BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #522623 przez Anabelle
Witaj Alex :)
Miło, że do nas dołączyłaś :)

Co do terminów, to z M mamy drugą rocznicę ślubu we wrześniu więc odpada. Obydwoje urodziny mamy w zimie :) też odpada. Imieniny mam w lipcu, też odpada. W sumie w rodzinie nikt nie urodził się na przełomie kwiecień/maj.

Ale jak już Antek się urodzi to pewnie coś sobie wkręcę, że to wyjątkowa data :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522629 przez Alex_87
Dla nas maj to wogóle najbardziej symboliczny miesiąc, bo w dniu naszego ślubu minęło równo 5 lat odkąd jesteśmy razem, no a jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży a termin wypada w tych okolicach to stwierdziłam, że to naprawdę taki Nasz miesiąc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522649 przez Kiniaczek
Jesli chodzi o 3/4 D to my idziemy 22 stycznia:))))))) a na wczorajszej wizycie dostaliśmy fotkę 3D gratis:)

Wózek temat rzeka... u nas chyba wygra X-lander ale ostatecznie nie podjęlismy decyzji:) Kolor zapewne zielony bo to mój ulubiony:)

Oboje z męzem jestesmy spod Bliźniąt więc jak przenoszę ( czego of kors nie planuję :):)) to urodzi się bliźniak :) Mąz urodzony w maju ale 30-go także szans nie ma, ja z czerwca więc tym bardziej!!! Kurcze już niewiele czasu zostało tka sobie dziś uzmysłowiłam...;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522658 przez Sevilla
No a ja ogolona i przygotowana na jutrzejszą wizytę jak trzeba tam na dole, ale ile trzeba było się na gimnastykować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522672 przez Kiniaczek
Sevilla napisał:

No a ja ogolona i przygotowana na jutrzejszą wizytę jak trzeba tam na dole, ale ile trzeba było się na gimnastykować


U mnie też wczoraj akrobacje cyrkowe pod prysznicem się odbywały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522684 przez Sevilla
Kurcze, Kiniaczek, boję się, co to będzie za miesiąc, bo 3/4 golenia odbywało się na czuja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522688 przez Kiniaczek
Sevilla napisał:

Kurcze, Kiniaczek, boję się, co to będzie za miesiąc, bo 3/4 golenia odbywało się na czuja :)


Kochana ja sie wczoraj goliłam na czuje i się zacięłam tam na dole... :dry: Wstyd było sie rozebrać przed ginem :blush: Nastepnym razem biorę pod prysznic lusterko:) :P :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522691 przez Sevilla
No ładnie, ja myślałam, by następnym razem rozłożyć się przed Moim i by on zaczął działać, bo lusterko może zaparowywać co chwilę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522709 przez joasia10015
Ha,ha wy to jestescie niesamowite dziewczynki :) Ja co prawda nie mam jeszcze kłopotu z goleniem ale pewnie niedlugo sie zacznie i albo lusterko albo mąż mnie poratuje(jeśli bedzie w domu)noooooo ewentualnie kochanek zrobi to z przyjemnością :laugh: ;) :ohmy: :unsure: :blink: :woohoo: :S Dziś mam lepszy humorek(w dużej mierze dzieki WAM)ale też pomogła mi rozmowa z koleżanką która jest baardzo chora i pow.mi w pewnym momencie że by oddała wszystko żeby byc na moim miejscu...I wtedy zrozumiałam jak bardzo nie doceniamy na codzien tego co mamy,i że powinnam dziekowac BOGU że mam zdrowe dziecko a nie fochy strzelac :S Zaczęłam też z M.rozmawiac i na 99 % uzgodnilismy że będzie mały Mikołajek ;-P (teściowa na zawał walnie :P )i jakos tak zaczęłam myślec o synku jak powinnam .Dzis mój starszy synek sprawił mi dużą radośc -byliśmy w aptece bo mi sie witaminki sonczyły i synek pyta mnie nagle ,,Mamusia kupimy dla braciszka smoczek,,???? Ale mieliśmy radoche z wybierania tego smoczka-byc moze wcale nie bedzie potrzebny(mój starszy synek nigdy nie chciał smoczka-a miał różne kształty,kolory i rodzaje ;) )ale pierwszy zakup dla synka za nami :blink: Achhh odrazu mam lepszy humor :blush: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522719 przez joasia10015
Co do wózków to mam już po synku-co prawda żadna to rewelacja ale bez sensu jak bym kupowała wózek kiedy ,,stary,,jest w idealnym stanie bo użyłam go kilkanascie razy(synus w gondoli jeszcze dawał rade ale spacerówka wogóle nie była potrzebna)Ewentualnie w póżniejszym czasie dokupię jakąś ,,lepsza,,spacerówkę parasolkę bo bardzo ułatwiają sprawy-moje koleżanki używały dla swoich dzieci i nieraz ratowały im życie(ja synka nosiłam,ale w bardzo szybkim czasie chciał już chodzic i biegac i byl bardzo samodzielny dlatego nie dawał sie usadzic w spacerówce :) A to mój wózek -tylko mam zielony (hit sprzed 3 lat-co drugi wózek był w tym kolorze,a że to prezent od wujka to nie mielismy za duzego wplywu na model ,kolor itp. ;) )
allegro.pl/wozek-ballerina-babyactive-3-...tis-i2918594535.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522728 przez Sevilla
Wózek super :) W sumie dziś poradziłam sobie sama, ale wpadłam do pokoju zamknęłam drzwi, rozłożyłam się przed moim i pytam dobrze się ogoliłam. Po czym zdałam sobie sprawę, że dawno się nie kochaliśmy i zachowałam się jak bestia ... to niemalże teraz jakby postawić przed wygłodniałym wilkiem jagnię i powiedzieć: "aaa nie teraz, możesz sobie popatrzeć". Nie wiem, czemu ale nie lubię uprawiać seksu dzień przed wizytą u gina :) Mam wtedy wrażenie, że on będzie wiedział i mnie osądzał, że głupia pipa się nie potrafiła nawet przed wizytą opamiętać haha, ale to głupie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #522753 przez lalka
Dobry wieczór!!!
ja po wizycie!!wszystko ok...usg było,ale sprawdzaliśmy tylko serduszko...chociaż gin się zapomniał i zaczął pokazywać mi kręgosłup...wątrobę...itd...A maluszek tak się dzisiaj wiercił,że gin nawet chciał spr.płeć ale Maluch nie dał!!!a gin na końcu powiedział,że mieliśmy tylko serduszko sprawdzić!!!
po drodze(drzwi obok)zapisałam się do dermatologa!!!i babka przyjęła mnie z marszu...i przez ciążę to jesteśmy ograniczone,więc nie możemy prawie nic używać!!!!!delikatną maść ze sterydami,ale tylko na czoło...3 razy dziennie wapno!!!dała mi chyba 20 próbek..żeli,krem i balsamu z firmy LA ROCHE POSAY :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) !!!! i jak mi nie zejdzie to mam wrócić to wtedy sterydy będą :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!!

wstawię kilka zdjęć,ale nie umiem tak kilka od razu więc może pojedynczo.......
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522754 przez lania
joasia10015 napisał:

A to mój wózek -tylko mam zielony (hit sprzed 3 lat-co drugi wózek był w tym kolorze,a że to prezent od wujka to nie mielismy za duzego wplywu na model ,kolor itp. ;) )
allegro.pl/wozek-ballerina-babyactive-3-...tis-i2918594535.html


Świetny, to mój styl właśnie :) podoba mi się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522763 przez sisina
Tysiiiak ufff jak dobrze ze nie jestem sama i jeszcze tydzien do wizyty i może sie dowiemy :laugh:
Właśnie wróciłam ze szpitala Lenka jest cudna bym ja schrupała i teraz bynajmiej nabiore wprawy pomoge siostrze kapac i miałam ją na rekach fajne uczucie :laugh: teraz to już nie moge doczekac sie swojego ale ten poród mnie przeraża :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522768 przez sisina
Sevilla ja własnie taki termin mam 26 maj;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl