BezpiecznaCiaza112023

× Książki

Literatura dla mam

14 lata 2 miesiąc temu #1075 przez Katarzyna
Ostatnio jak byłam w księgarni mignął mi tytuł książki "Wpadka" opowiadająca losy przyszłej mamy.

Czy będąc w ciąży lubicie i chętniej sięgacie po powieści o przyszłych mamach lub o losach kobiet wychowujących dziecko?

Naszła mnie myśl, że rozwija się literatura skierowana do przyszłych i obecnych mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1080 przez jedynaczka
zdecydowanie wzrasta ciekawość jak to jest u innych kobiet w ciąży czy tez już wychowujących maleństwa. czy mają takie same problemy i jak sobie radzą.

zdecydowanie sie zgadzam że tego typu książek i poradników powstaje sporo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1154 przez Mirella
Niedawno czytałam "ogród kości". Nie jest to książka o macierzyństwie, ale na początku jest opisana, myślę ze dość wiernie, porodówka z przed 200 lat. Jak to czytałam to byłam szczęśliwa że już jestem po porodzie, nie wiem czy po takiej lekturze dałabym się połozyć w szpitalu. Zajrzyjcie, chociażby po to żeby zobaczyć ile się zmieniło, a książka jest super jak ktoś lubi sensacje, a nawet jak nie to i tak Was wciągnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1500 przez aniaw
Ja uwielbiam czytać :)
Pochłaniam książki (może dzięki temu, że daleko mam do pracy a coś muszę robić w autobusie :laugh: )

O poradnikach pisałam już w innym poście,ale ostatnia książkę jaką przeczytałam i wywarła na mnie ogromne wrażenie to "Spójrz mi w oczy" Cammie McGovern. O chłopcu autystycznym i o jego matce, o jej poświeceniu i o ich wspólnych osiągnięciach i radościach. Na prawdę polecam. Czyta się jednym tchem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1783 przez Agnieszka
aniaw napisał:

Ja uwielbiam czytać :)
Pochłaniam książki (może dzięki temu, że daleko mam do pracy a coś muszę robić w autobusie :laugh: )

O poradnikach pisałam już w innym poście,ale ostatnia książkę jaką przeczytałam i wywarła na mnie ogromne wrażenie to "Spójrz mi w oczy" Cammie McGovern. O chłopcu autystycznym i o jego matce, o jej poświeceniu i o ich wspólnych osiągnięciach i radościach. Na prawdę polecam. Czyta się jednym tchem.



az się skuszę na tą książkę, czytałam o niej opinię to nawet ciekawa



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #1858 przez tysia178
nie wiem jakie są te książki o przyszłych mamach bo szczerze mówiąc mało książek czytam, więc tak owych nie miałam w rękach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961324 przez rudzineeek
Wszystkim mamom polecam świetną lekturę "Dzieciozmagania". Książka pisana z humorem, a jednocześnie można się z niej dowiedzieć wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988074 przez Iwona_L
Ja już w 8 miesiącu ciąży zaczęłam czytać o mądrym wychowaniu dzieci - ciekawa jest ta ksiazkizmieniajacezycie.pl/madre-wychowa...oscioddzielenie.html Bardzo wartościowa lektura. Tłumaczy różne zachowania dzieci od pierwszych miesięcy ich życia. Każdy etap w życiu maleństwa jest przystępnie opisany. Dużo się nauczyłam, pomogła mi zrozumieć mojego synka i nakierowała mnie jak wychowywać go zaczynając od razu po urodzeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1016434 przez jarzebinka007
Ja teraz czekając na maleństwo lustruje różne poradniki m.in. ten ,,W oczekiwaniu na dziecko" - Heidi E. Murkoff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037486 przez matapan
Tutaj są jakieś tanie książki . Myślę, że da się tam też znaleźć szeroką ofertę książek dla mam :)

Zem­sta to klęska oso­bis­ta człowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069292 przez KarolineCZ
Różne książki dostępne są na rynku, każdy też lubi czytać coś innego. Ja polecam książki używane dostępne w serwisie SkupSzop: https://skupszop.pl/ksiazki-zdrowie-rodzina-zwiazki-146338 . Wybór tytułów jest bardzo duży więc z pewnością coś dla siebie znajdziecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069296 przez Dolores_Mell
Ja polecam serdecznie stronę o poradach dla mam, młodych kobiet i tych nieco starszych naturalnaplodnosc jest również dla świadomych swojego ciała osób, które nie chcą truć się w imię swobodnego seksu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070340 przez KarolineCZ
Warto też zainwestować w dobre podręczniki. Szczególnie jeśli lubicie się uczyć. Tutaj poczytacie na przykład o najróżniejszych książkach i podręcznikach: http://www.ksiegarniaslupska.pl/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl