BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #526206 przez JoannaL
Czasami Wam zazdroszczę kupowania wyprawki :) ja mam właściwie wszystko poza jakimiś drobiazgami.
Na początku kwietnia bierzemy się za remont pokoju w którym Marcyś będzie spał (maleństwo będzie z nami w pokoju) więc jedynie będziemy musieli kupić mu jakieś łóżko, bo jak na razie śpi w łóżeczku.
Pamiętam doskonale jak przed Marcela narodzinami szykowaliśmy wyprawkę. Wtedy łóżeczko odkupiłam od koleżanki za 100zł (z materacem, osłoną na szczebelki i poszewkami na kołderkę i poduszkę), wózek godnolę za 150zł z ogłoszenia, wanienkę i kilka ciuszków i tetrówek. Mam 3siostrzeńców i siostrzenicę więc ubranek zgromadziło się trochę, a teraz posłużą kolejnemu maluchowi, wystarczy je tylko uprać i wyprasować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526208 przez JoannaL
Tak sobie myślę, że zacznę kupować 1-2 paczki pieluch miesięcznie. Jakby nie patrzeć pieluchy wcale tanie nie są a na początku sporo się zużywa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526222 przez Eveline
JoannaL Zazdroszcze Ci tych wszystkich rzeczy co dostajesz ja np. nie mam od kogo cokolwiek dostac.Mam siostre ktora ma dwoch synkow najmlodszy ma 2 latka ale juz siostra zdarzyla pooddawac wszystkie rzeczy dla malenstwa wiec sama musze radzic ze wszystkim...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526227 przez Sysia
Hej :)

Witam nowe mamki :D ...

tak piszecie o łóżeczkach itp. to ja wam powiem że znalazłam fajne mebelki z łóżeczkiem które właśnie dziś zakupuję bo nie chcę przegapić oferty hehe .. oto one : tablica.pl/oferta/zestaw-mebli-animali-m...#662ec6f82c;r:6;s:74

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526242 przez lania
Sysia napisał:

Hej :)

Witam nowe mamki :D ...

tak piszecie o łóżeczkach itp. to ja wam powiem że znalazłam fajne mebelki z łóżeczkiem które właśnie dziś zakupuję bo nie chcę przegapić oferty hehe .. oto one : tablica.pl/oferta/zestaw-mebli-animali-m...#662ec6f82c;r:6;s:74

super :ohmy: :ohmy: kupuj :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526249 przez JoannaL
Eveline napisał:

JoannaL Zazdroszcze Ci tych wszystkich rzeczy co dostajesz ja np. nie mam od kogo cokolwiek dostac.Mam siostre ktora ma dwoch synkow najmlodszy ma 2 latka ale juz siostra zdarzyla pooddawac wszystkie rzeczy dla malenstwa wiec sama musze radzic ze wszystkim...


Właściwie wtedy dostałam tylko ubranka po siostrzeńcach (siostrzenica ma dopiero 1,5roczku) z czego oczywiście nie wszystkie się nadawały, no i jedna z sióstr kupiła przewijak jak synek się urodził, poza tym wszystko sami kupowaliśmy. A że utrzymywaliśmy się tylko z męża pensji to szukaliśmy ofert byle taniej. Łóżeczko i wózek kupiliśmy używane bo na nowe nie było nas stać. Teraz spodziewamy się drugiego dziecka, więc jest już troszkę inna sytuacja bo większość rzeczy już jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526251 przez JoannaL
Sysia napisał:

Hej :)

Witam nowe mamki :D ...

tak piszecie o łóżeczkach itp. to ja wam powiem że znalazłam fajne mebelki z łóżeczkiem które właśnie dziś zakupuję bo nie chcę przegapić oferty hehe .. oto one : tablica.pl/oferta/zestaw-mebli-animali-m...#662ec6f82c;r:6;s:74


bardzo ładny zestaw mebelków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526252 przez lalka
Sysia piękne mebelki!!!ha..ha..ja znalazłam po Jędrku kocyk...rożek..kołderki!!!!stan idealny,ale w porównaniu z tym co dostałam to .....już nie to samo,ale mentalnie podchodząc do sprawy..to bedzie wyprane i będzie czekało!!!!a i butelkę z aventu znalazłam(ale tu akurat kupię nową)!!!muszę dokupić nianię elektroniczną...bo trochę tych stopni mamy..i gorzej będzie z bieganiem z góry na dół i odwrotnie!!!


JoasiuL mi też na początku było smutno,że nic nie kupuję dla dzidziusia...bo wszystko dostanę.......ale druga strona medalu...ile zaoszczędzimy!!!!mi przyjemność sprawaia samo oglądanie ciuszków....co jakiś czas wyciągam z szafy wszystko i oglądam...składam..wącham..
to tez jest miłe!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526263 przez lalka
no właśnie po czym jesteśmy takie zmęczone????
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526265 przez JoannaL
Z tymi oszczędnościami masz rację, ogromny plus :) a co do ciuszków to na pewno kupię kilka szt :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526269 przez JoannaL
Przeglądałam allegro w poszukiwaniu łóżka dla mojego małego łobuziaka i te dwa najbardziej mi się spodobały
allegro.pl/lozko-185x80-parterowe-dla-dz...ice-i2901506952.html

allegro.pl/krzys-48h-lozko-lozka-dla-dzi...ice-i2890281535.html

mają to czego szukałam:
po pierwsze barierka
a po drugie szuflada na pościel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526333 przez lalka
JoannaL obydwa są piękne...ale ja osobiście wybrałabym KRZYŚ!!!!

U nas pada cały dzień śnieg!!!jest pięknie biało!!!

wiecie co laski?????nie chcę zapeszać ..ale twarz mi wraca!!!przy tym smarowaniu kremem nivea w normalnej sytacjii dostałabym łojotoku twarzowego...a tak...suchoty!!!!!!!ale nie boli..nie szczypie.....JAKA ULGA!!!!nie macie pojęcia!!!nie pamiętam kiedy tyle wapnia piłam!!!!
nareszcie mogę się ludziom pokazać....i pójdę nawet do fryzjera!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526380 przez pauluska
Hej dziewczynki wczoraj byliśmy na USG 4D super sprawa jak któraś się zastanawia bardzo polecam. Jak chcecie podam wam kod i hasło i będziecie mogły sobie cały filmik obejrzeć w Internecie tylko jakby któraś poinstruowała jak zrobić aby było widoczne tylko dla zarejestrowanych bo nie wiem.
Byliśmy też w hurtowni niby taka wielka ale nic nie było ciekawego, to co mnie interesowało obejrzałam sobie ale i tak wszystko będę zamawiała w tym sklepie www.mamabebe.pl/ a ciuszki w Anglii polecam jeśli któraś ma dostęp są sporo tańsze :) co do spadku po innych niestety nie mamy co na to liczyć ale w sumie się cieszę bo te oglądanie wybieranie kupowanie super frajda tym bardziej jak to pierwsze dziecko :) Więc zostało mi ogarnąć sesje ehh te egzaminy i biorę się za kupowanie bo jestem daleko w tyle jak Was czytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526456 przez lania
Lalka, cieszę się, że jest lepiej :lol: :lol: :lol: :lol:
Joasia, oba łóżka sa super :ohmy: :ohmy:

weekend, tu spokój - ja siedzę sama, mąż na studiach, córa baluje na urodzinach u koleżanki
;) ;) ;) ;) zaraz zaraz, nie sama :ohmy: Igor został ze mną, póki co nie mogę na samotność narzekać :silly: :blink: :silly: :blink: :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526463 przez Sevilla
pauluska napisał:

Więc zostało mi ogarnąć sesje ehh te egzaminy i biorę się za kupowanie bo jestem daleko w tyle jak Was czytam :)


Słońce, ja wogóle nic nie mam. Zacznę dopiero w następnym tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl