BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414266 przez bidol
Mirella napisał:

Hej, młode mamusie, zagłosujecie? pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035


Mirellciu - kochana ja już rano zagłosowałam :laugh: ale widzę że Emcia przegrywa :(

DZIEWCZYNKI - GŁOSUJCIĘ - PROSZĘ - NIE TRZEBA SIĘ LOGOWAĆ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ania - widzę cię -czekasz na Ostry dyżur???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414334 przez mloda_mamuska
to ja myslalam,ze moja GONDOLA JEST MALA ,bo Moj tez dlugo nie pojezdzi w gondoli :(


bidol
hehe super,ze pożycie sexualne super! slyszalam wlasnie od znajomych,ze po porodzie jeszcze przyjemniej jest :lol: tylko tam zabezpieczajcie sie :lol: :lol: chyba,ze chcesz zakladac nowy watek przyszlych mamusiek :lol: ja poki co mam dosyc porodow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414338 przez Kamyczka
Bidol płakać mi się chce jak patrzę na te krostki na całej buzi :( :( :( i jest taki płaczliwy :( dzięki za życzonka
MM co do rączek w buzi www.terapia-ndt.waw.pl/palce.html to samo mowił mi mój rehabilitant
Ja sexu nie uprawiam,bo jeszcze nie byłam u gina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414342 przez bidol
mloda_mamuska napisał:

to ja myslalam,ze moja GONDOLA JEST MALA ,bo Moj tez dlugo nie pojezdzi w gondoli :(


bidol
hehe super,ze pożycie sexualne super! slyszalam wlasnie od znajomych,ze po porodzie jeszcze przyjemniej jest :lol: tylko tam zabezpieczajcie sie :lol: :lol: chyba,ze chcesz zakladac nowy watek przyszlych mamusiek :lol: ja poki co mam dosyc porodow ;)


M_M - boże- nie strasz :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: - załamałabym się :ohmy: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414352 przez maksiu
Hej mamusie wiem zew malo bywam ale jakos n ie mm kiedy, wiecej uwagi poswiecam chlopakom szczegolnie Blazejowi. Tak sie zastanawiam bo u nas otworzyli te unijne przedszkole i chyba malego puszcze 3razy w tyg po 3 godziny:)

U nas ok wzioelam sprawe z dr w swoje rece bo w koncu jakies dziecko wykonczy solidnie o to list napisany do gazety

Witam serdeecznie, mialabyym wraz z mezem prosbe o opublikowanie tego listu w najblizszym nr gazety nowomiejskiej.

Drodzy czytelnicy , szczegolnie mlodzi rodzice, chileibysmy wraz z mezem ostrzec was przed pnem dr Bartosiewiczem, ten lekarz nie nadaje sie do leczenia dzieci .Nas spotkala bardzo przykra sytuacja i to juz nie pierwszy raz. 4 Tygodnie temu, nasz 3 tyg synek zaczal plakac byl to placz na kolek ale nie ustepowal po podaniu leku kolkowego, wiec po godzinie 18 pojechalam z nim do ambolatorium, pani dr zobaczywszy ze to taki maluszek dala skierowanie na oddzial dzieciecy, a tam przywital na s dr
Bartosiewicz.Zbadal synka,jesi mozna nazwac to badaniem (dziecko bylo lekko bladawe) no i stwierdzil, ze malutki ma kolke niemowleca dal nam lek i kazal jeszcze z dobre pol godziny pospacerowac po gabinecie i puscil do dom,u. Dodam ze powiedzial ze jesli u malego wystapi goraczka mam podac czoppek (jco dla mnie dziwne zeby przy kolce byla goraxczka). Wrocilismy do domu podalam malemu lek i przysnal na troche ale praktycznie co roz sie budzil z placzem pol nbocy nie spalam a on robil sie
bladszy w koncu rano jak sie obudzil zamiast palczu bylo stekanie(ytakie jak wydaje sie przed smiercia:() Ze wzgledu na to iz byla to sobota nie moglm dodzwonic sie do zadnego lekarza az udalo sie do dr Dobrzenieckiego do Iławy, niestety nawet do niego nie dojechalismy, po dordze maluch zaczal mi sieniec wiec wezwalam pogotowie. ka nas zopbaczono biegiem na oddzial w Ilwaie p dr Katarzyna Bozym po zrobieniu wstepnych badan stwierdzila u maluszka posocznice natomiast po przewiezieniu karetka do
Olsztyna na odddzial Intensywnej Terapii (gdzie spedzilismy 2 dni) pooem na patologii noworodkow 3tyg stwierdzono zapalenie opon mozgowych:(
Gdyby nie p. dr w Ilawie i dr Grala naajparwdopodobniej w tej chwili bymn synka nie miala :(
Kochani uwarzajcie na tego lekarza nie mamy pojecia gdzie on sie uczyl medycyny skoro nawet na chorobach sie nie zna u starszego syna stwierdzil zapalenie oskrzeli a mielisy jelitowke. Idac do szpitala w weekend widzcie ze napewno natraficie na tego niby dr. Dla mnie to nie jest lekarz skoro nie wie jak badac dziecko mialo goraczke a on do mnie on chyba ma temperature??

PROSZE UWARZAJCIE NA TEGO LEKARZA !! I UWIERZCIE ZADNA MAMA NIE CHCIALA BY PRZECHODZIC TEGO CO JA PRZEC HODZILAM I JESZCZE MUSZE PRZEJSC BO TO NIE KONIEC NASZEGO LECZENIA A KTO MI ZA TO WSZYSTKO ZAPLACI??


Ostatnio nawet rozmawialam z kierownikiem gazety powiedzial ze po moim liscie sprawy lekko nie zostawi i dzis dostalam mejla ze list zostal przekazany pani staroscie a ta ma isc z noim do dyrekcji szpitala zeby ten zrobil porzadek z lekarzem, bo to co ja sie nacierpialam ile zdrowai stracilam to przekracza ludzkie granice

Chlopaki jak narazi ok blazej robi mnie czesto w kulki bo lezac w lozeczku szuyka cycya wiec ja go na rece i do cycusia a ten w smiech buzia od ucha do ucha i gaworzy jak nic, dzis az sie poplakalm jak mi tak zaczal opowiadac po swojemu:)

Jutro chrzciny wiec w sobote albo niedziele postaram wrzucic kilka fotek o ile maz kupi akumulatorki do aparatu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414354 przez Anna77
Hej Dziewczynki, kompletnie nie mam czasu, ale tak na chwilkę tylko. Mateusz po szczepieniu super. Żadnych dolegliwości póki co nie ma. Wczoraj wieczorem na wszelki wypadek posmarowałam mu to miejsce Altacetem dla dzieci. Pediatra mówiła by na wszelki wypadek go kupić, no i jeszcze Paracetamol w syropie lub/i w czopkach. Tak jak chyba Olga pisała.

A i jeszcze pytałam ile taki Maluszek powinien wypić ściągniętego mleka z butelki. Pani doktor powiedziała że jak na 2 miesiące i taką wagę to 120-130 ml i co miesiąc o 10 ml. Czyli jak będzie miał 3 m-ce to 130ml, 4 m-ce to 140ml itd. Przynajmniej coś wiem. Kupiłam wczoraj butelkę Lovi i zobaczę jak z tych smoczków będzie mu szło.

Mirella głosuję codziennie póki co :)

Póki co znikam, mam masę roboty. Pakowanie na ponad 2 tygodnie. Nabyłam wczoraj mobilny internet, więc w przyszłym tygodniu postaram się choć ciut uaktywnić.

Bidol no pewnie, "Ostry Dyżur" musi być :lol:

Aaa i seksik też już mamy za sobą. Pierwszy raz był taki sobie, chyba byłam za bardzo zestresowana. Drugi już było pięknie. W ogóle jestem jakaś taka wyluzowana po tej ciąży, spokojniejsza i z większym dystansem do "domowych" problemików. To chyba sprawia że mam też większą ochotę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414361 przez mloda_mamuska
bidol przeciez dziecko to owoc miłości , WIELKIE szczęście ! hehe a tak serio.. tez bym sie załamała jakbym miała miec drugiego takiego Oliwiera.... :laugh: i w ogole kolejne dziecko... i tak nie mam czasu dla siebie... a co dopiero przy dwojce takich maluchow... :ohmy:


Kamyczka
nie martw się... moj ma od 1 tygodnia zycia caly czas wysypana twarzyczke... i Ty chociaz wiesz jak temu zapobiec i szybko Mu zejdzie a u Nas... kazdy lekarz mowi,ze to nromalne..a krost przybywa tylko...... :(
a link super,dziekuje ;))


maksiu super,ze ktos sie tym zajmie. tak nie powinno być . Moj też tak gaworzy ... a jak cos powiem co mu sie nie pdoba to az krzyczy na mnie :laugh: juz sobie ustawia kazdego pokolei pod siebie... ;) no i czekamy na fotki z chrzcin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414372 przez maksiu
MMzobaczymy co odp dyrektor. Kurde patrze na aparaty bo nasz cos szwankuje i musze meza namowic zeby mi wzial nowy moze mi sie uda dzis zeby pojechal a ja raty bede sp[alaca z rodzzinego:)
chce z takich
www.avans.pl/fujifilm-aparat-fujifilm-f500exr-czarny,id-31989

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414397 przez daners
hej mamunie ;] my juz po szcepieniu.Myslalam że ryk będzie niesamowitya tu mile zasoczenie tylko pokęczałi poszedł spac wiec chyba twardziel mi sie urodzil ;)

Olga zakuplam w razie W ten preparat.i oby zadnych dolegliwosci niebylo :)

Maksu jak przeczytalam Twoj list to az ciary przechodza. Oby sprawa ostala załatwiona i wymierzon sprawiedliwa kara temu co podaje sie za lekarza.



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414417 przez Majowka
czesc dziewczyny!

ja od poniedzialku przechodze koszmar...zjadlam zimnego arbuza po obiedzie i wieczorem tragedia, nigdy w zyciu tak nie wymiotowalam, okropna biegunka, strasznie sie odwodnilam. to trwalo cala noc. Tak bylam wczerpana, ze mdlalam podnoszac sie by zmienic pozycje, Nie bylo mowy o karmieniu, wiec misiek o 2 w nocy biegl do apteki po mleko modyfikowane. Maly wipil dwie butelki!! Balam sie, ze sie mu zmieni kupka, ale nic sie nie stalo, butelke chwycil od razu, bo od awsze karmie go w silkonowych kapturkach. Nastepnego dnia rano u mnie wysoka goraczka, ponad 38 stopni, bol calego ciala, oslabienie, ale karmilam juz piersia, niestety musielismy jechac do szpitala, zeby mnie podlaczyli pod kroplowke, bo czulam sie strasznie odwodniona. Melego zostawilismy z moja mama, podala mu moje odciagniete i ponownie modyfikowane. nstepnego dnia u mnie sytuacja bez zmian!!! caly czas temperatura powyzej 38 st, juz myslalam ze mam zapalenie piersi, wiec biegem do gina. Okazalo sie ze nie, mialam tylko kilka grudek, ktore lekarz rozmasowal, strasznie to bolalo, przepisala mi antybiotyki i kazal odciagac mlejo laktatorem po kazdym karmieniu :dry:

dzis jest juz lepiej, w koncu zjadlam normalne sniadanko! Maly teraz z mama na spacerku.

U nas sytuacja odnosnie Lucaska bez zmian, dalej aniolkuje, spi i je, nikogo nie meczy, nakarmie, wkladam do wozka on zamyka oczka i spi :) niech ta sielka wiecznie trwa. zawsze po karmieniu o 8-9 rano przenosimy go do salonu i z nim rozmawiamy, zeby tak nie spal caly czas :laugh: :laugh: :laugh:

Piekne Wasze dzieciaczki, przeczytalam wszystko i widzialam fotki. Cune te lipcowe maluchy!!!!

Agnessa, pieeeeeeekny pokoik!!!!!!!!!! slicznie to zaaranzowalas!!! Juz nie moge se doczekac masia w tym slodkim lozeczku! Pierwsze skurcze, czop, ujujuj :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: juz jestes bardzo blisko!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M-M, tak to pierwszy wnuczek mamy! Wspaniele, ze tu jest, w tych ostatnich dniach nie dalabym sobie bez niej rady...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414431 przez agnesssa
Dzień dobry :lol:

Majóweczka a właśnie wchodząc na forum, chciałam pytać gdzie zniknęłaś, a ty biedna po szpitalach się chowałaś :dry: Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Najgorsze jest to, że prze chwilą zjadłam kilogram arbuza :silly: :blink: Najważniejsze, ze Lucas tak spokojnie to przeszedł :kiss: :kiss: :kiss: Kochanego masz aniołka :kiss: :kiss:

A ja Was cały czas podczytuję, ale ostatnio nie mam siły tyle pisać :huh: Ciśnienie ciągle mi wariuje. Wczoraj byłam na IP żeby się upewnić, że z Maksem wszycho ok i miałam pierwsze KTG :woohoo: Synusiowi się chyba nie podobało, bo tak kopał podczas badania, że nadrobił za cały dzień, gdzie się prawie nie ruszał :) Więc z małym jest dobrze, nie ma jeszcze rozwarcia, podwyższyli mi dawkę leku i teraz jak ciśnienie przekroczy 140/90 to d razu na patologie ciąży mnie wezmą, i tak samo jak się pojawi ból głowy :dry: A dzisiaj nadal ciśnienie nie spadło poniżej tej wartości i już jestem cała głupia :angry: :angry: :angry: Zaczekam do jutra, niech minie cała doba na większej dawce dopegytu i chyba dopiero w tedy zacznę się martwić. Najbardziej mnie zdziwiło, że lekarka która mnie badała kazała mi koniecznie zrobić USG do końca tygodnia, bo Maks jest duży (stwierdziła to po wielkości brzucha :huh: A w cale nie mam wielkiego jak na 9m-ąc) i lepiej żebym miała go zważonego :huh: :huh: :huh: Co to za głupoty, czy jeżeli nie trafię na patologię, bądź też na porodówkę to nie powinni mi w szpitalu zrobić USG :unsure: A ja nie będę teraz jechała do mojej gin wydać 150zł na USG, na które jestem umówiona na 31 sierpnia przecież :huh: Trochę mnie to zdziwiło :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414433 przez mloda_mamuska
majowka jeju biedna... dobrze,ze juz wszystko w porządku :kiss: to odpoczywaj tam ;-)
super,ze Lukasek to taki aniołeczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414452 przez Olga
My pomalutku szykujemy się na usg bioderek-mam nadzieję,że będzie wszystko ok.Ignaś śpi już 1,5godz,akurat wstanie,naje się i jedziemy :laugh:

Majowka bardzo Ci współczuję,bo sama przeszłam ostatnio temperaturę(prawie 40 miałam) i nie miałam siły nawet z łóżka wstać,tyle,że ja karmiłam.Przynosili mi Ignasia do cycka,a ja o bożym świecie nie wiedziałam.Na szczęście szybko antybiotyk zadziałał,wczorajsze usg piersi wyszło dobrze,oby już się nie powtórzyło ;)

daners to normalnymi szczepiłaś-3 wkłucia?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414469 przez lusia88
Agnessa pilnuj ciśnienia ... ja jakoś od 37 tygodnia zaczęło mi bardzo skakać ciśnienie było po 140 i wyższe do tego opuchnięte nogi i gdzie wyniki moczu miałam zawsze dobre w ostatnim wyszło że mam białko ... i co do czego doszło w 38 tyg trafiłam na porodówkę ze stanem przedrzucawkowym i skończyło się nagła cesarką w znieczuleniu ogólnym ... więc pilnuj żeby wszystko było dobrze.

A mam do Was Mamusie pytanie jak sobie można poradzić domowymi sposobami z ropiejącymi oczkami ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414472 przez Olga
Przecieraj herbatką lub rumiankiem,ale może nie pomóc i będzie potrzebna wizyta u okulisty.Mojemu małemu przeszło samo,ale córki miały kropelki,a starszej groziło nawet przekłuwanie kanalików,na szczęście krople pomogły :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl