BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122537 przez aska27
różyczka no to podziwiam!!! ale tak na pocieszenie, mój mąże też taki nerwus jest :blink: hihi, ale można się przyzwyczaić :woohoo:
a co do wózków..zamawiacie w necie czy kupujecie w sklepie?

Green dlaczego niepotrzebnie napisałaś? ech, no daj spokój :blink: fajnie,ze imię juz wybrane /swoję drogą kiedys myślałam,ze gdybym miała miec córeczkę to dałabym na imię Dagmara lub Maja :) / nikt tutaj się chyba nikogo nie gniewa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122552 przez różyczka
Green no co Ty teraz!? :)

Aska ja już konkretnie zdecydowałam sie na tego x-landera xa i obejrzałam go 3-krotnie w sklepie - wiesz...jak wygląda na zywo, jak sie jeździ, jak sie składa itd. ale w necie można go zamówić sporo taniej niż w sklepie - bo 3w1 (czyki głeboki+spacer.+fotelik)można kupić już za 1690 zł. W sklepie znalazłam najtaniej za 1800 zł ale bez fotelika a to tez koszt niemały.

www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=965
My chcemy kolor energy - czerwono-szary

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122559 przez aska27
wózek fajny.. nowoczesny :) podoba mi się bardzo! Też chciałam czerwony wózek,ale maż sie oczywiście zgodzic nie chce ..ech ..:blink:


aa mam dla Was niespodziankę:

oto my :laugh:

i ja 2 w 1 :blink:

a to moze jeszcze ze Skandalkiem :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122567 przez Kamilka24
Aśka27 ale miałaś śliczną sukienkę do Ślubu!!!! Przede mną jeszcze ten ważny dzień, chcieliśmy za rok ale chyba nie damy rady z kasą, najważniejsza teraz dzidzia. A poza tym świetne fotki :lol:

Green no tak zawsze pisałaś Niunia a nie Nuń :silly: fajnie, że dziewczynka :kiss:

A co do wózka jest superowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122573 przez aska27
Kamilka dziekuję! :) jeśli chodzi o sukienkę... dwie dolne falbany były zdejmowane no i została taka krótka :) praktyczna gdy wesele jest latem i jest gorąco :blink: do kościółka w gługiej, a na weselu po jakimś czasie szalałam w krótkiej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122587 przez Rika
Właśnie spłonął mi samochód :( ;( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122592 przez kaska191919
hej, ja wróciłam ze szkoły ale egzamin został przełożony na 19 czerwca masakra.
Green Dagmara u nas na szkole rodzenia jest jedna i położna tylko ją z imienia pamięta :) bo jest niespotykane tak jak kasia czy ania :P

Masuskajuż coraz bliżej możesz odliczać dni :)

Rikatort superowy myślałam że kupiłaś, ja do ciast nie mam jakoś daru :) tylko sernik na zimno z torebki :lol:

A jeśli chodzi o antykoncepcje to sama nie wiem, ja z moim też jakoś się specjalnie nie zabezpieczaliśmy przez jakieś 3 lata i nic nie było, i też jak Kamilkapisała już zaczełam myśleć że jesteśmy bezpłodni :dry: ale o dzidzię staraliśmy się pół roku i zaszłam wtedy jak najmniej myślałąm o tym, bo byłam ostro napalona i ciągle myślałam o dzidzi i nic nie było jak na złość ale się udało i jestem szczęśliwa :blush: a co będzie po porodzie to nie wiem z jednej strony chciałbym mieć z 3,4 lata przerwy choć, ale z drugiej te spirale i inne jakoś jest to dla mnie drastyczne i na naukach przedmałżenskich mówili że tylko naturalne metody :huh: ale to jest kwestia indywidualna, ale znowu przyjąć tyle dzieci ile ,,Bóg da" to nie wiem czy za duża gromadka nie wyjdzie... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122605 przez aska27
Rika napisał:

Właśnie spłonął mi samochód :( ;( :(


jak to spłonął? co się stało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122637 przez różyczka
Aska jakie piękne zdjecia! Normalnie same ekstra laski na tym forum! :lol: :lol:
Suknia jak z bajki :) a i brzuszek superasty :)
A co do koloru wozka to ja powiedziałam mojemu tak-że to ja najczęściej będę nim jeździć więc ja wybieram kolor, koniec - kropka :lol: Zresztą suknię do ślubu tez mialam czerwoną :)

Rika jak to spłonął?? :unsure:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122653 przez aska27
oj, różyczka hihi nie ma to jak być twardą!!! :blink: muszę się tego wreszcie nauczyć :laugh:

hmm.. Rika się nie oddzywa.. mam nadzieję,ze nic złego nikomu się nie stało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122658 przez Rika
Aj szkoda gadać :(
Jestem załamana po prostu, tyle wydatków, remont a tu jeszcze samochód :(
siedzieliśmy z mężem i małą na podwórku. Ja poczułam jakąś spaleniznę ale myślałam ze coś wuj obok robi i tak śmierdzi a mąż mówi że się pali. Ja się odwracam a tu samochód się dymi. Szok po prostu. Poleciałam po ojca, wujowie przybiegli i zaczęli gasić ale 3 gaśnice to za mało było. Zadzwoniłam po straż ale zanim oni przyjechali to już udało się ugasić.
Zapaliły się kable. Jak? Nie wiadomo, przecież wszystko było wyłączone. Cała instalacja spalona, cała deska rozdzielcza, góra, radio, wszystko z przodu i szyba jeszcze pękła :(

A pół godziny przed tym jechałam do sklepu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122659 przez aska27
masakra ..co za historia!!! najwazniejsze jednak,ze nic sie nikomu nie stało, szczególnie,ze wczsniej nim jechałas. Szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122667 przez Rika
A mąż to w ogól załamany :(
A jak pomyślę co by było gdybym była sama w domu w tygodniu a coś takiego by się stało to w ogóle koniec, wybuchło by wszystko bo zanim ta straż przyjechała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122687 przez hoborr
Jejku Riczko trzymaj się> Dobrze że nikt nie jechał w tym czasie!..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122710 przez Green
Aska ja np zamawialam wozek na Allegro niemajac mozliwosci go zobaczyc na zywo,przyszedl i jak narazie jestesmy zadowoleni, po przymiarkach i podrozach nim po domu stwierdzilismy ze zrobilismy dobry zakup.Teraz czekamy do lipca zeby przetestowac na drodze,co do koloru to chcialam taki zeby nastepne dzieciatko moglo w nim tez jezdzic wiec chcialam uniwersalny kolor i jest zielony z dodatkiem czarnego www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=271 tyle ze my dalismy za niego 1200zl z fotelikiem.
Musze tez przyznac ze fajny pomysl z ta sukienka, odpinany dol .

Co do X-laderow to jakos w wersji spacerowej mi sie niewidza :( O a tu jeszcze taki wozek skorzany, heh... www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=377 mnie sie niepodoba

Rika ja w tym tygodniu przytarlam drzwi w aucie, a szwagier w ciagu 2 dni mial 2 stluczki ,cos wisi w powietrzu z tymi autami w tym tygoniu ,niestety :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl