BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #314686 przez natimp1
No Masuska koniecznie pisz co tam Pani doktor powiedziła..wiesz najszybciej się czopki wchlaniają jesli nie ma biegunki


Basba ekstra te ciuchy , no ale cena swoje robi

Ja szukam jakies fajnej włochatej kamizelki za allegro ale nie moge nic znaleźć, a jak juz sie spodobala to 399 zł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314692 przez masuska


Komu komu? Nikt nie wie? A ja wiem?

Happy berstej tu ju,
Happy berstej tu ju,
Haaaapyyy berstej dir Dżoana:)

Happy berstej tu ju!!!!


:kiss: :kiss: :kiss: Sto lat Asia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314694 przez basba
No niestety... coś za coś :) W tej letniej paczce jest kilka spodenek z tej firmy.

Chyba z pozostałych ciuszków zrobie też taką paczke bo niemam co z tym zrobić :S

Masuska daj znać co z Pitem po lekarzu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314707 przez masuska
prawie godzinę temu dostał ibufen a tu nadal 38:(

No czekam na tą Panią doktor i czekam:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314711 przez natimp1
basba to daj wczesniej foty i za iel bys chciała sprzedać , to pomyslimy zeby każdy był zadowolony :)
Masuska , goraczka moze spadac tak umolnie , ale wiesz 38, to nie jest źle, generalnie od tejh temp powinno się dopiero leki dawać, ale ja niestety zawsze wczesniej dawałam bo zal dziecka było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314740 przez hoborr
MAtko Święta - co za gorąćzkowa sytuacja na forum! MAsuska pisz jak PIOTRUŚ??!!! I co powie lekarka.


My bylismy na szczepieniu - teraz dziecinka śpi. Ja uotowałam i sbie siedzę.

Pyt. 1
Zapomniałam że odkąd Ada jest karmiona butelką powinna pić inne niż mleko płyny. Ale jakoś jej to nie podchodzi. Próbujemy butelką, niekapkiem, łyżeczką, i normalnie ze szkalnki i w sumie ta ostatnia opcja jej idzię najlepiej. Ale pije bardzo mało. Wypija może przez cały dzień z 20ml - 30ml. Ile piją wasze pociechy????

Pyt. 2.
Ada prawie zawsze ma 37stopni. czy to normalne???

Acha co do wyjazdu nad morze. To w sumie nie gadałam z mężem ale u mnie to jest naprawde daleko.... W końcu mieszkam na PODKARPACIU:)JEszcze z dzieckiem i w gorąc? Myśleliśmy żeby w maju pojechać z nią w góry - w końcu duuuuuuuużo bliżej. A nad morzem to nawet ja nigdy nie byłam... :blush: :S
POzatym Tomek ma w lato najwięcej roboty w pracy i pracuje do upadłego! NIe wiem też co akurat będzie z budową - takż enic nie obiecuję. Ale raczej nie będzie mnie tym razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314754 przez różyczka
Hoborr :(

moja tez prawie nic nie pije, a ma sie calkiem dobrze, czasem kilka kropel wody z niekapka, albo herbaty mietowej bez cukru i to wszystko, ale wiesz...w zupach tez ma wode i w owocach, Ty sama gotujesz?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314758 przez hoborr
różyczka napisał:

Hoborr :(

moja tez prawie nic nie pije, a ma sie calkiem dobrze, czasem kilka kropel wody z niekapka, albo herbaty mietowej bez cukru i to wszystko, ale wiesz...w zupach tez ma wode i w owocach, Ty sama gotujesz?



gotuje je zupki - ale czasem dla odmiany zje słoik - wiadomo w domu nie mam np. indyka - a zawsze to jakaś odmiana.
A TY Różyczko? Gotujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314759 przez hoborr
Mogła by pic więcj bo jak robi kupkę to wie o tym cały dom:) Tak śmiesznie wtedy gada i sie pręży :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314765 przez natimp1
hobbor
odp 1- Jaśko początkowo tez mało pił jak zaczynaliśmy z butlą, teraz już lepiej ale wody malo pije , herbatkę uspokajająca to juz lepiej dygnie jakies 60 przed spankiem .

odp2- tez mmy własnie taką goraczkę standardowo między 36,9-37,2
Kochana zawsze mozesz nad ranem wyjechac wtedy gorączki nie ma az takiej , my tak nad morze zawsze włąsnie jeżdzimy.

Rózyczko w tej wodzie chodzi tylko o to by kupki się nie robiły zbyt twarde bo MM jest słabiej trawione i kupki mogą męczyć,

Hobbor nie masz w domu indyka!!!!!1 co z Ciebie za matka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314766 przez różyczka
hoborr napisał:

Mogła by pic więcj bo jak robi kupkę to wie o tym cały dom:) Tak śmiesznie wtedy gada i sie pręży :cheer:


heheh :laugh: u nas to samo :laugh: a smród jak od dorosłego chlopa :P

gotowałam jakiś czas i mieszałam ze słoikami, ale Młoda ciągle miała jakąs wysypke i nie bylo wiadomo co to, po kolei odstawiałm wszystko co podejrzane i wróciłam do samych słoiczków bo myslałam,ze byc moze te wszystkie konserwanty w warzywach zimowych ją uczulają, 2 lekarzy mi poradzilo by nie dawac jej tych warzyw co sa teraz w skalpech, ze jednak słoiczki sa przebadane i bezpieczniejsze wiec nie gotuje narazie. Teraz jak wszsytko juz jej zeszlo to z powrotem wprowadzam pomalutku rózne rzeczy...na poczatek posżło mleko...potem spróbuje znowu banana...i moze za jakiś czas znowu cos ugotuje...
bardzo bym chciała bo uwielbiam to robić :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314768 przez natimp1
heheh ,
no a tak serio to ja też gotuję i kupuję, dziś własnie zrobię z króliczkiem bo kupilam swiezego zobaczę czy zje , ostatnio gardził matczynym pokarmen :( lub kupną zupka, a mięsozerne kupne to jadł więc nie wiem, moze mu brukselka nie zasmakowała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314778 przez hoborr
no własnie co ze mnie za matka - hahahahahahahahahaah
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Rózyczko ja jestem w lepszej sytuacji bo mam swoje warzywka i :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314792 przez aska27
Masuska DZIĘKUJĘ za życzenia :)

Zdrówka Piotrusiowi życzę!!!!!!!!

Basba śliczne te ciuszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314871 przez paulinka
Dziewczynki tak was probuje doczytac no ale tu wymieklam jak to przeczytalam!!!!!!!!!! hahahahah z lozka prawie spadlam dobre to , moj tez chyba najbardziej by sie z takiej zabawki cieszyl heheh bo ja tez gadam jak nakrecona nawet podczas seksiku :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: hehehehehehhe

Oposek napisał:

Aniu mój mąż z zabawek erotycznych to marzy od dawna o kneblu :P Bo ja nawet w czasie seksu za dużo mówię :blush:


Jak naraze zatrzymalam sie na waszych seksownych wypowiedziach o seksie :blink: :silly: hihih

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl