BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 11 miesiąc temu #372688 przez Rika
Hoborr jakim dzieciom? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372689 przez hoborr
Rika napisał:

Hoborr jakim dzieciom? :unsure:

naszym:) na prezent na 18 urodziny:) hahahahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372694 przez Rika
Jaki daleki skok w przyszłość :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372740 przez Oposek
Hoborku obawiam się, że przez 18 lat to ZP wypie..li w kosmos ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372755 przez różyczka
Oposku wiecej optymizmu ;)
zdradz jakie wino moze tyle lezec bo pomysł przedni z tą butelką :)

Rika GRATULACJE OGROMNIASTE DLA OLEŃKI :kiss: :lol:
juz sie nie moge doczekac jak moja tak bedzie :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372759 przez hoborr
Oposek napisał:

Hoborku obawiam się, że przez 18 lat to ZP wypie..li w kosmos ;)

albo jeszcze dalej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #372769 przez aniaw
Ja pitolę, to ja się zastanawiam co na roczek mojemu sprezentować a te już o 18stkach gadają :lol:

Boszsz to jak moje Maluchy będą dorosłe to ile ja będę mieć lat???? :ohmy:
Nieeee, ludzie tak długo nie żyją B) :lol:

Dzień dobry wieczór tak w ogóle, spadam podczytać :kiss:

Ps. Zawsze ale to zawsze przed dodaniem postu i wciśnięciem magicznego guziczka dalej kopiuje to co wypociłam i czasami ciesze się, że to zrobiłam bo hasło cokolwiek ono oznacza - kod się nie zgadza - wycięłabym nożem z monitora :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #372790 przez aniaw
Oposek ale fajniutkie zdjątko Filipka pod drzewkiem :laugh:
Wampiry energetyczne, dobre :lol:
A jak wygląda aportowanie chrupek? Bo mój to nie oddałby już takiego uchwyconego chrupka :P
Dla mnie chrzestnym być to też odpowiedzialnośc a tak na odległośc to troszkę dzwnie ;)

Hoborku ja też udaję, że śpię jak Dominik się przebudzi i często to działa :lol:
Czekamy na fryzurowe foty :laugh: Dopisuję Cię do listy spawowiczów :laugh:

Rika
ale ona zapitala superowo :lol: Głosik oddany :)
A te drinki, ecgh się usmiałam - zeby tak przebierać cukierasy :laugh:

Różyczko spotkanko forumowe w ciechocinku, pisze się :lol:
O tej spirali też myślę. Ale pewnie jak nie wyleczyłam jeszcze nadżerki to mi jej nie zamontuja??? ;)

Dorotko
gratuluję ząbka i kroczków :)

Masuska wpisałam Cię też na listę chetnych się wyspamować :S

Basba weź obciachu nie rób synowi i nie płacz na przedstawieniach :P No dobra żartuję, sama się pewnie poryczę już jestem wzrusona na samą myśl :blush:

Natimp zyjesz?????

Dominiczek robi swoje pierwsze kroczki jak wyciagam do niego rączki a kończy mu się mebel do podtrzymywania :laugh:
A Szymi gada tak słodko po swojemu, że musze go nagrać :)
Ma starte kolano i jak się tylko budzi to zaraz pokazuje gdzie ma kuku i ja się go pytam, kto mu to zrobił a ten - Tati :laugh: A sam się wychrzanił na chodniku wybiegając z placu zabaw :laugh:

Byłam dziś z nimi na spacerku w mojej podwójnej kolubrynie i o dziwo obaj zasnęli jak nigdy :S
Najlepsze, że jest remont jedeej z ulic w Zabkach, więc nagle chodnik mi się skończył i zaskoczyła mnie mega piaszczysta dziura z kołeczkami :huh:
Patrze pod siatka nieopodal leży i drzemie dosłownie facet w pomarańczowym, więc krzyknęlam, zeby mi pomógł, co zrobił z ochota nawet - trochę był zdziwiony, że taki cięzki ten wózek :P
Wracałam za godzinę tą sama droga i gościu lezał w tym samym miejscu i juz sam się poderwał do pomocy :S
Nie wiem czy mu płacą za leżenie czy za przenoszenie wózków i innych pojazdów? :ohmy: :lol:

Dobra spadam do domku - ale czytam fajna ksiązkę teraz w autobusie, że droga mija mi momentalnie i często przegapiam swój przystanek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372872 przez olka1730
Witam,no ciekawa jestem sama co to będzie za 18 lat :blink:

A Ja kupilam w Lidlu juz papierowy zestaw imprezowy na roczek w autka :lol: i mysle tez o torciku w autka,poza tym jestem nastawiona na impreze w ogrodzie znaczy gril....poprosze pogode na 27 lipca....a prezent chcialabym dac cos osobistego synkowi,i na lata....no ale co dla chłopca dziewczynkom bransoletki lilou z grawerem-swietna sprawa,a chłopcom :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372946 przez Rika
Olka a chłopcu można kupić łańcuszek złoty z medalikiem :)

Mama moja kupuje dziewczynom BMW allegro.pl/promocja-bmw-2-os-2-mocne-sil...04134.html?source=oo

A ja kupię imprezowe gadżet dopiero w czerwcu po 15 i sama nie wiem czy lepiej zamówić czy kupić w Carrefourze... ale raczej zamówię bo i lampiony chcę dziewczynkom wziąć.

Aniaw moja Zuzia jak starła sobie kolanko jak wbiegała do garażu to mówiła wszytki że ją wiatr przewrócił :D

Idę spać bo jakoś zmęczona jestem.
Mam zamiar iść z dziewczynkami do Zoo :) miałam iść na dzień dziecka ale pogoda ma być jutro do dupy więc nici ale w międzyczasie przed urodzinami jeszcze pójdziemy.
Jutro jadę z Olą do neurologa.

Kupiła Oli laleczkę. Byłam w Tesco z teściową i dziewczynkami i pokazałam Oli lalę taką małą, chciała ją do rączki więc jej dałam i zaczęła ją tulić i całować i chciałam jej wziąć ale kolejka na 2 km więc zrezygnowałam, Ola się rozpłakała, powiedziałam że w innym sklepie jej kupię a miałyśmy jeszcze do Biedronki i Rossmanna jechać... Jak wracałyśmy to wzięłam jej tą laleczkę i taka radość była że szok :ohmy: :)
Zuzi kupiłam taką krowę ale jak wyjęła ją z torebki to zaczęła płakać bo jej się nie spodobała i się wystraszyła dlatego jutro jadę do Carrefoura po normalną rzecz którą miała jej kupić z mężem ale tak to jest jak się na niego liczy :( no nic, pojadę jutro i kupię Zuzi takie coś że zapieje z zachwytu albo sama sobie wybierze bo pojedziemy razem.

No to spadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #372984 przez Oposek
Dzień dobry:)
U nas leje od rana, więc wszystkie dzieńdzieckowe plany musimy przełożyć na weekend lub poniedziałek. Mąż obiecał, że jakby co weźmie urlop to może unikniemy mega tłumów. Dziś mamy w planach wycieczkę na basen, a potem zobaczymy. Tam gdzie chodzimy na zajęcia jest impreza dla dzieci, ale jak będzie lało to pewnie sobie odpuścimy. Popołudniu czeka nas najazd przyszłych chrzestnych oraz wszelkich dziadków i pradziadków.

Ania Mój mąż ucieka z chrupkiem, a Filip Go goni i jak dopadnie, to przynosi w zębach:) No dokładnie jak piesek i jak biega na czworaka to też cała podłoga dudni;) Fajnie, że miał Ci kto pomóc z wózkiem, swoją drogą nie dziwne, że nie ma porządnych autostrad w tym kraju, jak robotnicy pod drzewkiem chrapią;) Ja wczoraj też wjechałam koło metra centrum w wąską alejkę i nie mogłam przejechać dalej, a bardzo nie chciało mi się wracać, więc mi jedna babeczka pomogła. Za to na politechnice wózek noszę po schodach regularnie, bo winda często nie działa. No ale z pojedynczym wózkiem to inaczej.
A co fajnego czytasz? Ja ostatnio myślę o tym, żeby zapisać się gdzieś tu do biblioteki, bo więcej czytam i żal mi kasy na te trzy, czy cztery książki miesięcznie, zresztą niektóre są marne, stawiam na półce, a wiem, że nigdy do nich już nie wrócę...

Olka fajniutkie były te zestawy w autka, też się zastanawiałam:) Ja chciałabym dekoracje zrobić sama, wszystkie materiały w domu bym znalazła, ale nie wiem, czy czasu i motywacji wystarczy...
Ja też się zastanawiałam nad tym osobistym prezentem, medalik mnie nie przekonuje, tym bardziej, że mój mąż przy przeprowadzce chciał wyrzucić swój, w końcu zostawił na pamiątkę, ale nosić i tak nigdy nie będzie...

Rika rewelacyjny ten samochodzik, ale mi się wydaje, że to zdecydowanie za wcześnie, szkoda, żeby stał na razie nieużywany. No ale prezent wypaśny!
Daj znać, co u neurologa, choć Ola się przecież tak pięknie rozwija, że to pewnie formalność tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #372990 przez paulinka
Hej mamusie

Wszystkiego naj naj naj naj naj dla waszych maluszkow:)))))))))


Pozdrawiam mamusie o dzidziusie :))))

Nie bardzo mam cza was doczytac ale niedługo nadrobie zaległości


Buziaki:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373031 przez basba
Hej Kochane uściski od cioci basby dla wszystkich naszych dzieci z okazji ich święta!!!

Ania no to Szymi niezły ściemniacz jest... jeszcze biednego ojca wkręcił ;) Mój Antek ostatnio latał na bosaka po dechach i drzazga mu weszła w stopę... co powiedział ?! Ściana mnie ugryzła :laugh: laliśmy normalnie! Gratki dla Dominisia za pierwsze samodzielne kroczki! Moja zapierdziela przy tym pchaczu co jej na imieniny kupiłam (wózek dla lalki), a taka dumna z siebie ze hej!!!
A przygoda z wózkiem niezła. Swoją drogą facet ma niezłą fuchę ;) Ciekawe ile mu płaca :)

Oposku kochany a masz jakieś sprawdzone winko co tyle lat moze przeleżeć??? Podziel się tajemnicą pliiiiiiissss!!!!!!!
Ja też mam dla każdego z dzieci wielkie pudło, w które skrzętnie chowam różne pamiątki- np. pamiętnik który pisałam do nich będac w ciąży, album - moje pierwsze 5 lat, album normalny (zdjecia z 1 roku), ubranko które mieli na chrzcie, szatkę chrzcielną, pierwsze buciki, smoczek, czapeczkę w której wychodzili ze szpitala... itp. a teraz dołoże jeszcze winko :blush:

Rika drinki mnie rozwaliły... aż mi kopara opadła :lol: Olusia świetnie chodzi BRAWO! Daj znać co zamiast krowy wymyśliłaś dla Zuzi ;)

Olka ja jestem zdania że chłopcu zawsze gorzej wybrać prezent. Teraz jeszcze pół biedy bo interesują ich zabawki ale zobaczysz za parę lat... :ohmy: Swoja drogą Rika ma rację, ja bym kupiła jakiś ładny medalik, na którym też mozesz dać jakiś grawer...

Paulinka witaj, co u ciebie. Dziękujemy za zyczenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373035 przez różyczka
Ale beznadziejna pogoda a takie fajne świeto :)

buziaki dla wszystkich naszych bejbików lipcowych i nie tylko lipcowych :kiss:
[/size][/color]

ogladam własnie na ddtvn o przemocy ekonomicznej wobec kobiet :angry: masakra :S

nie mam żadnych prezentów dla moich dziewczyn wiec chyba kupie dziś tej mniejszej łóżeczko turystyczne zeby sie juz biedulka o te szczeble nie obijała, a starszą zabiore żeby wybrała słuchawki do słuchania muzy bo wiem, ze potrzebuje i tym sposobem załatwie 2w1 :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373041 przez Rika
Cześć babole :)

Oposek ja uważam że to nie jest za wcześnie, co prawda samochód jest od 3 r.ż ale on ma również zdalnie sterowanego pilota, którym będę mogła wozić dziewczyny a one uwielbiają być wożone :)
Np w rowerku... :) usiądą i siedzą grzecznie i tylko kierownice trzymają :)

Basba wezmę Zuzię do sklepu i sama sobie wybierze prezent, tak chyba najlepiej będzie.

Różyczko ja nie pamiętam kiedy ostatnio w dzień dziecka była taka dupna pogoda :( miałam iść do zoo, taa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl