BezpiecznaCiaza112023

Układaj puzzle i zarabiaj kase

14 lata 5 godzin temu #14058 przez gonia.1985
Hej dziewczyny, znalazłam fajną stronkę gdzie trzeba układać puzzle i za to dostaje się kasę, jednak aby się zarejesrtować należy wysłać smsa za 0,99gr. To i tak jest promocja bo normalnie to 3 zł, To nie jest ściema, gdyby ktoś chciał sprawdzić to podajcie adresy mailowe, bo nie ukrywam że za polecenie kogoś też są punkty i kasa.
Temat został zablokowany.
14 lata 5 godzin temu #14063 przez gonia.1985
oto link gdzie możesz to spradzić puzz.org.pl/?p=xG2fWr7aL7ld sorki za post pod postem
Temat został zablokowany.
14 lata 5 godzin temu #14070 przez Mirella
byłam wczoraj na tej stronie, ale znalazłam polecenie w zupełnie innym miejscu i tam jest napisane że sms 6zł... Gonia, sprawdziłaś tę stronę? Zarobiłaś tam coś? Czy to tylko naciągacze na smsy?
Temat został zablokowany.
14 lata 4 godzin temu #14080 przez iwonan12
To na pewno naciągacze:)Moja znajoma wysłała smsa i potem jej przesłali że dostanie kasę która wygrała pod warunkiem że za jej pośrednictwem zarejestruje się 10 osób



[url=http://w
Temat został zablokowany.
14 lata 4 godzin temu #14085 przez Mirella
Wczoraj trochę czytałam o zarabianiu w sieci i na bazie tego co przeczytałam ta strona wydaje mi sie mało wiarygodna. Nie ma tam nic na czym mogliby zarabiać, poza smsami, a przecież przede wszystkim strona musi mieć z tego korzyści,nikt za darmo kasy nie daje, nie ma tak dobrze.
Ale poczekajmy, może gonia napisze coś jeszcze, może wie więcej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14124 przez gonia.1985
hej, ja dopiero dziś się zarejestrowałam i zaczęłam grać, sms kosztował 0,99gr bo jakaś promocja jest, niby wygrałam ale rzeczywiście wypłacą kase jak zarejestruje się leś osób tylko właśnie nie wiem ile, ale zaryzykowałam za 0,99 gr, jakby było drożej to bym nie wysyłała
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14127 przez basik_twins
ale ściema jak nic dobrze ze 0,99 bo za 6zł bym sie wkurzyla ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14139 przez natmur11
ja moge polecic stronke na ktorej sie wypelnia ankiety. rejestracja jest darmowa i zdobyte punkty mozna wymienic na nagrody. niestety ankiety przychodza dosc rzadko i nie zawsze okazuje sie ze spelniamy wymagania wtedy doliczaja tylko 10 pkt. ja zarejestrowalam sie z rok temu a dopiero teraz uzbieralam pkt zeby wymienic na nagrode w moim wypadku wybralam karte do tel. jak jestescie chetni to piszcie to poszukam linka na mailu i wysle
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14141 przez Mirella
pewnie że ślij, każdy sprawdzony sposób na dodatkową kasę mile widziany :) wkleisz na forum czy potrzebujesz maila?
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #14143 przez natmur11
wkleje jak tylko znajde niby mozna przez polecenie ale linki nie dochodza:)


www.askgfk.pl/?L=pl&id=32
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14148 przez Mirella
już się zarejestrowałam, zobaczymy co dalej, dzięki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14158 przez Agnieszka
iwonan12 napisał:

To na pewno naciągacze:)Moja znajoma wysłała smsa i potem jej przesłali że dostanie kasę która wygrała pod warunkiem że za jej pośrednictwem zarejestruje się 10 osób



też dostałam kiedyś ten link, zalogowałam się, zagrałam, niby wygrałam koło 130 zł, ale pisało że mam zaprosić aż 19 osób, więc liczba jest uzależniona na pewno od wielkości wygranej, im wyższa, tym więcej osób potrzeba, w końcu ktoś się na nią musi złożyć:)
ale nie wiem czy przypadkiem jakoś więcej kasy mi nie zabrali podczas rejestracji za tego smsa, bo wszystko ze starej karty mi poleciało z kasy - dobrze pamiętam jak się wtedy wkurzyłam niestety, więc sprawdźcie lepiej dobrze przed wysłaniem smsa ile on kosztuje!

a jeśli cchecie mi pomów to to jest mój link stamtąd:
puzz.net.pl/?p=fCGwAIrXvYJ0



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14167 przez iwonan12
Ja się nie bawię w takie zabawy bo ciężko namówić kogoś gdy trzeba wysłać smsa za 6 złotych :)



[url=http://w
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14216 przez Mirella
Dziewczyny, w ten sposób to my nie zarobimy, ale jakby ktoś miał sprawdzone sposoby, nawet na nieduże ale pewne pieniążki, to wszelka wiedza mile widziana :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #14253 przez Madzia89862
mi sie wydaje ze przez takie gry ciezko zarobic w rezultacie:(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl