BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 3 miesiąc temu #289027 przez Oposek
Martuś ja gotuję pół na pół ze słoiczkami, ale ryby też jeszcze nie gotowałam sama i też się zastanawiam, jak podejść do tematu... Na pewno nie tuńczyk, bo to bardzo zanieczyszczony jest.

Ufolka jak mąż przyjdzie to Go wykorzystam do robienia zdjęć w nosidle :P

Dziewczyny, moje dziecko też kocha metki:) Widać nie tylko nasze dzieci je lubią, bo są nawet zabawki z metkami:
www.nowamatkapolka.pl/go/_info/?user_id=453&lang=pl
ale wydaje mi się, że lepsze są oryginalne metki przy ubrankach, czy zabawkach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289031 przez martus0707
babyonline.pl/ksiazka_kucharska_przepisy...&ingredient=&month=8 tu przepisy na dania z rybką są chyba takie w miarę przystępne. A więc w przepisach jest głównie dorsz, łosoś, sola. Tyle póki co na szybko znalazłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289033 przez hoborr
OPOSEK Ale śmieszny ten PAN METKA:)


A ja kupiłam wózek za 81zł i 20 zł przesyłka:)
ADa nigdy ryby nie jadła.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289039 przez ewitkun
dzień dobry ja tylko na chwilę

historia z uprowadzonym dzieckiem masakra, nawet nie chcę myśleć co czuje ta matka :(
u nas też trudna noc niby spaliśmy ale mały się wybudzał jedynki już są na wiechu ale nie przebijają się :( jakoś mało mnie bo ciągle źle się czuję, teraz kłuje mnie coś z lewej strony już od 3 dni więc dziś idę wreszcie do lekarza bo jeszcze zejdę z tego świata, to nie serce tak jakby żebra sama nie wiem. a jakoś doła mam ostatnio bez powodu, mąż coraz więcej zajęć ma nowe inwestycje budowlane w stolicy a ja sama jak palec w domu. nasmęciłam Wam tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289043 przez Rika
W carrefourze są pampersy zwykłe active baby za 79,99 np rozmiar 4 jest chyba 132 sztuki. Trza jechać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289045 przez aska27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289047 przez aska27
Rika napisał:

W carrefourze są pampersy zwykłe active baby za 79,99 np rozmiar 4 jest chyba 132 sztuki. Trza jechać :D


Rika mąż własnie dzisiaj kupił :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289050 przez Oposek
Martuś bardzo fajna ta strona z przepisami, dziękuję! :) na pewno coś stamtąd wypróbuję.

Hoborr grtuluję zakupu, pokażesz nam, jakim wózkiem będziesz wozić swoją Królewnę? Filip rybę jadł raz ze słoika w Wigilię;) Teraz mnie Martuś natchnęła, to może sama coś zrobię.

Tu są jeszcze inne zabawki i kocyki z metkami, tylko tak poglądowo, bo cena z kosmosu;)

www.fabrykawafelkow.pl/dla-dzieci/search...ml660CFQGGDgoda1St4A

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może gruby kocyk, który można kupić w internecie? Bo ja mam same cieniutkie, polarowe, a potrzebny mi taki grubszy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289051 przez takajedna
Hoborr pochwal się spacerówką

Oposku
nie martw się, mój to ani nogi do buzi nie wsadzi, w ogóle jeszcze nie odkrył swoich stóp ;) a i obraca się jak mu się przypomni... ale mają na wszystko czas :laugh:

Moje dziecię sie zepsuło, od nocy daje popalić, już zapomniałam jak to jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289054 przez takajedna
I też Was nie lubię, bo jak tu pisać, jak Wy tyle skrobiecie, że później człowiek ma ciężko nadrobić :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289063 przez ewitkun
Oposku mam taki niebieski kocyk, polecam cieplutki, milutki

allegro.pl/kocyk-mora-piccola-110x140-12...row-i1966309137.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289071 przez maksia
Witajcie!!!
Sorki że mnie kilka dni nie było ale po prostu niezły bigos mam z małą.
Więc wpadłam tylko na chwilkę by się przywitać. A zaraz z małaidę do lekarza na kontrolę. Nie wiem czy pamiętaćie jak pisałam że małą chyba uszko boli. Byliśmy u lekarza ma zapalenie kateralne ucha środkowego, masakra krzyk nie przespane noce i wogóle, bylismy te z w szpitalu, bo antybiotyk nie zadziałał i potrzebny był drugi. Czy któraś z Was już to przechodziła???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289073 przez Oposek
TakaJedna na naszym forum to jakiś paradoks- im dzieci starsze tym gorsze noce;) No niby mają na wszystko czas, ja się strasznie przejmuję, że ten wylew będzie miał jakieś następstwa jednak...

Ewitkun napisz koniecznie, co lekarz powiedział. Mam nadzieję, że trafisz na jakiegoś kompetentnego, co nie oleje Twoich dolegliwości i zleci jakieś badania... Skoro się tak marnie czujesz to coś przecież musi być na rzeczy... Co do siedzenia samej to doskonale Cię rozumiem- ja też całe dnie sama, tyle tylko, że ciągle coś jest do załatwienia. A mąż wraca koło 19, je obiad i siada do komputera, do pracy :dry: Dzięki za link do kocyka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289074 przez maksia
Mała miąła około 39 stopni gorączki, więc dostała czopki z eferalganu. Dostaliśmy antybiotyk auqmentin ,a le pomógł tylko na chwilę, okazał się za słaby i dostała Zinnat. Aż mi się serce kroi jak mam jej podawać antybiotyki, ale nie mam wyjścia. Zapalenia ucha dostała podobno od infekcji katarowej nosa,więc uważajcie na swoje maluszki, osłaniajcie im uszka iczyścćie zakatarzone noski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289078 przez maksia
Nie wiem nawet o czym piszecie, mam wiele do nadrobienia, nie wiem tylko czy dam radę, jutro u nas pół roczku ale bez imprezy, bo nie chcę mieć w domu zakatarzonych cioć, wujków itd. Strasznie przeżywałam wczoraj sprawę z porwanym niemowlęciem, jak dla mnie po prostu coś okropnego, do czego ludzie są zdolni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl