BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #524054 przez Sylwia26081982
Obiecane foteczki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524055 przez Sylwia26081982
Obiecane foteczki:


I wózeczek :


sisina turystyczne łozeczko z baldachimkiem, przewijakiem jak najbardziej fajna sprawa, no i jedziesz z dzieckiem gdzies dalej to zabierasz łozeczko ze soba. Mam takie i super sie sprawdziło, wkleje fotke;) Pozniej otwiera sie dzwiczki, taki otworek na zamek i dziecko samo wchodzi, wychodzi. No i patrz na takie co maja dodatek w postaci podwyzszenia dla noworodka, zebys nie musiala sie tak do parteru nachylac :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524056 przez aleksiaa88
Co do łóżeczka to ja myślę nad drewnianym mąż chce turystyczne, nie podoba mu się drewniane poza tym twierdzi, że trzeba te otulacze na szczebelki a turystyczne jest całe mięciusie, przekonuje go ale to trudne. Czego jestem pewna to nie chcę tych baldachimów, kokard stelaży nad łóżeczkiem- nie jest mi potrzebny ozdabiacz łóżeczka. Ale jak zdecydujemy się a raczej nie przekonam to do turystycznego też chcę materac włożyć, bo nie podobają mi się te co są od razu macałam to w sklepie i taki lichy cienki taka szmatka jakby cienka guma była w środku. Wolę prawdziwy materac porządny. Co do wyboru mąż woli turystyczne gdyż uważa, że przyda się ponieważ jest bujane, a ja myślę że jak nauczy go bujać to potem nie będzie końca
Łóżeczko
allegro.pl/lozeczko-kojec-coto-baby-samb...one-i2879411038.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524069 przez JoannaL
ponawiam próbę
udało się :) oto ja w pełnej okazałości. Zdjęcie zrobione wczoraj
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524075 przez pauluska
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale codziennie Was czytam :) My zaczęliśmy uczęszczać do szkoły rodzenia. Super sprawa prowadzi świetna położna przy szpitalu w którym będę rodziła na następnych zajęciach mamy oglądać porodówkę , będziemy mogły poleżeć na fotelu do rodzenia no i ogólnie pokaże nam co i jak , mamy również ćwiczenia z fizjoterapeutką. Zmartwiłam się trochę tym że u mnie w szpitalu nie stosuję się zewnątrzoponowego do porodu a jak z tym u Was ? No i nacięcie krocza myślałam że się już odchodzi od tego tematu ale też jest to praktykowane prawie u każdej dziwi mnie trochę to bo w Anglii czy Norwegii (mam znajome które rodziły) w ogóle tego nie robią i jakoś nie pękają, a tutaj pielęgniarka nastraszyła jak to można popękać i znowu jestem mega zestresowana porodem. A z tych przyjemniejszych rzeczy jutro jedziemy do specjalisty na usg 4D trzymajcie kciuki żeby mała dobrze się ułożyła bo ile razy mam USG to nasza akrobatka ma taką pozycję że ledwo co widać :D Pójdziemy również do hurtowni pooglądamy co tam ciekawego bo z zakupami stoimy, chociaż mam super stronkę na której wszystko jest i najpewniej pooglądam na żywo ale będę zamawiała właśnie z Internetu. Co do łóżeczka my kupujemy turystyczne i mnóstwo moich znajomych też właśnie na takie się zdecydowało i bardzo chwalą mówią że maleństwo się nie obija i służy długo. Noworodek na początku nie rusza się za dużo ale później dziecko w różnych pozycjach śpi i wydaje mi się turystyczne bezpieczniejsze. Co do wózka zakochana jestem w Orbit Baby ale ta cena ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524082 przez Sylwia26081982
Sisina takie tylko znalazlam ale napewno wiesz o co chodzi, na allegro jest pełno, ja wszytsko zamawiam przez Allegro z racji tego że nie mieszkam w kraju a tu gdzie mieszkam podstawowy kolor to czarny!! a ja tak lubie kolory :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524086 przez Sylwia26081982
alexiaaa88 maz ma racje, w turystycznym dziecko sie nie obija, a pózniej jak zacznie sie wiercic to albo uderzy o szczebelek albo noga mu sie zaklinuje... no ale jak to moja mama mowi, kiedys byly tylko drewniane i nikt nie narzekal :) Ma racje, teraz mamy taki wybor ze sami nie wiemy co chcemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524088 przez aleksiaa88
Zaglądam na tą stronę w końcu coś kupię www.beebaby.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524094 przez Urszula
Witam!

Witam serdecznie Nowe Mamusie!!!!

Lalka sliczny brzuszek :) :) Ty walczysz z uczuleniem a mnie przytrafiła się egzema :cheer: :( :( ponoć się zdarza w ciąży. Strasznieeee swiędzi mam po pod lewą piersię i na dole po lewej stronie brzucha. Dopiero pod koniec stycznia ma wizytę u dermatologa :dry:

Ewela86 GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!! Wyglądasz rewelacyjnie :) :) :)

Joasia współczuję problemów z ubezpieczeniem oby udało się wszytsko wyprostować..

Pauluska w pierwszej ciąży też chodziłam do szkoły rodzenia i bardzo sobie chwaliłam POLECAM INNYM!!!

JoannaL ślicznie :)

Sylwia26081982 dziękuję za miłe słowa :kiss: Krzysiu kochaniutki!! Łóżeczko przesliczne!!!! Wózeczek też fajny. Nie myślałaś o podwójnym?? Twój Syn i moje Córeczka są w podobnym wieku i sama mam dylemat czy kupić podwójny wózek czy tak jak mi radziły dziewczyny z innych wątków zakupić chustę do noszenia dla Maleństwa a Elizia do wózka :unsure:

My mamy drewniane łóżeczko dla Elizi, z którego potem można zrobić junior łóżko. Jesteśmy bardzo zadowoleni i takie samo chcemy kupić dla Amelki:
www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...96_97996_10001_14688

Poza tym mamy turystyczne, które służyło nam jako kojec i na wyjazach do spania :)

Dziś złożyłam papiery do macierzyńskiego na które modę już iść za dwa tygodnie. Zdeklarowałam jednak, ze będę pracowała do początku marca a może nawet i kwietnia w zalezności jak się bedę czuła. Na razie czuję się swietnie i w pracy o mnie dbają :) więc wolę iść później by zostać z Amelką dłużej :)

Jutro po trzech tygodniach pobytu Rodzinka od strony mojego Męża wraca do Kanady uffff ogarnę dom i zrelaksuję się :lol: :lol: :lol: My z Mężem przeniesiemy się z salonu do sypialni, którą do tej pory okupowała Rodzinka. Baaardzo się stęskniłam za naszym małżeńskim wielkim łóżkiem :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524096 przez joasia10015
Pięknie JoannaL -a na marginesie myślę że lepiej ci w takim kolorku włosów niż ten ciemny na awatarze ;)
Co do kołderek,poduszeczek itp.to w zasadzie są w kompletach-ja też pierwszemu synkowi kupiłam i do tego miałam dwa kocyki-jeden gruby ,drugi cienki-i w zależnosci od pogody przykrywałam czym pasowało;-P Tym razem zrobie tak samo-kołderka i podusia jest po synku ale kocyki dokupie bo chciałabym żeby każdy miał swój kocyk ;-P Achhh i zaznecze że naprawde niedawno synek ,,wyrósł,,z tej dzieciecej kołdrki-teraz już ma dużą dla ,,dorosłych,,...kocyki tez jak nabardziej do dzis ,,funkcjomuja,, ;)
Achh jeszcze słówko o podusi-bo znam tez tą opinie że malucha najlepiej kłaśc na płaskim-ja tak robiłam ale ta podusia która była w zestawie jest tak ,,płaska,,że jak by jej w sumie nie było :blink: I bywało już w pózniejszym czasie że dawałam synkowi pod główke :) Baldachim do łóżeczka wogóle mi sie nie przydał-miałam aż dwa jeden dostałam a drugi chyba był w gratisie z pościelą :dry: Iiii już po urodzeniu kilka osób w tym położna pow.ze to zbyteczne i tylko sie na tym kurz zbiera-co moze zaszkodzic a w niczym pomóc-oczywiscie ślicznie wygladaja całe zestawy pościeli plus baldachim ,przybornik na łózeczko...ale myśle że da sie bez tego życ ;) Tak samo przewijak ktory specjalnie kupilam -taki na łóżeczko-byc moze z mojej winy ale jakos tak zawsze przebierałam synka na łóżku-bo byłam jakas pewniejsza że mi nie spadnie :blink: Oczywiscie każda matka przekona sie na własnej skórze co potrzebuje ,co nie-ja podałam tylko swój przykład-że nie wszystko co nam wciskają w sklepach jest potrzebne.Achhhh tylko wspomne że pieluchy tetrowe bardzo mnie ratowały -nawet za przykrycie w wózku ,albo żeby zrobic małemu ochrone przed muchami na spacerze ;-P Nie wspomne o ulewaniu...tak wiec mysle że każda z nas powinna miec kilka takich pieluszek ;) ALE SIE ROZPISAŁAM.....

Wracając do moich rozterek z ubezpieczeniem to dzis zadzwoniłam wprost do NFZ w Poznaniu iiii ku mojemu zdziwieniu rozmawiałam z PRZEMIŁA pania(Rzadko sie takie zdarzają :huh: )która w skrócie mi pow.że jestem ,,odgórnie,,ubezpieczona,mam prawo isc do wszystkich lekarzy (oprocz dentysty bo to jakby inna para kaloszy :S )i że mam walczyc o swoje prawa-bo takie mam-a jak sie ktos przyczepi to niech sobie zadzwoni do niej i ona go uświadomi :blink: Aż sie uśmiałam jak ona nawijała-była tak miła że miałam wrażenie że znamy sie od lat :lol: .No i tak to wygląda ,zobaczymy jak w praktyce.Dzis dzwoniłam do tego lakarza z POZNANIA i podał mi nr.do rejestracji ale tam za choinke nie moglam sie dodzwonic...Będe dalej jutro próbowac-a na stronie tej ,,przychodni,,wyczytałam że musze miec na wizycie skierownie od lekarza prowadzacego,dowód i nr.ubezpieczenia....No i sie okaże teoria w praktyce...........Już sie boje-przyjmą mnie czy nie?????Myślę sobie że moze juz przez tel.zaznacze jaka jest sytuacja i że mam prawo byc przyjeta-wiec moze jakos to załatwie-oczywiscie dam wam znac :blink:
Ufffffff jak nie pisze,to nie pisze ale jak juz sie rozpisze to klękajcie narody :S :silly: :ohmy: Cos jeszcze miałam napisac ale juz nie pamietam....hmmmm jak sobie przypomne to dam znac :blink: Hihi!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524113 przez Eveline
Sylwia26081982 Dzieki bardzo za odpowiedz :) napewno mi sie przyda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524120 przez Eveline
JoannaL Piekny masz brzuszek...ja jestem w 23 tygodniu i mam o wiele mniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524134 przez Eveline
mecze sie z tym suwaczkiem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524153 przez Eveline
Dziala suwaczek :) dziewczynki mozecie mi powiedziec jak zmienic to zdjecie glowne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524169 przez lalka
hej!!!!maluch kopie jak szalony!!!aż mi się podoba..JoannaL brzusio też imponujący...ja mam 3 komplety pościeli do łóżeczka i we wszystkich są podusie...więc ja dzidzię będę kładła na podusi!!!!

opiłam się i nie mogę się ruszyć!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl