BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123525 przez masuska
Green, mnie najbardziej podoba się ten: www.albumy.net.pl/pamietnikdladzieckaannegeddes-p-186.html ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo rzadko kto prowadzi takie rzeczy, radocha jest tylko na początku. Musisz "wyniuchać" czy będzie się podobał taki pamiętnik. To moje skromne zdanie.

Teraz chciałam wam pokazać jak to ładnie dziś sprzątałam:
Tadam:) Nawet cellulitu nie widać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123532 przez piernikarczyk07
masuska szalona :silly: Ślicznie wyglądasz :blink:

Zaczynam się martwić, bo tak jak niektóre ja też chciałabym urodzić wcześniej ( tak około 20 czerwca :lol: ) Od kilku dni ludzie zaczęli mi mówić że opadł mi brzuszek, pomyślałam sobie "taaa jasneee" ale dziś pojechałam do mamy i ona pierwsze co powiedziała to "coś nisko masz ten brzuch" ZACZYNAM SIĘ MARTWIĆ!!!! Nie chce aż tak przed terminem urodzić małego, normalnie od kilku dni czuję na samym dole jak mały rusza główką :S
Mąż kazał mi się pakować he poczekam do środy co powie lekarz na wizycie i faktycznie zacznę już prac, prasować i się pakować.... :cheer:

Ufff padam od tej duchoty :dry:

A co do posiewu to mi lekarz powiedział ze jak miałam go robiony w połowie ciąży i wszystko było ok, wyniki moczu mam teraz dobre to nie trzeba robić posiewu drugi raz.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123535 przez masuska
A dziękuję:)
Właśnie też mi się podobają te zdjęcia:) Jakoś mnie naszło na erotisze:P

Wcześniej też mi mówiono że mam nisko brzuch (wtedy jak okazało się że szyjka się kończy), ale jak widać chyba jest na swoim miejscu. Mamy jeszcze troszkę czasu, więc myślę że już się dowleczemy do terminów, bynajmniej do 37 tygodnia:)

Myślę żeby opędzlować sobie lody i obejrzeć rozmowy w toku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123547 przez różyczka
osz kurde... co ja tu widze! :lol:

Seksi mama normalnie:lol: możesz robić program zamiast Cichopkowej-hakiel :lol: pod tytułem "jak dobrze wygladać w ciąży" :)

No i teraz mam depresje :( cellulit mam już nawet na piętach i nawet fotoszop mi nie pomoże :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123549 przez Rika
Masuska piękne porządki robiłaś :)
Ehh a ja nawet zdjęć nie będę miała z tej ciąży takich jak z tamtej. Nie chcę jeszcze męża obciążać a nie mam jak jechać na sesję... :( szkoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123551 przez masuska
hihihi jak pięknie napisałaś, ale kochana, ładnie to tylko zdjęcia wyszły, mam tłuste plecy (aż mi się stanik wrzyna) i cellulit na udach i pupie, a o ramionach nie wspomnę. Ale po ciąży będę się martwić:)
Ja chcę juz rodzić!

Dziś kochany mój Małżon zrobił mi niespodziankę, był nie dawno z bukietem moich ulubionych kwiatków - konwalii:) Pierwszy raz w życiu dostałam bukiet konwalii, a tak je lubię:)

A Rika ja sobie sesję też odpuściłam, wczoraj miałam dzwonić się umawiać, ale stwierdziłam że mi się nie chcę i zrobimy sobie kilka otek z Mężem sami:) Nad jeziorkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123552 przez Dorciaition
Masusia cudowny brzuszek, no i zdjęcia. Jak z profesjonalnej sesji :)

Trzymajcie się dziewczyny. Dużo zdrówka dla Was i maluszków :)

A ten album jest świetny. Kupiłam taki bratowej. Na żywo jest o wiele ładniejszy.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123553 przez piernikarczyk07
Konwalie to tez i moje ulubione kwiaty:lol: Pół ogrodu ich mam, pięknie pachną :)

A co do sesji hmm nie mam na to ochoty tak jak i Ty masuska, fajnie była na początku o niej myśleć ale nie teraz jak jest wiele innych rzeczy na głowie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123568 przez aska27
masuska zdjecia rewelacja!!!
a miałam ostatnio pytać, kiedy będize sesja :) bo jak pamiętam kiedys wspominałaś,ze w maju.. ale nie dziwię się,ze Ci się nie chce!!!

Oj, powiem Wam Kochane,ze ja juz ledwo daje radę.. zmęczenie non stop, a jeszcze ta praca hmm no nic, jeszcze z Mikołajem pochodzimy do pracy,a potem wolne :) ale swoją drogą słodko jak dzieci pytają się jak się czuje Mikołajek i czy mogą go przytulić :) ach... a dzisiaj jedno dziecko mówi: "Wiesz ciociu ładnie wyglądasz z tym dzieckiem" :blink: moje maludy hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123582 przez Rika
Masuska taaak tylko my nie mamy nawet jak jechać i gdzie jechać i czasu nie ma :(
Tyle roboty :( aż mi się płakać chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123583 przez masuska
Ale normalnie urosłam po tych komplementach:) Dziękuję.

Piekarniczyk kiedyś miałam taką schizę że sobie nawet zrobiłam tatuaż konwalię, miałam nadzieję że może się rozejdzie, bo bym chętnie go poprawiła, ale nie on twardo wygląda, jak wyglądał. Ale Ginekolog się dziwi że jest w dobrym stanie.
aska27 fajnie masz z tymi dzieciakami, kurczę jakoś mi się wszystko odwróciło i z dzieciakami mogłabym non stop:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123607 przez aska27
Rika tak to już jest ..jak się człowiekowi spieszy i zalezy to coś się musi stać!!! ale głowa do góry (wiem,ze łatwo się tylko mówi) no nie wiem jak pocieszyć i czy można w ogóle jakos pocieszyć.


Masuska, Rika , piernikarczyk.. Wasze Skarby juz duze na penwo są :) jak kopną to porządnie :woohoo: Ja dopiero w poniedziałek do lekarza idę, oby było ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123647 przez Rika
Aska27 moja czasem jak kopnie to ja se pierdnę niechcący :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123649 przez aska27
Rika napisał:

Aska27 moja czasem jak kopnie to ja se pierdnę niechcący :silly:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123682 przez Viszka11
Maskuska-ale sliczne fotki :lol:

Ja Uspiłam Matiego juz przed 19.00i wykorzystałam Męża :lol: :lol: :lol:

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl