BezpiecznaCiaza112023

KONKURS BABYHANA :-))

12 lata 11 miesiąc temu #119866 przez mazi_22
Mi najbardziej podoba się Zestaw Małego Ogrodnika Pink - [ Little Pals ]
Wg mnie jest to bardzo kreatywna zabawka,która zachęci do pomocy każdego maluszka:)
Kiedy moja niunia będzie większa na pewno jej taki zestaw zakupie:)
Zestaw bardzo prosty i ekologiczny :)(bez baterii) a teraz rzadko o takie zabawki:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119934 przez mamajasia
:laugh:
Odwiedzając stronę „BabyHana” moją uwagę zwróciła od razu praktyczna torba dla mamy z akcesoriami dla maluszka. Pomyślałam, że może gdybym miała taką rzecz byłoby to
rozwiązanie mojego problemu z brakiem uporządkowania tej całej masy rzeczy i drobiazgów bez których trudno wyruszyć na każdą nawet niewielką wyprawę z dzieckiem.
Ale... zaraz, zaraz pomyślałam – odwiedzając stronę z artykułami dla dzieci... może lepiej gdy zapytam co tu jest najfajniejsze poważnego eksperta... mojego półtorarocznego Synka!
Buzia Jasia wyraźnie rozjaśniła się, gdy na ekranie monitora pojawiła się fotografia uroczego Zestawu Małego Ogrodnika. Całość i mnie chwyciła za serce – zestaw utrzymany w pięknej kolorystyce zielonkawo - błękitnej z wieloma elementami do twórczej zabawy. Wyobraziłam sobie mojego Synka, który jako troszkę starszy chłopczyk, w niebieskich rękawicach na rączkach przesadza kwiatki, małymi grabkami grabi ziemię, a do błękitnego wiaderka wrzuca wyrwane łopatką chwasty i zachwycamy się razem całym światem pełnym słońca, kolorów i kwiatów.
:laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #119994 przez olqaw
Dla mnie HITEM #1 jest Torba dla mamy Hipo! Jako młoda mama 1,5 rocznej córeczki- Antosi, wiem jak ważny jest to gadżet! Każde wyjście, obojętnie czy to na zakupy do pobliskiego sklepu, na plac zabaw czy też wyjazd wakacyjny, wymaga od mamy przygotowania na każdą, nawet najbardziej nieprzewidzianą sytuację. Każde wyjście z maluszkiem to istna wyprawa! Pieluszki tetrowe, pampersy, chusteczki do pupy, kosmetyki, smoczki, butelki, zabawki, itp. Zorganizować się w jednej torbie to prawie niemożliwe! A jednak! Torba Hipo to coś, co znacznie ułatwi życię każdej młodej mamy!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120126 przez martela89
Dla mnie super sprawą jest wałeczek do snu.Ponieważ łączy w sobie wałeczek pomocny w utrzymaniu maluszka na boczku co moim zdaniem jest ważne w pierwszych tygodniach(kiedy może mu się ulewać po jedzonku co grozi zakrztuszeniem jak by leżał na pleckach) i przytulankę to której maluszek może się przytulić i poczuć bezpiecznie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120677 przez Agnieszka
Właśnie przejrzałam większość kategorii produktów sklepu i w oko wpadło mi kilka rzeczy. Ja lubuje się w misiach, więc jedną z tych rzeczy jest poduszka wałeczek do snu (czarująca), ale najbardziej ze wszystkich rzeczy podoba mi się jednak dywanik do pokoju Mini Koala.
Jest po prostu fantastyczny i taki słodziutki. Dywan w pokoju jest bardzo ważnym elementem, nie tylko pozwala na bezpieczną zabawę, ale także pełni rolę dekoracyjną. Już sobie wyobrażam nasz pokój, a w nim taki leżący, mięciutki koala przy łóżeczku, po którym drepczą małe stopki! Taki dywanik sprawi, ze w pokoju zrobi się radośniej i ciekawiej. Sam jego wygląd zachęci dziecko do zabawy i siadania na nim. Jak zauważyłam z opisu dywanika, to jest on wykonany prawie w całości z bawełny, co jest jego dużym plusem.
U mnie ten dywanik dostaje dziś 6 z plusem!



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121124 przez DebicaLwica
WITAM
W SKLEPIE BABYHANA NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ RĘCZNIK, PELERYNKA HIPO. PRZEMYŚLANE KOLOROWE WZORNICTWO SPRAWIA ŻE RECZNICZEK JEST PRZEPIĘKNY. OBRAZECZKI PRZYCIĄGAJA WZROK NIETYLKO DZIECKA ALE I DOROSŁYCH. NA RECZNIKU POKAZANE SA 3 MAŁE HIPOPOTAMY, KOLOROWA RYBKA, ROZGWIAZDA ORAZ PRZEPIĘKNIE ŚWIECOĄCE SŁONECZKO. NA SAMEJ GÓRE DOSZYTA JEST NIEBIESKA GŁOWA HIPCIA. SYMPATYCZNY ANGIELSKI NAPIS, KTÓRY NIEZLEWA SIE Z CAŁOSCIĄ MIMO IŻ RECZNICZEK JEST NIEBIESKO-GRANATOWY WYWIERA MIŁE ODCZUCIA. PONADDTO JEST WYKONANY W 100% Z BAWEŁNY CO SPRAWIA ZE JEST DELIKATNY DLA SKÓRY I MIMO WYCIERANIA DZIECKA ZAPEWNIA SKÓRZE ODDYCHANIE. DZIECKO NAPEWNO BEDZIE CHCIAŁO BYŚ WYCIERAŁA JE TYM RĘCZNCZKIEM. RECZNIK MA WYMIARY OK 120X60 CM I JEST WYROBEM ZNANEJ FIRMY TUC TUC.
OSOBISCIE JESTEM ZWOLENICZKA UBRANEK DLA DZIECI Z BAWEŁNY ORAZ WSZELKICH DODOATKÓW WSPOMAGAJACYCH RODZICÓW W OKRESIE ROZWOJU DZIECKA (NP. RĘCZNIKÓW Z BAWEŁNY, RĘKAWICZEK DO MYCIA ITP.).
POZDRAWIAM
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #121140 przez miskiewicz88
Przeglądając ofertę produktów BabyHana od razu moją uwagę przykuł płaszcz przeciwdeszczowy Arbol dla dziewczynek (12-18 miesięcy). Jest on on świetnie uszyty, jego kolory od razu rzucają się w oczy i na pewno każda dziewczynka czułaby się w nim jak mała modelka:) Oprócz tego, że płaszczyk jest niezastąpiony podczas letnich i wiosennych deszczowych dni, to również może służyć jako kurteczka na chłodniejsze wieczory, co jest bardzo praktyczne:) Do płaszcza można dokupić w tym samym wzorze kalosze, więc tak ubrana w ponure, deszczowe dni mała Księżniczka będzie czuła się radośnie i wyjątkowo:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #121408 przez bombel779
A nam najbardziej podoba się "Serwis obiadowy Piratas" :) na jego widok Jaś zrobił słodkie "aaaggh!" a potem ślinka pociekła mu z buźki :P :)





Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę,ale na 21 osób które dotychczas wzięły udział w tym konkursie 9 os. jest zupełnie nowych-mają po 1,czy po 2 posty..
...a całkiem niedawno przy okazji innego konkursu był poruszany temat "łowców nagród"... ??:dry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #122985 przez pandowiec
Wielkimi krokami zbliża się pora wyjazdów i letnich wycieczek:)Wiadomo, że dla wszystkich rodziców zebranie potrzebnych i niezbędnych rzeczy dla swojego Maluszka to nie lada wyczyn;)Wszystkie akcesoria, ubranka i zabawki ze sklepu BabyHana są cudowne, ponieważ są bardzo kolorowe a przede wszystkim wykonane z bezpiecznych produktów. Jednak najbardziej podoba mi się Torba dla Mamy z akcesoriami Hipo kwiaty oraz łóżeczko turystyczne seria Koala. Te akcesoria oprócz swojego pięknego wyglądu są praktyczne i myślę, iż bardzo przydałyby nam się podczas letnich wypraw, a nawet zwykłych spacerów!!:)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #123004 przez sylka
Jak każda mama kocham, dbam i staram się chronić swoje maleństwo przed wszelkimi niebezpieczeństwami otaczającego go nowego świata, dlatego bardzo spodobała mi się Poduszka - wałeczek do snu - Koala. Poduszka jest niezbędne dla niemowląt, którym ulewa się po jedzeniu, pomocna w utrzymaniu dziecka w pozycji leżącej na boku i zapobiega przewróceniu się dziecka na plecy i na brzuch. Kolejnym przedmiotem który zwrócił moją uwagę jest Torba dla mamy (z akcesoriami) - Hipo paski - Każda mamusia wie, że duża pakowna torba jest niezastąpionym elementem każdego spaceru. Wyprawa z maluszkiem wymaga dobrego przygotowania na każdą ewentualność. Torba Hipo to all in one. Łączy w sobie funkcjonalność, wygodę dla mamy i dużo miejsca na skarby maleństwa :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #123382 przez Gosia M
MIŁE MAMY !!!! :)

PODAJEMY ZWYCIĘŻCZYNIE KONKURSU BABYHANA, WYBRANE PRZEZ WŁAŚCICIELKĘ SKLEPU: :)


1 miejsce: użytkowniczka Sylwus136


[Z produktów sklepu Baby Hana najbardziej podoba mi się,urzeka i fascynuje łóżeczko turystyczne seria Koala.Uważam,że produkt ten jest nietuzinkowy i tak naprawdę nigdzie takiego nie widziałam.Uważam że dziecko chętnie by w nim spało i spędzało czas.Wygląda na bardzo wygodne i przytulne.Większe dziecko będzie mogło z niego korzystać nie tylko do spania ale także do zabaw w tzw, "bazę".Zabawę którą chyba każdy doskonale pamiętamy z własnego dzieciństwa.Oryginalny wygląd na pewno przyciągnie inne dzieci aby chętnie spędzać w nim czas.
Produkt jest godny uwagi,polecenia i pogratulowania pomysłodawcy]

2 miejsce: użytkowniczka mamajasia


[Odwiedzając stronę „BabyHana” moją uwagę zwróciła od razu praktyczna torba dla mamy z akcesoriami dla maluszka. Pomyślałam, że może gdybym miała taką rzecz byłoby to
rozwiązanie mojego problemu z brakiem uporządkowania tej całej masy rzeczy i drobiazgów bez których trudno wyruszyć na każdą nawet niewielką wyprawę z dzieckiem.
Ale... zaraz, zaraz pomyślałam – odwiedzając stronę z artykułami dla dzieci... może lepiej gdy zapytam co tu jest najfajniejsze poważnego eksperta... mojego półtorarocznego Synka!
Buzia Jasia wyraźnie rozjaśniła się, gdy na ekranie monitora pojawiła się fotografia uroczego Zestawu Małego Ogrodnika. Całość i mnie chwyciła za serce – zestaw utrzymany w pięknej kolorystyce zielonkawo - błękitnej z wieloma elementami do twórczej zabawy. Wyobraziłam sobie mojego Synka, który jako troszkę starszy chłopczyk, w niebieskich rękawicach na rączkach przesadza kwiatki, małymi grabkami grabi ziemię, a do błękitnego wiaderka wrzuca wyrwane łopatką chwasty i zachwycamy się razem całym światem pełnym słońca, kolorów i kwiatów.]

3 miejsce użytkowniczka: Agnieszka


[Właśnie przejrzałam większość kategorii produktów sklepu i w oko wpadło mi kilka rzeczy. Ja lubuje się w misiach, więc jedną z tych rzeczy jest poduszka wałeczek do snu (czarująca), ale najbardziej ze wszystkich rzeczy podoba mi się jednak dywanik do pokoju Mini Koala.
Jest po prostu fantastyczny i taki słodziutki. Dywan w pokoju jest bardzo ważnym elementem, nie tylko pozwala na bezpieczną zabawę, ale także pełni rolę dekoracyjną. Już sobie wyobrażam nasz pokój, a w nim taki leżący, mięciutki koala przy łóżeczku, po którym drepczą małe stopki! Taki dywanik sprawi, ze w pokoju zrobi się radośniej i ciekawiej. Sam jego wygląd zachęci dziecko do zabawy i siadania na nim. Jak zauważyłam z opisu dywanika, to jest on wykonany prawie w całości z bawełny, co jest jego dużym plusem.
U mnie ten dywanik dostaje dziś 6 z plusem!]

Zwyciężczynie prosimy o kontakt z właścicielką sklepu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając nick/nazwę użytkownika oraz zajęte miejsce z wybraną nagrodą (za 2 i 3 miejsce) oraz rozmiarem (za 1 miejsce). :)



Wszystkim Mamom serdecznie Dziękujemy za czynny udział w konkursie :kiss:
Za chwilę ogłoszenie laureatek nagrody pocieszenia :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #123412 przez Emme
CIESZĘ SIĘ I GRATULUJĘ
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #123420 przez sylwus136
Aż nie wierzę że wygrałam :)
Cieszę się strasznie
pierwszy raz zajęłam 1 miejsce :)
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #123424 przez sylka
GRATULACJE
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #123435 przez bombel779
Sylwuś gratulacje!!!! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl