty :) może poród tuż, tuż i Ty będziesz następną majową mamusią :laugh:

Mi wczoraj malutka tak skakała po żebrach, że aż usłyszałam takie chrupnięcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #652469 przez Olga60
Witajcie Mamusie :)

Tak czytam jak niektóre z was przeszły poród naturalny i w jaki boleśnie dochodzicie do siebie, az ciarki przechodzą!! Ja po cc chyba mam mniej dolegliwości, uffff. Ze szpitala wyszlysmy szybko, bo już w 3 dobie. Na porodówce oblężenie, tyyyle kobiet rodzi!!!

Malusia, slodziak. Karmie cycem i dokarmiam NAN 1 pro

Mam pytanie, czy waszym maluszkom też sie ulewa po naturalnym, bo mojej strasznie, a wydawałoby się ze po sztucznym bardziej powinno.
I jeszcze jedno, jak dokarmiacie sztucznym to ile dzidzia go wypija???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl