BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 11 - Tutaj zamieszczacie zdjęcia i opisy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26936 przez iziabelle
Gdy zmarł mój tato czułam się bardzo bezradna. On był dla mnie filarem rodziny. Świat wyglądał już inaczej. Nie zapytałam się o tyle spraw, nie wiedziałam gdzie jest licznik wody i czym pryskać drzewka. Nie pamiętałam wierszyków które tata cytował. Gdy urodziłam Amelkę postanowiłam prowadzić dla niej kalendarz. W nim opisuję wszystkie rzeczy które mogą jej się w życiu przydać. Piszę kto kiedy ma urodziny, zamieszczam adresy najbliższych, uczę jak dbać o ogród, opisuję tradycje rodzinne, wklejam zdjęcia osób których nie poznała i pokazuję jakimi byli ludźmi, piszę jej co jest ważne w życiu i gdzie się udać gdyby.... Po co to wszystko? Żeby nigdy nie czuła się opuszczona i pozostawiona sama sobie gdy mnie niespodziewanie zabraknie.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26949 przez 85justyna
Nasze Maleństwo ma jeszcze wygodne mieszkanko u mnie w brzuszku. Mimo że jeszcze Go z nami nie ma jest bardzo kochany. W przyszłości chciałabym mu pokazać jak jego rodzice bardzo się kochają. Kiedyś też byliśmy młodzi, mieliśmy swoje plany i marzenia a nasza miłość do siebie zawsze była w naszym życiu pewnikiem. Chciałabym żeby nasz potomek wiedział że nasza miłość do niego też będzie pewnikiem i mam nadzieję że ta myśl pomoże mu spełniać marzenia :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26982 przez OlaToma
"Synu dbaj o rodzinę i bliskich, pomagaj mamie, pomagaj innym w miarę własnych możliwości.
Szanuj ludzi to i Ciebie będą szanować.
Dbaj o środowisko dla kolejnych pokoleń.
Nie porównuj się do innych, bo każdy jest indywidualnością...
Pamiętaj, że dla rodziców jesteś wyjątkowy i najważniejszy.
Nie bój się wyrażać uczuć.
Kiedy popełnisz błąd to nie zadręczaj się bo nie ma ideałów.
Nie goń za pieniądzem bo to nie jest najważniejsze!
Ciesz się życiem bo masz je tylko jedno.
Bądź uczciwy wobec siebie i innych."
T.N.

Tekst przesłany w kilku sms-ach przez mojego męża (kiedy był w pracy) a poprosiłam go o pomoc w tym zadaniu konkursowym postanowiłam go nie modyfikować...
(jestem z niego dumna i ciesze się, że mój synuś będzie miał takiego mądrego tatę
-niektóre "rady" zaskoczyły mnie samą...
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27021 przez Juisy
Kochanie, chciałabym Ci pokazać Twojego braciszka lub siostrzyczkę, które urodziły się już w naszych głowach, o których marzymy każdego dnia. Nigdy nie będziesz sam! Nigdy! Kochaj świat - on jest na prawdę tego warty. Kochaj ludzi, a Ci, którzy to odwzajemnią, będą z Tobą na zawsze.



Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #27253 przez Katarzyna
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl