BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382740 przez Anna77
Anszka ależ mnie wzruszyłaś tą pamięcią o babeczkach :blush:

Bidolzapraszam, zapraszam :) A co do sprzątania - pomyśl sobie że ja będę miała teraz czterech :ohmy: Już teraz nie ogarniam.

oli-bellawitaj, witaj i napisz coś o sobie i Maluszku :)

Daria spokojnej nocki

Majówka też myślę jak dziewczyny - niech się nie przejmuje tą wagą z usg. Przecież to bardzo orientacyjne dane.

MM u nas jest tak ciepło, że już nie pamiętam kiedy miałam rajstopy :)

Wiecie co, u mnie nadal 26 stopni. Dzisiaj wyjątkowo mi nie służy temperatura. Nawet na piwko z lodówki się skusiłam (oczywiście to bezalkoholowe). Ale jest światełko w tunelu, bo mam szeroko otwarty balkon i zaczęło tak mocno wiać, że zagłusza mi meczyk. Może coś z tego będzie.

Olga jak będziesz miała typy jakieś to wrzuć linki, dorzuć jeszcze raz fotkę wózka i pomożemy :)

Chłopek do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382742 przez mloda_mamuska
Anna a u nas zimno strasznie.ale włożyłam sukienkę,żeby bylo mi wygodnie i grubsze rajstpy i tak mnie nogi swędzą..od zawsze chyba tak mialam...dlatego nigdy nie lubilam rajstop nosić :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382744 przez Anna77
Dobra Dziewczynki, odpadam pomału. Idę spać. Dobranoc i do jutra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382745 przez martela89
mloda_mamuska napisał:

Anna a u nas zimno strasznie.ale włożyłam sukienkę,żeby bylo mi wygodnie i grubsze rajstpy i tak mnie nogi swędzą..od zawsze chyba tak mialam...dlatego nigdy nie lubilam rajstop nosić :angry:


Ja też tak mam :lol:

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382749 przez mloda_mamuska
martela to nie jestem osamotniona w tym dziwactwie :lol:

zaraz ściągam te rajtki ,lece pod prysznic i trzeba wmasować kremik na rozstępy . synek tak szaleje,ze szok... jeździ mi tak mocno nóżkami od jednej strony do drugiej. czasem lapie go za te stópki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382754 przez mloda_mamuska
ja uciekam pod prysznic itp.

do jutra mamuśki

trzymajcie kciuki,bo rano jadę oglądać domek.. :lol:


spokojnej nocki. !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382767 przez Daria23
Dzien dobry o dzisiaj jestem pierwsza:) dzisiaj juz nie spie od 4 cos nie moge spac moze potem sie kimne...wczoraj wypiłam piwko bezalkoholowe i tak mi zaszkodziło od rana potworna zgaga i tylko smak tego piwa czuje:(:(
u nas od rana chłodniej ale juz slonce swieci....dzisiaj moze z dwa okna umyje sa takie brudne:(a gdzie pozostałe 13:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382775 przez martadam23
witam się i ja!:)
koszmarna noc jakaś;/ spać nie mogłam nie dość że poszliśmy spać z Miśkiem po 2 to ledwo dałam rade żeby nie wyjść i nie pochodzić sobie... tak mnie nosiło ;/
głowa trochę boli ale za to dzisiaj chłodniej :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382779 przez agnesssa
Witam się i ja z rańca :woohoo:

Chłopek
jak tam, rodzisz już :silly: :lol:

Daria Ale z Ciebie ranny ptaszek :huh: Mam nadzieję, że później dośpisz :kiss:

M_M powodzenia z domkiem :kiss:

Oli-Bela witaj :woohoo:

Bidol Świetne te czapeczki :woohoo: :kiss:

Majówka
kiedy zdjęcie pokoiku wrzucisz :silly: Powodzenia na wizycie, no i może jakieś foty będą Lucasa :lol:

Anna
nie przeforsuj się w tej łazience :kiss:

Ja wczorar poczyniłam wielke zakupy :D Zamówiłam łóżeczko i pościeliki, byłam też w realu i kupiłam dwie paki papmersów, bo w była fajna promocja i jeden pampers wyszedł mnie 46groszy :) A do tego chusteczki nawilżane opakowanie po 4zł zamiast 8 :lol: Papmersy niestety były od rozmiaru 2 ale to nic już mam przynajmniej zapas na jakiś czas, w sumie ciekawe na ile starczy taka paka 100 pieluch :unsure: Po za tym przyszły moje śpichy i pajacyki co pozamawiałam i jestem taka szczęśliwa bo wszystkie są śliczne i jak nówki wyglądają, a nie dużo kosztowały :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382801 przez chłopek
agnessa fajny dowcip :)
ja właśnie zjadłam śniadanie ide umyc głowę i trochę domek ogarnąć. chłopaki spią, Ksawcio sie rano obudził i rozebrał do pampersa teraz taki rozwalony na łóżku śpi, ja musiałam wstac bo miejsca dla mnie nie było. Młody w brzuchu juz sie przeciąga. noc mineła dobrze tylko ciężko sie obracac było,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382814 przez Anna77
Cześć Mamusie, witam się i ja. Dzisiaj w planie miałam rano odstawić samochód do elektryka, a potem podjechać z B na badania krwi i moczu. Rano się obudziłam i zorientowałam się że nie mam pojemniczka do moczu. No i pojechałam tylko do elektryka, a badanka przełożę na jutro.

Kurcze tyle ostatnio było o owocach różnych, a mi utkwiły zwłaszcza w głowie czereśnie, że dzisiaj nie wytrzymałam. Kupiłam pół kg i już się kończą. Mam nadzieję że żołądek mi nie zwariuje. A czereśnie uwielbiam - kojarzą mi się z początkiem lata i urlopem. Zresztą już kiedyś o tym pisałam.

Wczoraj strasznie marudziłam wieczorem, bo naprawdę przez ten upał było mi cholernie ciężko. A mój B na to: nie marudź, jeszcze parę dni i będzie po robocie I wiecie co.. powiedziałam mu że teraz to jeszcze bym trochę to odsunęła w czasie. He he, babom się nie dogodzi :lol:

Daria też piłam wczoraj piwko, ale na szczęście bez żadnych przykrych konsekwencji. U nas też chłodniej, co mi w ogóle nie przeszkadza.

agnessa no to poszalałaś z zakupami. Super, bo będziesz miała wszystko szybciutko uszykowane i problem z głowy :)

chłopek czasem jak w nocy się przewracam, to tak mi ciężko, że aż stękam i czuję się jak babcia.

No i czereśni już nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382819 przez chłopek
Anna ja ostatnio tez zjadłam pół kg czereśni:)
moje chłopaki dalej śpią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382822 przez saiko
hejka,

ja tez miałam wczesna pobudkę - znów majstrowie i wiercą od rana
a noc tragiczna - ze 3 razy się budziłam bo straszny wiatr zaczął wiać i stukać oknem

a teraz już gorąco, ale pochmurno

młody tak mnie kopał wieczorem ;)

nie mam planów na dziś, nie chce mi się :(

Anna - ja z tym przewracaniem mam tak samo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382839 przez Kamyczka
Witajcie mamusie :)
U nas wyraźnie chłodniej dziś.W nocy lało i mocno wiało,budzilam się parę razy :(
Agnessa-gratuluję zakupków :)
Anna-ja nawet jeszcze czereśni nie jadłam.
Daria-okien póki co nie myj-poczekaj,co Ci lekarz powie w czwartek.
Ja idę jutro do okulisty i ginekologa.
MM-powodzenia,obyscie się już zdecydowali!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382840 przez chłopek
ja dzisiaj bede prała firanki i jeszcze mam dywan do wyczyszczenia, zabiorę sie też za łazienkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl