BezpiecznaCiaza112023

Konkurs z Mama Gama

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #441817 przez Katarzyna
Zadanie Konkursowe:
Wybierz jeden produkt ze sklepu MamaGama i napisz dlaczego warto go posiadać

Do wygrania:

Trzy Świecące kubki niekapek



Opis nagrody:

„Dzieci często budzą się w nocy, żeby się napić. Ale nie tylko - nawet starsze przedszkolaki lubią wieczorem popić wody. I scenariusz zawsze ten sam: Mamo, wody!

ROZWIĄZANIE
kubek Litecup! Kubeczek jest niekapkiem wygodnym dla dzieci od kilku miesięcy do... nawet dla dorosłych! Posiada bowiem silikonową, delikatną osłonkę, która umożliwia picie, a zapobiega rozlaniu. Gęste otworki wzdłuż całej krawędzi pozwalają pić jak ze szklanki. Zatem koniec ze zmoczonymi piżamkami i koniecznością przebierania w środku nocy!

A co najważniejsze - świeci! Jeśli w pokoju jest światło, kubeczek po włączeniu (pod spodem jest przycisk) zaświeci i zgaśnie, ale w ciemnym pomieszczeniu - nie zgaśnie. Światło pochodzące z zasilanej na baterie małej diody jest delikatne. Wkład ze światełkiem wystarcza na ok. 3 miesiące. Można u nas kupić wkłady zapasowe.

Dzięki połączeniu tych funkcji:

- kubeczek jest łatwy do znalezienia nawet w środku nocy
- jeśli dziecko zaśnie z kubeczkiem pod pachą, możemy być spokojni - nic się nie zmoczy
- jeśli dziecko obudzi się, aby się napić, bez kłopotu poradzi sobie samo
- kubeczek świeci delikatnie, jednak daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa w ciemnym pokoju
- sprawdzi się nie tylko w nocy, ale i w dzień!”


Informacja ze strony produktu MamaGama

Regulamin konkursu:

1) Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko RAZ

2) Użytkownik biorący udział w konkursie ma za zadanie polubić strony::
MamaGama
ZapytajPolozna.pl

3)Odpowiedzi konkursowe należy opublikować w poście do tego wątku.
Post konkursowy ma zawierać odpowiedź:
Nazwę wybranego produktu ze sklepu MamaGama i opis dlaczego warto go nabyć

4) Konkurs trwa od 8 października do 14 października 2012r. Trzech zwycięzców ogłosimy 17.10.2012.

5) Prawa autorskie do z tekstu musi posiadać osoba, która je publikuje.

6) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.

Zapraszamy do zabawy!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #441940 przez wladmar333
MamaGama - Wallaboo Gwiazdka na smoczek i do przytulania - bawełna;

Gwiazdkę otrzymaliśmy w prezencie. Wydawała mi się zbędnym gadżetem. Jednak bardzo się myliłem. Okazała się świetną przytulanką. Nasz synek bardzo się uspokaja i prawie natychmiast zasypia mając smoczek w buzi i gwiazdkę przytuloną do twarzy. Często ją miętosi a teraz gdy zaczyna ząbkować to wkłada gwiazdkę do buzi. Widać, że gryzienie gwiazdki sprawia mu ulgę w tym ciężkim okresie jakim jest właśnie ząbkowanie. Poza tym gwiazdka jest również dla rodziców świetną pomocą przy szukaniu smoczka. Nie jest teraz tak łatwo go zgubić. Polecam wszystkim - gwiazdka będzie na pewno dobrym zakupem.

facebook login Władysław Piotr
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #441943 przez molimoli
Myślę, że każdej mamie przyda się zestaw do przewijania Koo–di, w końcu w życiu młodej mamy niezwykle ważna jest dobra organizacja, a zestaw ten pomaga w sprawnym przewijaniu maluszka gdziekolwiek się nie znajdziemy. Przegródki na drobne przedmioty, miejsce na butelkę i przede wszystkim wystarczająco dużo miejsca na wszystkie niezbędne akcesoria do przewijania są bezcenne. Dzięki temu produktowi, aż chce się wychodzić z domu, a samo przewijanie to czysta przyjemność. Można prowadzić intensywne życie i mieć maluszka cały czas przy sobie. Do tego sama mini-walizeczka jest bardzo elegancka i na pewno przypadnie do gustu niejednej mamie. Każdy kto raz skorzysta z tej pomocy nie rozstanie się z tym zestawem na wiele miesięcy, tego jestem pewna w 110% :).
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #442215 przez gosiatko81
Przyznam się uczciwie, że większość rzeczy dostępnych na www.mamagama.pl jest cudowana, tylko niestety ceny większości produktów są zdecydowanie nie na moją kieszeń :( Chyba, każdy produkt chętnie bym przygarnęła, ale jak mam wybierać to:

www.mamagama.pl/wallaboo-apteczka-podrozna.html

Apteczka może mała, może wydawać się zbędna, ale powiem uczciwie, polecam każdemu. Jest na tyle mała, że zawsze można mieć ją przy sobie, bo tak na prawdę nidgy nie wiadomo, czy nie będzie potrzebna. JA swój egzemplarz dostałam w prezencie i troche uważałam za zbyteczny, ale do torebki dziecięcej wrzuciłam, nawet nie zdając sobie sprawy, że tak szybko użyję. Najpierw córka na placu zabaw zaliczyła kolano, a kilka dni później przyrządem do usuwania kleszczy, usuwaliśmy osobnika z pachwiny pewnego chłopca, którego babcia nie mogła wyjść z wrażenia, jaki sprzęt mieści się w tej mini apteczce :)
PS. wiem, że tylko jeden produkt zgłosić można, jakby co poza konkursem go wrzucam www.mamagama.pl/sunshine-kids-maly-organizer-na-wozek.html
Cudowne rozwiązanie, właśnie tego brakuje na moim wózku. Widziałam to "na żywo" i dosłownie się w tym zakochałam! Idealne rozwiązanie na moją spacerówkę, szczególnie teraz by sie przydało, kiedy rano wybiegam starszą odwieźć do klubu przedszkolaka, na kubek ulubionej kawki, której rano nie udaje mi sie wypić, a tak mogłaby mieć ja pod ręką :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #442471 przez sylwus136
Produktem który nas bardzo zainteresował jest na pewno - Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie

Cała nasza rodzinka kocha podróże. Wyjezdzamy często i czasami jesteśmy gościem w domu i to bez znaczenia czy wyjezdzamy w daleką podróż czy tylko odwiedzić ukochaną babcię. Lusterko do obserwacji jest na pewno fajnym gadżetem i niezwykle przydatnym. Podczas podróży można spokojnie jechac i nie denerwować się co nasz maluch akurat robi w danym momencie. Wystarczy kontem oka zerknąć i wszystko jest już wiadome. Produkt ma także fajną i nie wysoką cenę co na pewno zachęca wiele osob do kupna.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #445077 przez pocisk007
Od kiedy po raz pierwszy ogladajac program w tvn dowiedzialam sie o sklepie Mama Gama to zakochalam sie w ich produktach.Mam mnostwo rzeczy polecanych przez wlascicielki sklepu ale najwiekszy sentyment mam do Miski-niewysypki Gyro Bowl.Byl to pierwszy produkt ktory zakupilam,jeszcze wtedy dla mojej chrzesnicy gdyz z meze dopiero staralismy sie o wlasne dziecko. Miseczka cudownie sprawdzila sie w drobnych ale zwinnych raczkach Milenki,mimo tego ze probowala z calych sil udowodnic ze to ona "pokona" miseczke i jak zawsze wysypie cale jedzonko na podloge to po czasie musiala odpuscic i uznac wyzszosc miseczki:-)Od tamtej pory nie moze sie z nia rozstac i nie zje niczego gdy w poblizu nie ma jej ukochanej miseczki ktora oprocz spelniania funkcji do posilku stala sie poprostu rowniez jedna z ulubionych zabawek.Milenka jeszcze nie rozumie na jakiej zasadzie dziala mechanizm w miseczce ale jak dorosnie na pewno bedzie chciala sie dowiedziec dlaczego sprawiala jej tyle przyjemnosci a jej mamie oszczedzala dodatkowego sprzatania:-)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #446129 przez oli-bella
Razu pewnego, w dzień targowy,
Na dziecięce zakupy się wybrałam- takie babskie łowy :P
MamaGama się tam wystawiała,
Same rewelacje na swych półkach miała!

Cała rodzina gamowych produktów,
Na podwórko, do domu, na stół, i do wózków,
Od kocyków poczynając,
Do walizki wskoczył zając!

Wybór do prostych nie należał,
Lecz uwagę zwrócił pewien regał,
Na nim krzesełko, specjalistyczne,
Dla małego dziecka wprost fantastyczne!

Pytam o nazwę- Totseat, przenośne,
Myślę- swojemu dziecku bardzo pozazdroszczę,
Jak król na tronie siedziec sobie będzie,
Obiad, kolacja, deser? Nie mogę być w błędzie!

To genialne krzesełko siedziec pomoże,
W kuchni, salonie, pokoju, na dworze!
Jako mama w damskiej torebce zmieszczę bez problemu!
Dzięki temu rozwiązaniu- niezwykle prostemu.

I dziecko zadowolone, i cała rodzina,
Dziecko jak dorosły posiłki jeśc zaczyna,
I wszystko widzi co na tym stole,
Dziecięce oko dostrzeże jak oko sokole :)

Totseat to rzecz którą posiadam,
Dzień w dzień syn w krzesełku siada.
Po co krzesełko co dużo miejsca zajmuje!
Totseat to rozwiązanie, które bardzo premiuje.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #446609 przez mcookie
Poduszka do karmienia Poofi - w ofercie sklepu MamaGama.

Z zakupem poduszki do karmienia trochę zwlekałam. Cena wydawała mi się wysoka i miałam pewne obawy, że poduszka może się okazać zbędnym gadżetem. Kusiło mnie jednak żeby spróbować. Gdy będąc w ciąży kompletowałam wyprawkę to w niej znalazł się wasz kocyk z którego jestem mega zadowolona. Skoro kocyk okazał się świetny to tak sobie pomyślałam, że poduszka też raczej mnie nie rozczaruje. No i w końcu po miesiącu karmienia na zwykłej poduszce zdecydowałam się na zakup rogala Poofi. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Poduszka bardzo ułatwia mi karmienie. Karmię synka z poduszką już 5 miesiąc. Poduszkę pokochałam ja i mój syn. Wiem, że synkowi na poduszce jest bardzo wygodnie. Gdy zdarzyło mi się karmić na kolanach to pokazał mi swoim marudzeniem, że tylko na karmienie na poduszce najbardziej mu odpowiada. Karmię tylko w pozycji klasycznej. Żadna inna pozycja nam nie odpowiada. Poduszka przy pozycji klasycznej odciąża mój kręgosłup. Ma ona fajne wypełnienie dzięki któremu trzyma fason i nie ugina się nadmiernie pod ciężarem dziecka. Poszewka jest wykonana z bardzo milutkiego pluszu wysokiej jakości. Po kilku praniach wygląda jak nowa. Synek właśnie skończył 6 miesięcy i poduszka dodatkowo będzie nam służyć jako podparcie do siedzenia. Nawet tata choć na początku sceptyczny to poduszkę bardzo polubił i zarezerwował ją sobie na później jako zagłówek do drzemania. Szczerze polecam zakup! U nas poduszka się świetnie sprawdza :)

facebook login: Marta PM
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #446757 przez Katarzyna
Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie :-)
Zwycięzców ogłosimy we środę.

A już dziś rozpoczyna się nowy konkurs. Szczegóły za chwilę. :-)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #450205 przez Katarzyna
Wygrywają.

Napisałam dlaczego zostały wybrane:

gosiatko81 - za apteczkę. Ważne, aby rodzice mieli ją przy sobie.

mcookie - za poduszkę do karmienia i opisanie jej walorów :-)

sylwus136 - za lusterko i przedstawienie dlaczego może stanowić ułatwienie w trakcie jazdy mamy z maluszkiem/ dzieckiem :-)

Wszystkie wypowiedzi były niezwykle ciekawe i fajne. Pojawił się nawet wierszyk :-) Dziękujemy za Waszą pomysłowość.

Gratuluję i zapraszam do kolejnych konkursów :-)

Zwycięzców proszę o przesłanie w wiadomości prywatnej adresów, na które mają zostać wysłane nagrody.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #450209 przez gosiatko81
Dziękuję :laugh: Niesamowicie się cieszę i dziękuję w imieniu córki, która już zaznaczyła, że to dla niej :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #450242 przez sylwus136
Dziękuję bardzo :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #450308 przez mcookie
Super!!! Ślicznie dziękuję :D :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #458928 przez sylwus136
kubeczek zagościł dziś w naszym domu.Kacperkowi bardzo się spodobał :)Jeszcze raz bardzo dziękujemy
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl