BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #561150 przez Kiniaczek
Ja też czekam na męża ;-) Posprzątałam bo to mi dobrze robi na handrę i teraz biore się za robienie pizzy walentynkowej ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561184 przez Anabelle
Ale świętujecie :) :)
Mój Walentynek wrócił z pracy wyjątkowo wcześnie dzisiaj ale jest przeziębiony, przez co gburowaty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561193 przez Gusia
A my na walentynki mamy pakowanie i przeprowadzkę do nowego domku :laugh: co prawda jeszcze przez conajmniej tydz bedą robotnicy i spać będziemy na materacach ale co tam damy radę :)
Ja z racji cukrzycy mogę pomarzyć o pizzy i torciku ale moj kochany mezuś zrobił mi pyszne sniadanko, miałam chlebek razowy :P ale za to ser wycięty w kształcie serca na każdej kanapeczce :side: a w zębach róża co by za dużych bukietow na nowy dom nie przenosić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561300 przez moniaaak
Cześć dziewczyny.
Moje walentynki były strasznie męczące.
Rano odebrałam wyniki glukozy. Na czczo: 71,4, po obciążeniu glukozą 75 mg- 77,3, więc chyba nie mam się czym martwić.

Potem byłam u okulisty i Pani doktor powiedziała mi, że z taką wadą wzroku jak ja mam, to powinnam mieć zrobioną cesarkę. Wystawiła mi jakieś zaświadczenie, ale ja nie wiem czy z niego wynika, że powinnam ją mieć. Powiedziała mi, że decyzja tak czy siak zależy od lekarza.
Wkurza mnie to, bo chciałabym się już nastawić ja jedno, a nie tak nie wiadomo jak :( .
Czy któraś w Was ma jeszcze jakąś sporą wadę wzroku i taki problem?

Potem byliśmy jeszcze w szkole rodzenia i temat: kąpiel i pielęgnacja noworodka- to akurat fajne:).
Ale teraz padam na pyszczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561347 przez Daarikaa
a możesz napisać jaką masz wadę bo ja mam astygmatyzm na jedno oko i nie wiem czy sie udać do okulisty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561351 przez sisina
Hejka :laugh: a moje Walentynki wygladaja tak siedze z kumpela i moim małym szkrabem w brzuszku mielismy kolacje a teraz pijemy winko tzn.ja popijam już ze 2 godziny bo tak na marginesie to my żony tirowców :silly: no i tak nam mija wieczór a potem mamy zamiar obejrzeć film Walentynki który sciągnełam fajny jest ogladam go chyba z piąty raz :)
Ale mam pytanie dziewczyny czy w ciąży można jesc ser camembert mam ochote jak nic ale sie boje pomóżcie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561372 przez tysiiiak
sisina ogolnie nie powinno sie jesc takich rzeczy ale z tego co czytalam te nasze sery plesniowe nie maja z tym nic wspolnego bo sa robione na mleku pasteryzowanym, ja raz sie skusilam na cammembert z biedronki (tylko ten lubie :P )

moniaaak ja mam niedowidzenie lewego oka (teraz chyba +5) i musze sie wybrac do okulisty ale gdzie dzwonie to najblizszy termin na czerwiec :angry: wiec zostaje mi chyba prywatna wizyta :angry:
a glukoza super ! az szok ze taka niska :P

u nas walentynki jak kazdy inny dzien z wyjatkiem raffaello, ktore mi M. kupil :D mniamiii :side: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561397 przez joasia10015
sisina ja też własnie sącze winko iiii jak zawsze przed ciążą dodałąm do niego ser pleśniowy PRESIDENT z biedrony ;-P NIe zjem całego ,ale uwielbiammmmm ;-)))) I tak jak napisała tysiiiak to serek jest na mleku pasteryzowanym -wiec chyba można ;-P Ostatnio kupiłam też w Biedronce tego Presidenta z pieprzem-o w morde ale byla pycha ;-))) Teraz go zaczne kupowac ;-)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561404 przez sisina
Dzieki dziewczyny ja też lubie ten z biedy i do tego bagietka mniam jutro polece do biedronki kupic sobie ser z plesnia udanych Walentynek;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561412 przez joasia10015
Co do bólu porodowego -wspomnianego dzis na forum -to mysle ze to bardzo zależy od mamusi,dzidziusia i wogóle.Każdej kobiecie życze porodu godzinnego i już...ja jednak tak nie miałam (juz kiedys opisywałam swój poród) Synkowi nie spieszylo sie na świat i dali mi dwie kroplówki... Ból przez 24 h.(skurcze co 2 min.)był nie do zniesienia jak dla mnie.Okazało sie że mam TYLKO 2,5 cm .rozwarcia a ja nie miałam siły na nic....Co będe sciemniac-bolało...nawet jak cholera.Bo kiedy już zaczęłam płakac i prosic w głos Boga żeby mi pomógł to już nie były przelewki :ohmy: Nie chce nikogo straszyc,ale mojego porodu nikomu nie życze :dry: Przed porodem myslałam ze mam wysoki próg bólu-ale sie strasznie myliłam...Tak samo jak do tego że mąż mi pomoże-moja reakcja na ból była taka że nie mogłam na niego patrzec i wyrzuciłam go z sali ;) Jedno jest pewne -każdy poród jest inny ,każda kobieta też...Tyle kobiet urodziło przed nami to i my damy rade... :blink: Najważniejsze że po tych wszystkich trudach - przytulasz mała ,bezbronną istotkę i cały świat sie zmienia-na lepsze ...milion razy lepsze!!!!!Ach jak ja kocham moich synków :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561415 przez joasia10015
sisina jeszcze słówko o serku -ostatnio jak kupowałam to wrzucili na sklep ten PRESIDENT po ok. 1,50 ;-))))))) Sama byłam w szoku że taki tani ,ale to jakis ciut mniejszy ...ale jak dla mnie idealny.Nie będziemy miec wyrzutów że za dużo zjadłyśmy ;-))))Na jedna uczte z mężem-polecam ten PRESIDENT...a do tego bagietka.....mmmmmmmmm pychaaa!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561416 przez ewela86
Hej dziewczyny! Ja jestem padnięta... byliśmy na zakupach, łaziliśmy po sklepach z wózkami, łóżeczkami itp - nogi mi odpadają. Widziałam ten wóżek który mi się podobał: Jedo Fyn i dalej mi się podoba. Tylko ma jedną budę dla gondoli i dla spacerówki i nie wiem czy to dobrze...
Poza tym nie musiałam robić kolacji walentynkowej bo mężuś zabrał mnie do restauracji :)
Daarikaa a jak ta wanienka wygląda na żywo? Włąśnie się zastanawiam czy kupić taką czy tą zwykłą, bo są różne opinie...

Aha i informacja dnia jak dla mnie: dzwoniłam do położnej: wyniki wyszły super, także glukoza, morfologia i mocz w porządku - kazała mi spać spokojnie, a szkołą rodzenia zaczyna się dop od 30 tyg. Trochę późno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561419 przez moniaaak
Ja mam na oba oczy -4,75 i niestety ta wada mi się systematycznie pogłębia:(.Odkąd jestem w ciąży zwiększyła się o 0,25 i podejrzewam, że do porodu jeszcze drugie tyle mi ubędzie...
Siatkówka teoretycznie w porządku.
Dodatkowo teraz wyszedł mi jakiś mały astygamtyzm na jednym oku.

Nawet przy jakimkolwiek problemie z oczami warto iść do okulisty, może np się okazać, że istnieje ryzyko odklejenia siatkówki podczas porodu naturalnego, a wtedy to już pozamiatane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561421 przez demoniqe
foto
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561426 przez ewela86
demonique ale świetne zdjęcie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl