BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #599941 przez ewela86
Hej dzisiaj u mojej sąsiadki zaczęła się akcja porodowa:) Fajnie było popatrzeć jak w popłochu pakowali sie do samochodu - ale powiem Wam że się sama zestresowałam wyobrażając sobie jak to będzie :ohmy: Jesłi teraz ise zestresowałam to nie wiem jak będzie kiedy zacznie się na serio :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

u nas w szpitalu wymagają 10 pieluch tetrowych do szpitala!!!! sama się zastanawiam jak się zapakuję :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599943 przez Karolka85
W takim razi chyba trzeba wybrać się na zakupy :) AA ma jakąś specjalną serię bezzapachową? Ja do smarowania ciała całą ciąże używam praktycznie tylko zwykłej oliwki dla dzieci Bambino. Myślicie że po porodzie mogę przy niej zostać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599961 przez Kiniaczek
Karolka85 napisał:

W takim razi chyba trzeba wybrać się na zakupy :) AA ma jakąś specjalną serię bezzapachową? Ja do smarowania ciała całą ciąże używam praktycznie tylko zwykłej oliwki dla dzieci Bambino. Myślicie że po porodzie mogę przy niej zostać?


allegro.pl/aa-cw-bezzapachowy-zel-d-myci...alo-i3087613234.html

jest też balsam napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599967 przez Domiś91
Sevilla naprawde współczuję!! :( Niestety niektórzy są tacy chytrzy na kaske.. Ale wiesz co, powinnaś mieć to w dupie, podnieść głowe do góry i pokazać im że się mylą! A następnym razem poprostu im wygarnij, że sie opiekujesz ich matką, a nie czekasz na majątek jak one! :dry:

Co do listy, to musze zadzwonić do szpitala do którego idę rodzić i się zapytać co muszę mieć.. albo poprostu pójde tam i się dowiem :) Niech się pielęgniarki na coś przydadzą! :) Od razu obczaję co i jak tam wygląda :D

ewela86 hehe musiało to wyglądać komicznie :) z drugiej strony jak pomyślę jak ja zaczne.. Jestem z natury panikarą, chociaż mój mąż pewnie będzie bardziej zestresowany niż ja :) Właśnie! Jak np. zaczne rodzić, a mąż w tym czasie będzie w pracy, to czy będzie mógł się zwolnić do szpitala? :D Nie znam sie na tym więc pytam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599968 przez Anabelle
powinno być bezzapachowe, bo maluch słabo widzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599985 przez lkasiulla
Witam :):)

Ja noc miałam koszmarna nie mogłam wogle usnąć dopiero w okolicach 3 a do tego co chwila mnie coś budziło a to koty a to sąsiedzi normalnie masakra do tego obudził mnie SMS o 8 i już spać nie mogłam jestem mega nie wyspana :( ale za to od rana za oknem słoneczko uwielbiam się budzić w słońcu :)

Sevilla bardzo Ci współczuje :* z rodziną bywa bardzo ciężko jeśli chodzi o kasę a z rodzina faceta to już wogle.. ale staraj się o tym nie myśleć, myśl o maluszku i o tym ze już za niecałe dwa miesiące będziesz tuliła je w ramionach :):) trzymaj się i nie daj się im :):*

Co do kosmetyków ostatnio słyszałam audycje w radiu że najlepiej wogle nie używać zapachów przy takim maluszku ponieważ może nabawić się później alergii, wiec mówili żeby zero perfum zero odświeżaczy powietrza w domu i generalnie mocnych zapachów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599997 przez ewela86
więc chyba jednak zrezygnuję z tego basenu choć mam wielką chęć! Boję sie trochę tych bakterii i infekcji, a słyszałam też że raczej nie powinno sie zakładać tamponów w ciąży....(choć nie wiem na ile te informacje są wiarygodne).

ja nawet torby do szpitala nie mam :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #600005 przez Kiniaczek
ewela86 napisał:

więc chyba jednak zrezygnuję z tego basenu choć mam wielką chęć! Boję sie trochę tych bakterii i infekcji, a słyszałam też że raczej nie powinno sie zakładać tamponów w ciąży....(choć nie wiem na ile te informacje są wiarygodne).

ja nawet torby do szpitala nie mam :ohmy:


Luzik ja własnie zamawiam gacie poporodowe podkłady i te inne gadżety:/ Jeny ale jak mi weny na to wszystko brak - mam wyrzuty sumienia :huh: :huh: :huh:

Mam szlafrok i kozule do karmienia jedną... klapki (japonki) wkładki laktacyjne i to by było na tyle!!!!!! :ohmy: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #600017 przez Alex_87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #600029 przez Kiniaczek
a tutaj wklejam tańszy zamiennie Octaniseptu :D ( do pielęgnacji pępka i krocza ) położna polecała na szkole rodzenia :laugh:

www.doz.pl/apteka/p49400-Asept_plyn_dezynfekcyjny_100ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #600033 przez moniaaak
Kiniaczek napisał:

Luzik ja własnie zamawiam gacie poporodowe podkłady i te inne gadżety:/ Jeny ale jak mi weny na to wszystko brak - mam wyrzuty sumienia :huh: :huh: :huh:

Mam szlafrok i kozule do karmienia jedną... klapki (japonki) wkładki laktacyjne i to by było na tyle!!!!!! :ohmy: :unsure:


Kiniaczek z jakiej strony zamawiasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #600036 przez joasia10015
Witam w ten okropny dzien :P
Sevilla szczerze-współczuje :( Rodzinne sprawy potrafią człowieka wyprowadzic z równowagi-i nie pomogą żadne słowa ,,wyluzuj,,-choc nam na forum nic innego nie zostaje jak napisac ,,głowa do góry-na głupotę nie ma mocnych,,Ja nawet nie potrafię zrozumiec takich ludzi-niech jedna czy druga córeczka sie wprowadzi do mamusi i zajmie sie nią to może doceni co z mężem robicie dla nich :ohmy: Ejjjj a może one jakąś ,,spłate,,chca od was-Zazwyczaj jak nie wiadomo do konca o co chodzi to chodzi o pieniądze :angry: DObrze przynajmniej że mąż za Tobą /Wami obstawał .Na jego miejscu to bym skórwiła na czym świat stoi obie jego mądre siostrzyczki i tyle.
Sorki za ostre słowa ale na samą myśl mnie trzęsie-jak kobiecie w ciąży można robic takie akcje? Same kur*a w ciąży były a maja wyjeb*ne na inną ciężarną -achhhh szkoda słów.Już ja bym im ,,kota pogoniła,,jak to mój ojciec mówi ;) Kochana nie przejmuj sie babskami,jak by co pisz ,pisz,pisz -my tu cie zawsze podniesiemy na duchu :blush: :blink:
Co do ,,pomocy ,,ciężarnym to chyba szkoda słów-ludzka znieczulica i już .Moim zdaniem najgorsze są ,,schorowane,,babcie (te od masła -co pisała lalka :lol: :lol: :lol: ).Ostatnio na pobraniu krwi -po glukozie gdzie musiałam wejsc równo 2 h.po wypiciu (a kolejka do badania była ogromna)myślałam że mnie zlinczują-gdyby babka (która pobiera krew )nie zawołała głośno ,,PANI PO GLUKOZIE PROSZĘ BEZ KOLEJKI,,to chyba bym żywa stamtąd nie wyszła :S
Dziewczynki chyba faktycznie odśnieżanie mnie zgubiło-i chorubsko doszło do mnie :S Czuję sie taka rozbita że szok!!! Biorę Prenalen,herbatki z miodem ,cytrynką ,apap i tyle.Acha jeszcze ta woda z solą -bleeee :S Kurcze cos miałam wam pisac a nie pamietam :unsure: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #600044 przez lalka
Laski wprawdzie to nie moje marzenie...ale jak miło popatrzeć :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #600056 przez Szarla
Jeeeeeeeeeeeeej 125 nowych!!!!!!!
Ile Wy tych postów produkujecie na sekunde????? ;P

Tylko 2 dni mnie nie było... spędziłam je w wielkich męczarniach!!!

Słuchajcie - złapał mnie koszmarny ból prawej strony!
Nie potrafie opisać co to było, ból żeber, wątroby, nerki + plecy - caała prawa strona od łopatki po prawie tyłek! A może wszystko na raz.

Złapało mnie przedwczoraj w południe... myślałam,że przejdzie w nocy.
A noc - KOSZMAR! Jak sobie przypomne to aż mną coś rusza!
Ani siedzieć, ani leżeć, ani na prawym boku ani na lewym bo Cie wszystko boli!

W końcu po nieprzerwanym od kilkunastu godzin bólu postanowiłam pojechać do szpitala.
Lekarz posprawdzała wszystko i stwierdziła, że z dzieckiem i ciążą jest wszystko ok. Kanał zamknięty, więc jeszcze nie rodzę, łożysko w porządku. No ogólne stwierdziła, że duże dziecko bo wazy już 2613 (513g w 10dni!!!!!), i że akurat po prawej stronie ma rączki i nóżki więc najprawdopodobniej skopała mnie w okolice żeber, wątroby itp.

Zaleciła Paracetamol + 2 nospy, ja dodałam jeszcze ciepły termofor na plecy i jakoś przetrwałam kolejną noc!

Ale boje sie dziś cokolwiek zrobić aby ten ból nie wrócił :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl