BezpiecznaCiaza112023

Próbuje spełnić marzenie, pomożecie?? :)

13 lata 6 miesiąc temu #32540 przez Mirella
Dziewczynki, dwie wiadomości, jedna do kitu druga lepsza :)

Do kitu jest taka że Justyna roweru od Fa nie dostanie, firma Fa uznała jej marzenie za mało ciekawe niestety... wygrało to marzenie:
fabrykamarzen.eu/magdalena-w-1840-roku-polski-podroznik-pawel

Lepsza wiadomość jest taka, ze ruszyła w necie zbiórka na rower dla Justyny i Piotrusia:
siepomaga.pl/f/mikicentrum/c/180

Polecę szablonem i powiem że liczy się każdy grosz, jeżeli możecie to dorzućcie coś :)

Tak sobie popisuję czasem z Justyną na gg i stąd wiem to wszystko jakby ktoś się zastanawiał skąd u mnie ta wiedza ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32550 przez Emme
Koniecznie musi to byc taki rower?
bo nie widzę specjalnej różnicy w konstrukcji, ale za to ogromną w cenie :)
jeszcze niedawno były w cenie do 7 tys jak widziałam i sama z chęcią wsiadłabym na niego.

allegro.pl/wyprzedaz-wozek-2w1-kangaroo-rower-i1209685541.html
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32663 przez bedaj
Dzięki Emme za podpowiedź, też oglądałam ten rower,miałam nawet okazję je porównać. Niestety ten, który widać na filmie i ten z allegro są tylko łudząco do siebie podobne. Ten,który chciałabym kupić jest dużo lepszy, a w moim stanie każdy szczegół jest dość istotny,a brak niektórych drobiazgów mógłby okazać się znaczący. Gdybym, więc miała wydać 1200,00 i nie móc korzystać z tego roweru, to wolałabym przeznaczyć to na basen i rehabilitację. Pozostaje mi wierzyć, że kiedyś uda sie kupić ten lepszy rower, ostatni raz siedziałam na rowerze mając jakieś 7-8 lat, nigdy nie jeździłam sama, zawsze z pomocą innych, a teraz mogłabym jeździć z moim synkiem, to dopiero byłoby coś!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 6 miesiąc temu #32927 przez Mirella
Kurcze, Emme, ja też pomyślałam że to super wiadomość że jest tańsza wersja....

Bedaj tyle lat nie jeżdziłaś? Noooo ale podobno z jazdą na rowerze jest jak z seksem, tego się nie zapomina :P

A może to było odwrotnie........
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #45966 przez bedaj
Dziewczyny!
Pamiętacie jeszcze konkurs, w którym zbierałam komentarze pod moim marzeniem o rowerze? Dla przypomnienia: fabrykamarzen.eu/justyna-jestem-sobie-taka-mama-choc-kulawa
Mam dobre wieści... FABRYKA MARZEŃ wpłaciła obiecane 2000,00 na rower. Resztę udało sie już prawie zebrać,dzięki zbiórce na platformie siepomaga.pl siepomaga.pl/f/mikicentrum/c/180
Brakuje zaledwie 380,00 i możemy organizować rowerowy kulig :)
Przyjmuje zapisy na przejażdzki ;-)

Jeszcze raz dzięki za Wasze komentarze przy moim marzeniu, gdyby nie one nikt nie wiedziałby nawet o moim istnieniu. Warto marzyć...

Pozdrawiam bedaj
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl