BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

11 lata 10 miesiąc temu #395376 przez Elwerka00
doszlam do wniosku ze dluzej tak nie moge,maly jest dziwny po wykapaniu... Nie chce cyca placze.. uspokaja sie po buutli.w dzien nie mamy takich problemow w nocy rowniez,ale wieczorem wrrr.. Nie jest to kolka chyba,przyjmuje kropelki i nie prezy sie nic tylko marudzi i placze.. Najpierw rozmawia guga potem zaczyna wyc jak wilczek i potem placze.. Naprawde nie wiem o co chodzi,wiec wieczorem dostawac bedzie juz butle ... Sciagalam z dwoch cycow i bylo mu po kapieli za malo,probowalam wszystkiego.. ahhh ,a wy co byscie zrobily?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395437 przez ewelinda83
Elwira moze on jest przejedzony i dlatego placze :dry: przyzwyczajony jest do czestego jedzenia bo tak na poczatku trzeba ale pozniej te odstepy miedzy karmieniami powinny byc coraz dluzsze.
marudny tez moze byc na wieczor bo jest zmeczony po calym dniu wrazen :( u nas tez nieststy tak jest czasami, nawet teraz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395441 przez nelka
Elwerka może jest zmęczony po całym dniu i niechcę się męczyć i woli wypić z butli, albo jeśli często mu dawałaś po kąpieli butle to już dobrze wie że ją dostanie i dlatego tak się denerwuje. Ja bym na twoim miejscu przed kąpielą dała cycka a po tylko dokarmiła butlą

A moja Zośka wykąpana, nakarmiona, odłożona do łóżeczka postanowiła jeszcze przed snem zrobić kupkę :dry: naszczęscie usłuszałam to jej stępani (tak sobie mruczy jak robi kupke) i nie poszła tak spać :blink:

Ja nie mogłam się dopasować do ciuszków to ciuszki dopasowały się do mnie :lol: zrobiłam sobie małe zakupy i nawet nabrałam ochoty na ćwiczenia, choć to moje wyginanie jest śmieszne i pewnie nie pomoże to od razu lepiej się czuję, z jedzenia nie zamierzam rezygnować :silly:

Kala no nareszcie :woohoo: kikut baj baj... u nas było bardzo mało krwi i to tak przez 3dni max.

A i biorę od tyg tab. anty. i dzisiaj zaczełam plamić :angry: zobaczymy co będzie dalej, dokładnie rok temu miałam okres :silly:

buziaczki dziewczyny :kiss: a agatka to chyba na dobre nam zgineła :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395445 przez nelka
Elwerka a jak tobie się umowa skończyła to ma macierzyńskim ci przedłużą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #395448 przez iwcia
Moja tez już ładnie główkę trzyma, wcześniej wogóle, teraz prawie bez przerwy jak leży na brzuszku.
Kala gratulacje :) u nas ranka się szybko zagoiła, też psikałam octeniseptem.

Karola, moja Oliwia je 5 razy dziennie czasami zdarza jej się 6, po 100 ml, ale jest duża jak na swój wiek, ma coś ponad 6 kg
Wasze dzieci też spały gorzej w te upały?
Wcześniej mała spała od 19-20 do 4, 4.30 a w te upały zaczęła się nam budzić o 2 potem już o 5 i potem nie zbyt już chciała spać dalej, dopiero po jakiejs godzince zasypia na godzinkę... wczoraj już spała do 3.

A z tymi umowami to jest tak, że chociaż kończy się umowa o pracę a trwa jeszcze urlop macierzyński, to wtedy ZUS ma obowiązek wypłacać pieniądze do końca tego urlopu, mimo braku pracy. W mojej gminie "kompetentne" panie pracujące wogóle się w tym temacie nie orientowały więc specjalnie dzwoniła w tej sprawie pytać u źródła heh ;) żenada jakaś kobieta w gminie powiedziala mi ze jak mi sie umowa skonczyla to i pieniadze co ja wogole chce jeszcze dostawac, to mowie jej ze zaklad pracy wysyla do zusu jakis tam wniosek o numerze... i zus ma wyplacac do konca urolopu, ale mialam z tym przeprawę...

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395516 przez Elwerka00
wlasnie tak robie ze karmie przed kapaniem a potem dokarmiam butla.nie dawalam zawsze zdarzylo sie z 10 razy odkad urodzilam.. Sciagalam swoje ,albo dawalam cyca ale nie bylo lepiej...

A co do zusu to jak konczy sie umowa to maja obowiazek wyplacac dalej ;) tylko ja musze im swiadectwo dostarczyc..

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395517 przez Karola1990
a moja mała spała ostatnio od 22 do 8 rano!! dziś tylko o 7 wstała.
przebudzała się o 4 lub 5 i brałam ją do łózka gdzie spałyśmy do 8.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395582 przez kala321
tak w te upały gorzej spał

krwi duzo nie było tylko jak odpadł troche,teraz psikamy,a 20-go do chirurga aby zobaczył i zdecydował, co z ziarnina robimy

dobra teraz piszę bez błędów,bo małego odłożyłam,właśnie zasnął
ostatnio zdarza mi się usypiać go na ręce,bo jest szybciej, a te zęby go męczą,jak potrę palcem dziąsełka,on pogryzie mój palec,czy pieluszkę, lub gryzaczek-to jest lepiej ,uspokaja się
tylko te gryzaczki takie ciężkie dla niego
że woli rękę lub palec

elwerka ja nie wiem,bo nie karmię cycuszkiem
ale my po karmieniu zaciągamy rolety,mały jest masowany przy smarowaniu,potem butla (jeśli czas jest na nią-bo czasem sobie przestawia) ,a jak nie to przytulenie,piosenka i spanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395819 przez kala321
a co tu dziś taka cisza?
Patryk dziś zrobił 3 małe kupki,i trochę płakał brzuszek chyba lub zęby,potem robił te kupki,jakby purtnął

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #395849 przez szolrak1
ce kochane


elwiQ ciesze sie wiesz!! mowilam ze olo dojdzie do tego;d w swoim tempie:D u mnie ok ale maly jak tylko wychodze zpokoju to placze i kazdemu na rekach jak mnie nie widzi ... mam swojego wybranka:D stary zawodzi a mały nie umie beze mnie zyc:D maz nalega na powrot robi mi zakupy i ciagle pisze ze mnie kocha... zachowuje sie wkoncu jakby mial do mnei szacunek ... ciekawe na ile... na mieszkaniu praca wre ale gotowe bedzie za miesiac mysle moze ciut wczesniej... a ja od tygodnia mam fes plamienia jak w 2 dzien okresu hardcore!!! nosze podpaski i jest z dnia na dzien gorzej ... brzuch boliiiiiiiiiiiiiii i widze ze sie zmiejsza... ale zeby dalej sie kurczyla macica??????? tego ejst fesssss duzo i dalej biore antykoncep tabletki... miała tak ktoras????martwie sie:*:*:*::*:*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396077 przez kala321
szolrak-ja nie miałam,bo ja nie biorę tabletek,więc nie doradzą
miałam 2 dni mocne krwawienie jak z kranu,ale dziś już słabsze
czułam się słabo,z utraty krwi,ale nie bolało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396102 przez szolrak1
no tak:/ na ulotce pisze ze tak moze byc ale kule tydzien i tak mocno uu to nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396133 przez nelka
Szorlak ja te tabletki biorę od tygodnia i od wczoraj też krwawie ;)

Elwerka ale po macierzyńskim wrócisz spowrotem do tej samej pracy czy już z tobą umowy nie podpiszą?
a co do spania to my cały czas śpimy przy otwartym oknie a jak są upały to otwieramy wszystkie okna w mieszkaniu i zostawiamy drzwi otwarte od pokoju żeby było więcej powietrza, jak było tak gorąco to Zosia też się troszkę wcześniej budzi, pewnie pić jej się chce od tej duchoty...

Jutro idziemy na bioderka i znając moją królewne będzie spała rano w najlepsze a musimy tam być przed 9 :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #396202 przez ewelinda83
magda niestey ja tez przez to przechodzilam :( pierwsze krwawienie mialam 11 dni i tak mocne ze na poczatku uzywalam podpasek poporodowych :angry: odczekaj moze jeszcze kilka dni a jak dalej nie bedzie poprawy i sie bedziesz niepokoic to marsz do lakarza :blink:

Kinga jutro ma druga dawke rotawirusow a mamusia cytologie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #396242 przez Karola1990
mnie strasznie boli brzuch i mam wrażenie że chyba zaraz dostane okresu. ... a mówią że po porodzie miesiączki sie lepiej przechodzi. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl