BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 10 miesiąc temu #387964 przez różyczka
O wiesniary jedne no :angry: a moja ziemia :unsure: :ohmy: JA PIERWSZA NAPISAŁAM, ZE MAM KUPE DO ROZRZUCENIA :P
dzieki Basba :kiss: :blink:

Rika ona ma tylkotego 1 zeba na dole (1) i wiecej nic nie widac zeby jej wychodzilo coś-dlatego własnie pisalam-jak Wy to widzicie??? ze dwójki czy 3 i w ogóle??

Basba
najpierw wakacje musza byc, a potem stresy :blink: bedziemy trzyamc kciuki wiec na pewno wszytsko sie uda jak trzeba tylko najpierw Ty poczytaj z 7 razy tą ksiazeczke żeby sie oswoic:laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387973 przez masuska
Hoborrku, nigdzie nie idę, Piter ma drugi dzień biegunkę, a ja zaczynam panikować:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387975 przez Rika
Różyczko teraz powinna wyjść jedynka na dole i jedynki na górze, później 2 na górze później dwójki na dole a później 4. A uda Ci się zrobić zdjęcie dziąsełek na górze i na dole?

Okres mi się spóźnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388032 przez masuska
Rika może czas na braciszka dla dziewczynek? :)

Aniu napisałam Ci prywatnie że My jedziemy od 1.08-5.08, a Oposkowa będzie tylko przelotem od 02-4.08:) Także my na weekend jedziemy.

Różyczko wiesz, mąż mi zwiózł ostatnio 4 duże ciężarówy ziemi, a jeszcze ostatnia dostawa leży:( także z 6 samochodów, ale ja się wcale nie chwalę:P DObrze bo chociaz podniesiemy to podwórko, zawsze tam woda stała, a i podpiwniczenie takie wysokie było, że teraz to będzie już lepiej wyglądało. A jak u Ciebie roboty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388033 przez aga1040
Hej dziewczyny :*

Aska gratulacje dla Mikusia za pierwsze kroczki :-)
Basba to fajnie, że znalazłaś dobrego specjalistę. Wcale nie dziwię się, że zapłacisz za ten zabieg. Bo dobro i bezpieczeństwo dziecka warte są tych pieniędzy!!!!

Dziewczynki a co to za spotkanie gdzie i kiedy????
Bo mnie długi czas nie było i ja nie w temacie??????

hoborr wpadłabym ci pomóc gdybym miała nie co bliżej :-) masuska tobie też oczywiscie bym pomogła :-) a jak w ogóle u was dziewczyny z budowami?? na jakim etapie już jesteście? Ja dzisiaj właśnie byłam u majstra z Kubusiem, żeby mu wytłumaczyć jakie ma być wejście do domu i jaki taras. Bo mój małż jak wymyślił to po prostu brak słów........... Dobrze że ja jako naczelny inspektor budowy ;-) pojechałam zobaczyć co on tam wymyślił i zmieniłam jego plany, bo bym szoku doznała ;-) U nas ściany już stoją, właśnie kończą więźby dachowe i w sobotę wchodzą deskować. Także już niedługo będą zakładać dach. Myślę, że do końca sierpnia będzie dach już skończony. A potem okna, drzwi wejściowe i garażowe i wchodzimy z robotą do środeczka.Chyba?!

Rika ja to ostatni okres mialam w luty i do tej pory nic. I nie wiem czy mam robić test? Czy to wynika z tego, ze mały jeszcze ciągnie cycocha?? A ty jak wychaczyłaś, ze jesteś w ciąży z Olą jak nie miałaś okresu po porodzie Zuzi? Miałaś jakiś objawy czy cosik???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388037 przez aga1040
masuska napisał:

Rika może czas na braciszka dla dziewczynek? :)

Aniu napisałam Ci prywatnie że My jedziemy od 1.08-5.08, a Oposkowa będzie tylko przelotem od 02-4.08:) Także my na weekend jedziemy.

Różyczko wiesz, mąż mi zwiózł ostatnio 4 duże ciężarówy ziemi, a jeszcze ostatnia dostawa leży:( także z 6 samochodów, ale ja się wcale nie chwalę:P DObrze bo chociaz podniesiemy to podwórko, zawsze tam woda stała, a i podpiwniczenie takie wysokie było, że teraz to będzie już lepiej wyglądało. A jak u Ciebie roboty?


A jaką macie dużą działkę i ile wywrotek na nią potrzebowaliści i ile kosztuje? Bo my niebawem też bedziemy musieli nawieźć ziemi, bo u nas pełno gliny :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388041 przez masuska
Aga spotykamy się w sierpniu w gdańsku, ale to w sumie tak przypadkiem wyszło:) Jak coś to zapraszamy, spotkanie dnia 03.08:)

My ziemie mamy za free, bo mój Mąż jeździ wywrotką i jak ma co lepszego to do nas na działkę. Podnosimy ją o około pół metra, może więcej. Ciężarówek to z 10 już było na pewno, ale dokładnie to nie wiem.

Czasem widuję że ktoś przyjmie ziemię z wykopów, więc może i Wy popytajcie.

Jaką mamy działkę to nie wiem:P

A jesteśmy teraz na etapie centralnego i hydrauliki, następna będzie podloga, ściany, wykończenie i do siebie:) Meble mamy, panele mamy, będzie tylko trzeba kuchnię i łazienkę zrobić.

Aga my dach robiliśmy w listopadzie:) 3 tygodnie i gotowy:) teraz tylko ten środek do zrobienia, ale ekipa już ustawiona i będziemy dłubać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388044 przez aga1040
Właśnie ten środek mnie przeraża szczerze mówiąc.
Postawić dom to chyba nie problem. Problem to go wykończyć :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388049 przez Rika
Aga ja miałam okres przed Zuzią we wrzesniu 2009. Urodziłam Zuzię i karmiłam ją do 9 miesiąca. Miałam mnóstwo pokarmu dopóki nie dowiedziałam się o ciąży bo zaczęło się gadanie ze to szkodzi itd mimo ze wiedzialam ze dobrze robię to ze stresu straciłam pokarm. O ciąży z Olą dowiedziałam się w połowie bo miałam skurcz i widziałam jak lezy wypięta dupką do góry :) i zaczęła mnie kopać, wtedy test był formalnością a u lekarza okazało się że to 20 tydzień.

Masuska nie chce więcej dzieci!!!!

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Test negatywny ufff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388072 przez Rika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388078 przez masuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388096 przez Rika
Masuska u nas dzisiaj gorąco :) tylko wiaterek jest i pochmurno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388186 przez aniaw
Hello :)

Dziś zasiedziałam się z bobasami w piaskownicy i spóźniłam się do pracy :S

Moja rozmowa z 7miolatka przy zabawie grabkami:
Ona: - A wie Pani, że ja znam jedną aktorkę?
Ja: - To fajniutko....
Ona: - A Pani chciała zostać aktorką?
Ja: - Nie....
Ona: - No tak, Pani wolała zostać żoną.
Ja: - Właściwie to tak :)
Ona: - A ja nie chcę zostać żoną, więc zostanę aktorką :)

Tak sobie myślę i myślę i doszłam do wniosku, że zeby byc żona czasem trzeba być niezłą aktorką :lol:

A po pracy idę nocować tradycyjnie do mojej kumpeli, niech mężulek zatęskni :P
I mam nową fryzurkę wreszcie :laugh:

Różyczko no Ela nie wycałowała mnie z języczkiem :P
No nie muszę zrobić riplej ślubu :blush:

Różyczko, Hoborku, Masuska mi tak się dziś nie chce siedzieć w pracy, że chętnie pomogłabym Wam przy chałupkach :S

Basba
18lipiec to masz jeszcze czas na przygotowanie psychiczne, trzymamy kciuki :kiss: Super z tym wyjazdem masz, odstresuj się tam troszke, wiem łatwo powiedzieć ;)
Jak wrócisz spokojnie zdjęcia pokaże Tobie :)

Masuska
jak tam Piterek?
Kurcze ciekawe stronki przegladasz :blush:
No kombinuje z tym urlopem, ale jutro dopiero się dowiem, ale kumpela chcuiała wybyć już od 28 lipca do 15 sierpnia ;)

Aga tak facetów to trzeba pilnowac nawet na budowie :)

Rika dziewczyny jak zwykle cudne :) No u nas dziś extra pogoda :)
Ja też już 2 razy myślałąm, że jestem w ciązy ;) Uff :S
Ale jedna już z naszych lipcóweczek jest już w ciązy :lol:

Oposek hello?????

Ps wczoraj mój m oglądał mecz półfinałowy i tak go to ciekawiło, że musiałam go budzic na karne :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388191 przez paulinka
Hej mamusie

Witam bardzo cieplutko pamięta mnie tu jeszcze ktos?
Nie pisze bo
Nie mam o czym wieści brzuszkowych brak
Nie miałam neta
Nie miałam weny twórczej co by tu pisać iiiii
Brakło mi czasu!!! Hihi Zagladam tu prawie codziennie tylko z nawe nie wiem co u was bo czytam po lebkach:(

Poza tym kobietki wy moje ja sie pogubilam i już nie wiem na którym forum pisać!!!!! Hehheheh
Tak czy inaczej pozdrawiam milusio i całuski dla bobaskow przesylam:))))

Paula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl