BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #314364 przez Oposek
Rika znasz to? :lol: Jego rodzice muszą być dumni;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314378 przez Rika
Ha ha ha Oposek widziałam to :D ogólnie kilka jego piosenek słuchałam i tych "teledysków" z mężem zawsze mamy polewę, czasem razem śpiewamy "gratka w błotku na na na " :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314379 przez aniaw
Oposek napisał:

Rika znasz to? :lol: Jego rodzice muszą być dumni;)


Ten gościu zużywa za dużo papieru i nie spuścił wody :ohmy:
Nie tak go rodzice zapewne uczyli :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314386 przez aniaw
Uciekam spać :)
To do jutra :kiss:

Ps a Dominisiowi widać tyciuńkiego zębola 1 górna, więc wszystko stało się jasne!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314397 przez Rika
Aniaw i widzisz :) może jutro będzie grzeczny :D i przyjedziesz z dwoma panami :D
Chyba że jeszcze drugi ząbek nie wyszedł...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314410 przez Lucy
Asiu Wszystkiego najlepszego oraz spełnienia Marzeń :woohoo:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314411 przez Lucy
Boże cóż to za Typ z tego Gracjana :ohmy:

Aniu no i macie pierwszego ząbka gratulacje :kiss:
Jedynka górna???

Boże kiedy ja się wyśpię :unsure:
Jak się tylko położyłam po 22 to do 24 wstałam 7 razy, młoda stękała i musiałam ją polulać,potem już chyba z górki było...w dodatku śniły mi się jakies koszmary bleee

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314413 przez ewitkun
Asiu dużo szczęścia, miłości i radości z Twoich chłopaków :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314415 przez różyczka
Asiu serdeczne zyczenia urodzinowe
:kiss: :kiss: :kiss: [/b][/size][/color]

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314418 przez różyczka
Rika mi chodziło o marudzenie: "dobra jade, moge jechac?, eee jednak nie jade, jednak jade, nie jade, no dobra to przyjade, chociaz nie wiem czy przyjade" :laugh: :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314421 przez paulinka
hej myszki :lol:

W koncu sie dorwlalam do forum i tak na szybko musze cos popisac,dziewczynki z tego co zdazylam na szybciocha przejzec to:

Masuska masz super kolorek,ja tez zawsze farbowalam na blond a teraz nie mam polowy wlosow:(
ale blondzik dalej mi sie podoba :silly:

Dziewczynki pisalyscie o kochaniu sie z waszymi (albo o nie kochaniu sie :blink: ) to ja wam powiem ,ze od tego czasu jak sie staramy o dzidzie to ja chyba juz bzika mam, tzn nie o sama przyjemnosc mi tu chodzi bo jakas sex maszyna nie jestem( dla mnie chyba mogloby to nie istniec) ale teraz chodzi mi tylko o plemniczki mojego, wiec to ja go atakuje :woohoo: ,ale wiecie co od jakiegos czasu troche sie martwie, bo milosc chyba nie na tym polega,a ja nic innego w glowie nie mam jak tylko to zeby dzidzie miec, ehhh chyba mi na glowe juz pada :S
nawet ostatnio powyzucalam kalendarze gdzie zapisywalam kiedy przestalam brac tabletki itd, moze jak wyluzuje to w koncu cos bedzie, no dobra ale koniec smukow, wiosna nie dlugo hiihih ciesze sie jak mala dziewczynka :woohoo:

buziaczki mamunki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314453 przez natimp1
hej Dziewczyny.. znów 7 stron do nadrobienia -ja Was proszę!!!!!

Lucy , według mnie to tez coś alergicznego, ale nie ma co zwalać na mleko, moze bardziej ryba?najlepiej iśc do lekarza, bo to nie jedna plamka, więc pewnie też swedzi stąd Księzniczka się budzila wiele razy

Rózyczko- widzisz nie potzrebnie panikowałąś , ja nie rozumiem jak można się stresować;):):):) he he 2 miesiące temu dostawałam fizia jak miałam Jaśka zostawić...wczoraj jescze przeczytalam artyk na onecie o nianiach to nie wierzyłam normalnie, mówię do męża, kurde nasza niania niby taka super a nie wiesz co robi, mozeby kamerę założyć, a on na to ze bardziej jest pewny niani niż mnie :(:( bo jak ja się wkurzę to się wydre a niania charakterologicznie nie ustosunkowana do krzyku i nerwów( prostak z tego męża co? )

AniaW - no i macie zeba gratulacje... my nadal czekamy :)

Masuska -czarownico pisz gdzie pracujesz, albo co robisz dokłądnie.. a nie pomagam koleżankom, wiesz ja też pomagam koleżankom,- wcinać smakołyki, a mi za to nie płacą!!!

Rika skąd ta zmiana decyzji o pracy, pamiętam jak pisałaś ,ze najpierw dziewczyny a prac potem jak podrosną, bo nie chcesz stracić wielu rzeczy, ?????

Ewitkun mój Jaśko, akurat w sklepie nie płacze , ale jak ktos juz go na ręce weźmie to tak, za to na wszytskie dzieci ma zawieszkę..wogóle Jaśko musi 5 min popartzec na człowieka i potem decyduje czy warty jest jego aprobaty czy nie:):)


Ufolka , jak to nikt nie chce Amelki, ona zarezerwowana dla Jaska.... wiecie Tu wiem jakiej synowej mogę się spodziewać , teściowe też ujda ;) wieć inny temat niż te z przedszkola :):):)dobra koniec żartów bo się wkręce i na starośc będę taka teściową..

u nas nocka ok, nie zapeszając juz oki jest w tym temacie....
teraz Jasko jak już umie się obracać z brzucha na plecy to wogóle nie lezy na brzuchu tylko od razu myk na plechy!!!zeby go połozyc na plecach na macie to tez starcie gladiatorów.. nie umie jescze sam wstawać do siedzenia, wiec się wkurza i piszczy !!tylko siedzieć, i siedzieć....
no nic jutro rehabilitacja zobaczymy co powie, pewnie zaczniemy te paskudne podpory których jachu nie cierpi


Plotkary z 11 godziny.. koniecznie foty ze spotkania !!!!!!i nie zaniedbujcie forum...


aa i apropos spotkania
Oposek, 4-5, 11-12 domek
Masuska, sierpień domek
Rika hotel
Nati - jakoś 11-12, ale jak juz to z4 noce zeby sie wyjazd opłacał... domek lub pensjonat



Różyczko przegapilam link do tej miejscowości czy pensjonatu co proponowałąś.. mozesz wrzucić.. kurcze dziewuchy jakąś decyzję trzeba podjąć!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314457 przez piernikarczyk07
Jej wreszcie nadrobiłam!


Asieńko Wszystkiego Najlepszego! Spełnienia Marzeń tych małych i DUŻYCH i Sto Lat!!!! :kiss:

Dzień doberek! ;)

Lucy myślę że dziewczyny mają rację, na pewno jest to na coś uczulenie, nic groźnego to nie mozeby być bo jak sama piszesz małej jakoś nie przeszkadza :) Pójdziesz do lekarza i wszystko szybko się wyjaśni! :)

Piszcie dziewczyny jak było na spotkaniu, jakie wrażenia?

Aniu Gratuluję ząbka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #314469 przez hoborr
Dzień DOBRY!

ASIU 100 LAT! DUŻO ZDRÓWKA I SZCZĘŚCIA!

Dziewczyny ale wam zazdroszczę tego spotkania dziś i w sierpniu....

Paulinko wiem co czujesz - i wiem że łatwo sie mówi ale daj sobie na luz a wtedy się na pewno uda:) Ja czekałam półtora roku na dwie krechy.... Ale się udało i to najważniejsze. No i nie molestuj chłopa za bardzo bo go wykańczysz:)

Aniu macie ząbka??? O ja!!! GRATKI! :laugh: No i pewnie wygram konkurs na najpóźniejszy ząbek! :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314471 przez natimp1
hobbor nie wiem czy wygrasz bo jeszcze my startujemy w tym konkursie:)

asiu milion buziaków i spełnienia marzeń
\
Hobbor a dlaczego Ty nie przyjdziesz ?moze jednak ... przypomnij skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl