BezpiecznaCiaza112023

KONKURS LifeNest :-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #202340 przez Gosia M
3 zadania konkursowe:
1. Dodaj zdjęcie, które jest Twoją największą pamiątką z czasów
ciąży i krótkim zdaniem opisz dlaczego właśnie to zdjęcie.
(Rozmiar zdjęcia 448x336).
2. Wymyśl krótkie hasło reklamowe dla produktu LifeNest.
3. Wymień najważniejsze zalety Systemu do Spania LifeNest.

System do spania dla niemowląt LifeNest to innowacyjny, opatentowany przez pediatrę produkt. Adresowany jest do wszystkich rodziców, pragnących zapewnić swoim dzieciom spokojny, komfortowy i bezpieczny sen. System LifeNest został zaprojektowany po to, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz higieny podczas snu a także zwiększyć spokój troskliwych rodziców.

Regulamin konkursu:
1) Udział wziąć może 1 osoba (1 użytkownik, który ma powyżej 10 postów na forum) i tylko raz w danym konkursie.
2) Użytkownik powinien zamieścić zdjęcie w 1 poście.
3) Udział biorą zdjęcia zamieszczone 27 września do 06 października 2011r., 10 października 2011r. ogłaszamy wyniki.
4) Prawa autorskie do zdjęcia musi posiadać osoba, która je publikuje.
5)Użytkownicy, którzy biorą udział w konkursie oprócz pytania konkursowego mają polubić na FACEBOOKU nasz Profil:zapytajpolozna.pl http://www.facebook.com/pages/zapytajpoloznapl/168642891764
oraz Profil LifeNest http://www.facebook.com/pages/Lifenest-Polska/155182914504310?sk=wall
Poleć znajomym

6) Wygrywają nagrody osoby, które odpowiedzą najciekawiej na pytania na naszym FORUM i najciekawsze odpowiedzi wybierze Dystrybutor LifeNest Sleeping System.
7) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
8) Pytania dotyczące konkursu prosimy zadawać na PW (prywatna wiadomość na forum) organizatorom.

UWAGA!!!!:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedzi na nasze forum, aby to zrobić należy:
użyć opcji "odpowiedz na temat" a nie zakładać "nowy temat":-)


Nagrody sponsoruje Dystybutor LifeNest:
http://www.lifenest.pl/

Nagroda za I miejsce:
LifeNest Sleeping System:

http://www.lifenest.pl







Nagroda za II miejsce:
Prince lionheart Wash Pod:

http://www.topmarket.pl/wanienka-przewijak-prince-lionheart-wash-pod-white-7303-p48685.html





Nagroda za III miejsce:
Sunshine Kids Head Support:

http://www.topmarket.pl/akcesorium-do-fotelika-sunshine-kids-head-support-beige-p39015.html





Zespół Zapytajpolozna.pl życzy wszystkim mamom udanej zabawy i
Zapraszamy do brania udziału w konkursie :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #202351 przez Gosia M
Witam serdecznie Kochane Mamy :kiss: :) :kiss:
Dziś kolejny konkurs na forum Dystrybutorów LifeNest™ Sleeping System
- systemu do spania dla niemowląt.
Zapraszamy do czynnego udziału,bo naprawdę warto :)


Pozdrawiam :kiss: ,
Gosia M
i zespół zapytajpolozna.pl
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #203013 przez mermide


Zdjęcie zrobione jest w piąty miesiącu ciąży. Byłam wtedy razem z małżonkiem i przyjaciółmi na Mazurach. Były to piękne chwile, odpoczęliśmy i zbliżyliśmy się z mężem do siebie. Wtedy padły też ważne decyzje związane z naszym dzieckiem. Jego imię, gdzie będzie spał itp. Podczas urlopu po raz pierwszy poczułam tak naprawdę mocno kopniaki malucha. Zdjęcie zostało zrobione zaraz po takiej serii kopniaków. Były to naprawdę wspaniałe chwile w moim życiu.

1. Produkty LIFENEST bezpieczny, zdrowy i spokojny sen dla Twojego aniołka

2.
* pomaga w zapobieganiu spłaszczeniu się główki
* zmniejsza ryzyko uduszenia się
* umożliwia swobodne ruchy dziecka
* zapobiega przed zaplątaniem i uduszeniem się dziecka w prześcieradle, lub gdy przewróci się na plecy
* zapewnia dziecku wygodną pozycję
* zapobiega poceniu się i przegrzewaniu dziecka
* zapewnia dziecku komfortową i suchą pozycję
* jest hipoalergiczny
* łatwe w utrzymaniu czystości
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #203128 przez Emme
Jedno z moich ulubionych zdjęć zrobionych w czasie ciąży. Bawiliśmy się przy tym wspaniale i to we trójkę! Mimo, że nie są to zdjęcia profesjonalne, to pamiątka piękna, a wspólne popołudnie było jednym z najlepszych w tym okresie- dużo śmiechu, ale i nie obyło się bez "burzy mózgów" przy wymyślaniu kolejnych ujęć. Tak razem czekaliśmy na naszą kochaną córeczkę...
HASŁO:
Z system LifeNest sen dziecka bezpieczny jest!
Zalety:
• Pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. (Sudden Infant Death Syndrom - Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt) i spłaszczeniu głowy.

• Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch.

• Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, pomagając zapobiegać spłaszczeniu głowy. Siatka dopasowuje się do ciała co pomaga zachować naturalny kształt głowy dziecka (poprzez zwiększenie powierzchni kontaktu a tym samym zmniejszenie nacisków).

• Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla poprzez siatkę i kanały wentylacyjne materaca.

• Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecko, zapewniając mu komfortową pozycję.

• Zapobiega przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała.

• Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu co zapewnia wolna od roztoczy siatka prześcieradła.

• Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle. Zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest™ idealnie przylega do materaca LifeNest™.

• Umożliwia swobodny przepływ płynom oraz śluzowi przez siatkę LifeNest™ pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka.

• Pozwala na nieskrępowane ruchy co działa odprężająco.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #203145 przez drynek88


1. Wybralam to zdjęcie ponieważ niedawno odważylam sie na malą sesję zdjeciową i mam do tego zdjącia duży sentyment, ponieważ bardzo mi się podoba, jest zrobione pod koniec 7 miesiąca to zdjęcie uświadomiło mi jak Cudowne jest uczucie nosić pod sercem taki mały,a zarazem największy skarb na świecie. Jest to dla mnie piękny stan teraz dlatego, bo dopiero teraz dobrze się czuję bo wcześniej źle znosilam ciażę i te kopniaki i rozmowy męża z brzuszkiem są chwilami bezcennymi. Dlatego nie zamienilabym ich na nic innego:)

2. "LIFENEST"-najpiękniejszy sen dla mojego dziecka

3. Zalety Systemu do Spania LifeNest:

- pomaga w zapobieganiu S.I.D.S i spłaszczeniu głowy dziecka
- zmniejsza ryzyko uduszenia się dziecka
- zapewnia dziecku wygodną pozycję
- przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla
- zapobiega potliwości i przegrzewaniu sie dziecka
- utrzymuje dziecko w komfortowym suchym otoczeniu
- chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle
- chroni przed zakrztuszeniem się dziecka
- zapewnia swobodę ruchów
- umożliwia swobodne oddychanie
- łatwy w czyszczeniu
- łatwy w przechowywaniu i transporcie



..Natalia..
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #203224 przez sylwus136
1.Wybrałam to zdjęcie bo nigdy nie zapomnę kiedy zostało zrobione.Było to kilka dni po tym jak razem z mężem dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami i spadnie na nas odpowiedzialność ( najwspanialsza na świcie) za życie małej istotki.Do tego zdjecia mam wiele sentymentu i wiąże się z nim mnóstwo wspomnień.Przez to zdjęcie nasi znajomi dowiedzieli się że będziemy mili dzidziusia ponieważ zdjecie to zostało umieszczone przez nas w internecie.Każdy nam wtedy gratulował i czuliśmy sie strasznie dumni.Dlatego właśnie wybrałam właśnie to zdjęcie.

2."LIFENEST"- bo wyspane dzieci to szczęśliwe dzieci

3.
- pomaga w zapobieganiu S.I.D.S i spłaszczeniu głowy dziecka
- zmniejsza ryzyko uduszenia się dziecka
- zapewnia dziecku wygodną pozycję
- przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla
- zapewnia swobodę ruchów
- umożliwia swobodne oddychanie
- łatwy w czyszczeniu
- łatwy w przechowywaniu i transporcie
- zapobiega potliwości i przegrzewaniu sie dziecka
- utrzymuje dziecko w komfortowym suchym otoczeniu
- chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle
- chroni przed zakrztuszeniem się dziecka
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #203356 przez lady
Zdjęć z okresu ciąży mamy bardzo dużo. Starałam się dokumentować każdy miesiąc tego niezwykłego okresu. Jednak zdjęcie dodane poniżej stało się dla nas niezwykłe... Zostało ono zrobione w 41 tygodniu, kilka dni po planowanej dacie porodu. Czułam się świetnie, nic nie wskazywało, że nasz Maluszek w końcu zdecyduje się do nas dołączyć. Postanowiłam zrobić sobie kilka zdjęć, dokumentując ostatnie chwile z brzuszkiem.

Słowo ,,ostatnie" okazało się prorocze. Tego samego dnia wieczorem Mikołajek pojawił się na świecie. Kolejne zdjęcia w aparacie to już my, tulący nowo narodzonego Synka. I właśnie te dwa zdjęcia są dla mnie najbardziej magiczne, bo pokazują największą i najwspanialszą zmianę w naszym życiu :kiss:

LIFENEST- spokojny sen Mamy i Maleństwa.

Zalet Lifenest:

- Pomaga w zapobieganiu S.I.D.S.i spłaszczeniu głowy.

- Zmniejsza ryzyko uduszenia,

- Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, pomagając zapobiegać spłaszczeniu głowy.

- Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla

- Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecka

- Zapobiega przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka

- Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu

- Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradlo

- Umożliwia swobodny przepływ płynom oraz śluzowi przez siatkę LifeNest pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka.

- Pozwala na nieskrępowane ruchy
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #204153 przez Guasia
Zdjecie ktore wybrałam na pozór nic nie mówi - jednak dla nas jest bardzo wazne choc podczas jego robienia nie wiedzieliśmy że bedzie dla nas tak wazne - to własnie z tej wycieczki "przywiezlismy" sobie nasza mała "goralke" ktora wkrotce sie urodzi.Gdy sobie pomysle ze juz wtedy kielkowało we mnie życie łezka sie w oku kreci :)Tak na prawde jest to moje pierwsze zdjecie w ciąży :)

HASŁO:
LifeNest - chronimy "to" co dla Ciebie najważniejsze .

LifeNest™ Sleeping System - system do spania dla niemowląt

• Pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. (Sudden Infant Death Syndrom - Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt) i spłaszczeniu głowy.
• Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch.
• Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, pomagając zapobiegać spłaszczeniu głowy. Siatka dopasowuje się do ciała co pomaga zachować naturalny kształt głowy dziecka (poprzez zwiększenie powierzchni kontaktu a tym samym zmniejszenie nacisków).
• Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla poprzez siatkę i kanały wentylacyjne materaca.
• Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecko, zapewniając mu komfortową pozycję.
• Zapobiega przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała.
• Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu co zapewnia wolna od roztoczy siatka prześcieradła.
• Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle. Zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest™ idealnie przylega do materaca LifeNest™.
• Umożliwia swobodny przepływ płynom oraz śluzowi przez siatkę LifeNest™ pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka.
• Pozwala na nieskrępowane ruchy co działa odprężająco.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #204452 przez carolin1
Jest to zdjęcia z półmetka ciąży. Zrobiliśmy je podczas naszych pierwszy wakacji w trójkę a równocześnie podczas ostatnich wakacji w dwójkę. Bylismy wówczas bardzo szczęśliwi bo wtedy nasza córcia po raz pierwszy poruszyła się w brzuszku. Uwilbiała pluskać się z mausią w basenie a tatuś to uwiecznił.


HASŁO:

Sen to zdrowie LifeNest Ci to powie!
Nie tylko powie ale też zapewni,
bo to na rynku jest jedyny pewnik!


Zalety Systemu do Spania LifeNest:

- zmniejsza ryzyko uduszenia się dziecka
- przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla
- zapobiega potliwości i przegrzewaniu sie dziecka
- pomaga w zapobieganiu S.I.D.S i spłaszczeniu głowy dziecka
- utrzymuje dziecko w komfortowym suchym otoczeniu
- chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle
- chroni przed zakrztuszeniem się dziecka
- zapewnia swobodę ruchów
- zapewnia dziecku wygodną pozycję
- umożliwia swobodne oddychanie
- łatwy w czyszczeniu
- łatwy w przechowywaniu i transporcie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #206957 przez Ubastet
Zdjecie jakie wybrałam przedstawia stopke naszej córki - w dniu kiedy zostało zrobione dowiedzielismy sie ze bedzie dziewczynka - był to jeden z waznych, jak nie najwazniejszy dni w całej ciąży. Zdjecie wg mnie jest wyjatkowe - jest i bedzie niesamowita pamiatka nie tylko dla nas ale i dla małej kiedy dorosnie :)


LifeNest - bo najważniejsze jest bezpieczeństwo.

Zalety:
• Pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. (Sudden Infant Death Syndrom - Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt) i spłaszczeniu głowy.

• Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch.

• Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, pomagając zapobiegać spłaszczeniu głowy. Siatka dopasowuje się do ciała co pomaga zachować naturalny kształt głowy dziecka (poprzez zwiększenie powierzchni kontaktu a tym samym zmniejszenie nacisków).

• Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla poprzez siatkę i kanały wentylacyjne materaca.

• Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecko, zapewniając mu komfortową pozycję.

• Zapobiega przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała.

• Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu co zapewnia wolna od roztoczy siatka prześcieradła.

• Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle. Zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest™ idealnie przylega do materaca LifeNest™.

• Umożliwia swobodny przepływ płynom oraz śluzowi przez siatkę LifeNest™ pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka.

• Pozwala na nieskrępowane ruchy co działa odprężająco
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #207589 przez Agnieszka
I.Trudno było wybrać, ale to jest moje ulubione zdjęcie z ciąży. To ja i Alicja, która lubi się przytulać do brzuszka, całować go, głaskać, a ostatnio już nawet śpiewać mu po swojemu kołysankę. Bardzo dobrze wie o tym, że tam w środku jest dzidzi, czasami siada obok i podnosi swoja bluzkę pokazując że i ona ma w brzuszku dzidzi . Nie ma nic wspanialszego, niż te chwile gdy przychodzi do mnie i przytula nie tylko mnie … bo w końcu my dziewczyny musimy się trzymać razem!

II.Wybieram system LifeNest, bo chcę dać Ci to co najlepsze jest!

III.System do spania dla niemowląt LifeNest™

1.Materiał z jakiego jest wykonany system do spania jest całkowicie hipoalergiczny, a roztocza nie są w stanie przetrwać na powierzchni siatki,
2.Posiada pozytywną opinię Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowa Dziecka"
oraz rekomendację Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych
3.Pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. (Zespół Nagłego Zgonu Niemowląt) i spłaszczeniu głowy,
4.Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie,
5.Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki,
6.Delikatnie otula dziecko, pozwalając mu bezpiecznie spać na plecach, zapewniając przy tym swobodę ruchów,
7.Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla poprzez siatkę i kanały wentylacyjne materaca,
8.Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecko, zapewniając mu komfortową pozycję,
9.Zapobiega przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała,
10.Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu co zapewnia wolna od roztoczy siatka prześcieradła,
11.Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle. Zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest™ idealnie przylega do materaca LifeNest™,
12.Umożliwia swobodny przepływ płynom oraz śluzowi przez siatkę LifeNest™ pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka,
13.Pozwala na nieskrępowane ruchy co działa odprężająco,
14.Łatwy do przechowywania, czyszczenie oraz transportowania.



Alicja ma już 16 ząbków :))
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #207907 przez Ginger
1.Jest to moje ulubione zdjęcie ponieważ był to już nasz ostatni spacer z Bączkiem w brzucholku. Po pierwsze wiosenne słoneczko zaczęło przebijać się przez chmury, było pięknie. Resztki śniegu topniały. Szliśmy między drzewami i ziemia była jeszcze wilgotna i miękka. I idę, idę i zapadam się do kostek w błoto hehe i ruszyć się nie mogę:) Mąż wyciągał mnie z błotka. Mało tego, w drodze powrotnej do domu zaczęły się skurcze... ledwo ze spaceru zdążyliśmy na porodówkę... W brudnych butach mąż zawiózł mnie do szpitala i trochę było wstyd...ale co tam...nie było czasu o tym nawet myśleć czy tym bardziej się tym przejmować :)

2. I - SPOKÓJ, SZCZĘŚCIE, LIFENEST...
II - ŚPIJ SPOKOJNIE MALUSZKU.

3. Najważniejsze Zalety systemu:
• Pomaga w zapobieganiu S.I.D.S. i spłaszczeniu głowy.
• Zmniejsza ryzyko uduszenia, pozwalając na swobodne oddychanie poprzez siatkę w sytuacji, gdy dziecko przypadkowo obróci się na brzuch.
• Zapewnia dziecku wygodną pozycję na zakrzywionej powierzchni siatki, pomagając zapobiegać spłaszczeniu głowy. Siatka dopasowuje się do ciała co pomaga zachować naturalny kształt głowy dziecka (poprzez zwiększenie powierzchni kontaktu a tym samym zmniejszenie nacisków).
• Przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla poprzez siatkę i kanały wentylacyjne materaca.
• Delikatnie unosi ułożone na plecach dziecko, zapewniając mu komfortową pozycję.
• Zapobiega przegrzewaniu i zmniejsza pocenie się dziecka poprzez umożliwienie swobodnego przepływu świeżego powietrza wokół jego ciała.
• Utrzymuje dziecko w komfortowym, suchym otoczeniu co zapewnia wolna od roztoczy siatka prześcieradła.
• Chroni przed ryzykiem zaplątania i uduszenia się w prześcieradle. Zapinane na zamek błyskawiczny prześcieradło LifeNest™ idealnie przylega do materaca LifeNest™.
• Umożliwia swobodny przepływ płynom oraz śluzowi przez siatkę LifeNest™ pomagając chronić przed zakrztuszeniem się dziecka.
• Pozwala na nieskrępowane ruchy co działa odprężająco.

W końcu jesteśmy w Trójeczkę :)

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #208047 przez Kaś_O
1. Chociaż jeszcze ciąża się nie skończyła doskonale wiem że największą pamiątką z jej czasów już teraz jest pierwsze zdjęcie USG jakie ukazuje naszego kochanego synka. To była dla mnie najszczęśliwsza chwila i zawsze jak patrzę na to USG wszystko mi się przypomina. Ta nadzieja kiedy szliśmy na badania i ta radość jak usłyszałam pierwszy raz bicie serca. Postanowiłam je trochę wzbogacić bo Czarek ma już prawie 26 tygodni i brzuszek ma już swoje rozmiary.

2. Lifnest by Twoje dziecko było pełne szczęścia po spokojnym śnie.

3. Zapewnia spokojny, bezpieczny sen dziecka - zapobiega uduszeniu, zakrztuszeniu oraz spłaszczeniu główki dzięki odpowiedniej budowie oraz kanałom wentylacyjnym które odprowadzają dwutlenek węgla.
Zapewnia naturalną i wygodną pozycję podczas snu oraz swobodne ruchy dziecku.
System jest wygodny w transporcie, utrzymaniu oraz hipoalergiczny dzięki czemu chroni dziecko przed bakteriami
Pozwala na swobodne ruchy dziecka dzięki czemu Twoje dziecko czuje się swobodnie oraz zapobiega przegrzewaniu się dziecka.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #208270 przez Róża
1. Każde zdjęcie uwieczniające okres oczekiwania na naszego Synka i dojrzewania do roli mamy jest dla mnie wyjątkowe. Wybrałam akurat to zdjęcie, ponieważ pochodzi one ze strasznie miłej i zabawnej "sesji", którą zorganizowaliśmy sobie z mężem w domu na początku 8 m-ca ciąży. Darze je ogromną sympatią i sentymentem, ponieważ bardzo mocno zaangażowaliśmy się w nią wtedy w trójkę :) My staraliśmy się dać ponieść wyobraźni, a nasze Dzieciątko skutecznie nam to utrudniało wiercąc się niesamowicie i uniemożliwiając mamie przyjecie wymyślonej właśnie, wyjątkowo Mu niewygodnej pozy. Wydawało się wręcz, że Maleństwo pozowało razem z nami i bardzo tą rolę wzięło sobie do swojego małego Serduszka. Stąd napis na brzuchu, skierowany do taty, żeby wiedział, w którą stronę skierować obiektyw :) Myślę, że będziemy do tych chwil powracać niezwykle często i z łezką w oku wspominać momenty, kiedy czekaliśmy aż rodzinka w końcu się powiększy.

2. LifeNest – w trosce o bezpieczny sen Twojego dziecka

3. Zalety systemu LifeNest:

- gwarantuje Dziecku bezpieczny odpoczynek
- chroni Maleństwo przed nagłą śmiercią łóżeczkową
- dba o główkę naszego Dziecka pomagając jej zachować naturalny kształt i zapobiegając jej spłaszczeniu
- zapewnia Maluszkowi komfort i wygodę w czasie snu, a także nieskrępowane ruchy
- przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla dzięki siatce i kanałom wentylacyjnym materaca
- dzięki swobodnemu przepływowi płynów przez siatkę LifeNest chroni Dziecko przed zakrztuszeniem się
- zmniejsza ryzyko uduszenia się kiedy Dziecko obróci się na brzuch, bądź też zaplącze się w prześcieradle
- świeży przepływ powietrza zmniejsza pocenie się Dziecka i zapobiega przegrzewaniu
- zapewnia Maluszkowi komfort przebywania w suchym otoczeniu
- tworzą go materiały hipoalergiczne
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #208793 przez joy503003

1.Wybrałam to zdjęcie, ponieważ bardzo dobrze pamiętam gdy mąż je robił. Świetnie bawiliśmy się razem, w trójkę, ustawiając literki na brzuszku. Te zsuwały się ze mnie gdy dzidziuś się poruszył. Oboje pewni upragnionej córeczki, mąż pewny jeszcze przed USG, na wszelki wypadek zrobiliśmy zdjęcie z imieniem Nikodem (śmieję się wspominając tę chwilę).

Chcieliśmy się w ten sposób zabezpieczyć na wszelką ewentualność, w tym wypadku każdą dobrą. System LifeNest także dąży do bezpieczeństwa, które oboje z mężem sobie cenimy.

2. LifeNest - Śpij spokojnie, gdy Ono śpi bezpiecznie.

3.
-ułatwia zapobieganie Zespołowi Nagłego Zgonu Niemowląt
-zmniejsza ryzyko uduszenia, ponieważ nawet gdy dziecko obróci się na brzuch, jest ono w stanie swobodne oddychać przez siatkę
-dzięki zakrzywionej powierzchni siatki pozwala obrać dziecku wygodną dla niego pozycję -pomagając zapobiegać spłaszczeniu głowy, za sprawą siatki dopasowującej się do ciała i główki dziecka
-dzięki siatce i kanałom wentylacyjnym materaca przyspiesza odprowadzanie wydychanego dwutlenku węgla
-zapewnia komfortową pozycję, unosząc delikatnie dziecko leżące na plecach
-umożliwiając przepływ świeżego powietrza, stwarza warunki, w których dziecko nie powinno się przegrzewać, a także mniej się poci
-dzięki siatce wolnej od roztoczy dziecko ma wspaniałe komfort suchego otoczenia
-prześcieradło przylegające do materaca eliminuje ryzyko zaplątania dziecka w prześcieradło i uduszenia
-pozwala na przepływ płynów i śliny przez siatkę, zmniejszając tym samym ryzyko zakrztuszenia się dziecka
-działa odprężająco pozwalając na nieskrępowane ruchy dziecka
-wykonany z solidnych, hipoalergicznych materiałów
-przeszedł pozytywnie test ogniowy
-jest łatwy w czyszczeniu i transporcie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl