BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 miesiąc temu #312889 przez Olga
Ja to mam jobla na punkcie kupowania ciuchów,ale właśni nie sobie tylko dzieciom i to nie ważne w jakim są wieku,ale przyznam,że takie małe są najfajniejsze-uwielbiam w nich przebierać.Moja mama zawsze mi mówi,że dziewczyny mają za duzo ciuchów,ale to jest silniejsze ode mnie.Co do butów dla nich mam tak samo.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313262 przez necik
Pozdrowienia dla śpiących... :lol: jest 2:18 a mój mężu tak się uparł na to swoje chrapanie że nie mogę go uspokoić... zaparzyłam meliskę i mam nadzieję, że pomoże mi zasnąć :) No to słodkich snów dla Was i waszych maluszków :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313423 przez Kamyczka
necik napisał:

Pozdrowienia dla śpiących... :lol: jest 2:18 a mój mężu tak się uparł na to swoje chrapanie że nie mogę go uspokoić... zaparzyłam meliskę i mam nadzieję, że pomoże mi zasnąć :) No to słodkich snów dla Was i waszych maluszków :blink:


Necik, mam nadzieję,że właśnie teraz odsypiasz)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313442 przez anszka
Cześć mamuśki :)
Witam Was po weekendzie :kiss:
Necik
necik napisał:

Pozdrowienia dla śpiących... :lol: jest 2:18 a mój mężu tak się uparł na to swoje chrapanie że nie mogę go uspokoić

Przeżyłam to samo, tylko melisy nie miałam :)

Kamyczka
– cieszę się, że dzidzia zdrowa, prędzej czy później ujawni swoją płeć ;) a mówiłaś ginowi o tych bólach z prawej strony?

Olga – gratulacje dla córci :kiss: , a młodsza jak się miewa? Też wczoraj musiałam wypić 2 szkl. pepsi

Majówka – mojego męża też wszyscy namawiają, ale ja go bronię, bo rozumiem, że niekoniecznie odnajdzie się w tej sytuacji.

Bidol
– widzę, że grzecznie leżałaś w weekend, brawo! Wczoraj oglądałam łóżeczka turystyczne na żywo, sporo modeli było i stwierdziłam, że na razie kupię jednak normalne.

Idę dziś do lekarza, hurra :lol: obejrzymy malucha i może, może ujawni się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313457 przez Kamyczka
anszka napisał:

Kamyczka – cieszę się, że dzidzia zdrowa, prędzej czy później ujawni swoją płeć ;) a mówiłaś ginowi o tych bólach z prawej strony?

Idę dziś do lekarza, hurra :lol: obejrzymy malucha i może, może ujawni się...


Anszka, macica się powiększa stąd bóle, bo wszystko jest ok, więc niepotrzebnie panikuję.Daj znać po wizycie,powodzenia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313469 przez anszka
Do lekarza idę dopiero na 18, więc muszę się uzbroić w cierpliwość :)
Pierwszy raz zabieram męża :)

A wczoraj byliśmy w sklepie dla dzidziołków i oglądaliśmy różne "potrzebne" rzeczy. Zdecydowaliśmy, że kupimy wózek x-lander xa. Musiałam hamować męża, że jeszcze czas, bo gotów był już zamawiać :)
Ostatecznie i tak nic nie kupiłam, nawet bodziaków, bo stwierdziłam, że najpierw przygotuję pokoik dla dzidka.

Kamyczka - też mam takie bóle i też najczęściej z prawej strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313470 przez Kamyczka
anszka napisał:


Kamyczka - też mam takie bóle i też najczęściej z prawej strony.


Anszka, więc nie mamy co się martwic) My też z mężem już oglądaliśmy łóżeczka i wózki, ale za wcześnie jeszcze na kupno.X-landery są fajne)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313496 przez anszka
No pewnie, że za wcześnie, ale mój mąż to wielki planista i uważa, że powoli tę wyprawkę trzeba kompletować, a ja wciąż się boję, że coś może się stać, więc oglądamy i podejmujemy decyzje (mąż zadowolony), a kupimy później (spokój dla mnie :))

Z wózków podoba nam się też mutsy (kuzynka ma i poleca), ale sporo waży z czterema pompowanymi kołami :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313518 przez necik
Witajcie Dziewczynki :)
Jakoś udało mi się w końcu zasnąć ale było ciężko B) za to mój mąż był bardzo rozbawiony moimi nocnymi spacerkami po domu :) Niedawno wstałam i mam wrażenie, że uciekła mi już połowa dnia :huh: i jeszcze jak na złość nie mogę iść pod prysznic bo nie mamy wody :( jakoś ciężko zapowiada sie dla mnie ten dzień :S
Wiecie, ja tez mam bóle ale z lewej strony... widać, że szykujemy miejsce dla naszych maluchów... :blink:
Anszka - powodzenia u lekarza, mam nadzieję, że uda Wam sie poznać płeć dziecka... a co byście chcieli, chłopca czy dziewczynkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313534 przez anszka
necik napisała:
Anszka - powodzenia u lekarza, mam nadzieję, że uda Wam sie poznać płeć dziecka... a co byście chcieli, chłopca czy dziewczynkę?[/quote]

U męża w rodzinie rządzą chłopcy, więc tak już sobie tego chłopca wkręciłam, że będę zaskoczona, jeśli będzie dziewczynka (oczywiście nie miałabym nic przeciwko temu) :)

Nawet wczoraj, jak rozmawialiśmy o kolorze wózka, to mąż mówi, że chciałby niebieski, a ja na to: "a jak następna będzie dziewczynka?". On patrzy na mnie i pyta, skąd wiem, że teraz to nie jest dziewczynka? No nie wiem, heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313542 przez bidol
necik napisał:

Pozdrowienia dla śpiących... :lol: jest 2:18 a mój mężu tak się uparł na to swoje chrapanie że nie mogę go uspokoić... zaparzyłam meliskę i mam nadzieję, że pomoże mi zasnąć :) No to słodkich snów dla Was i waszych maluszków :blink:


hahahaha
Necik - ale cierpliwa jesteś :) ja mojego Jędrulę to z łokcia traktuję :laugh:

Anszka- a czemu??? co to za zmiana z tym łóżeczkiem??? a i życzę aby na wizycie dzidzia dała z siebie wszystko :laugh: i wszystko ok było :laugh:

ja też do 10.00 odsypiałam bo w nocy dzidek nie dawał mi spać tylko brykał po brzuszku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313551 przez Kamyczka
anszka napisał:


Z wózków podoba nam się też mutsy (kuzynka ma i poleca), ale sporo waży z czterema pompowanymi kołami :angry:


Anszka, ja tez bym chciała z pompowanymi kołami,a że mieszkamy na drugim piętrze,to nie będzie lekko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313566 przez anszka
Kamyczka - generalnie wszystkie wózki z pompowanymi kołami do najlżejszych nie należą, więc popracujemy nad mięśniami rąk :)

Bidol - na mojego łokieć już ostatnio nie działa, kładę mu poduszkę na głowie, wtedy się budzi i na 5 min. spokój :)
A te łóżeczka jakieś takie bardzo ortalionowe mi się wydają, tak dużo materiału, nawet jak jest ta siatka, tak dużo wszystkiego, że dziecka nie widać, hmm... chyba nie umiem tego wytłumaczyć :)

Ale tak a propos łóżeczek, to mam kolejne pytanie do doświadczonych mamusiek, czym przykrywałyście maluszki na początku, bo gdzieś czytałam, że kołderka nie jest wskazana i zgłupiałam.

A mnie się ostatnio śniło, że dzidek mnie kopał i to tak mocno, że było widać nóżkę, tak jak na awatarze Olgi, który kiedyś miała :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #313579 przez Kamyczka
anszka napisał:

Kamyczka - generalnie wszystkie wózki z pompowanymi kołami do najlżejszych nie należą, więc popracujemy nad mięśniami rąk :)


Anszka, to będziemy miały mięśnie jak Madonna lub Kinga Rusin))) Heheh

A dziewuszki, jak to jest u Was z wagą?Moja stoi w miejscu,co nastręcza mi myśl,że jest z nią coś nie w porządku.A jak jest u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313621 przez Majowka
czesc dziewczyny,

Anszka, powodzenia u gina!!!! czekamy na wiesci!!!

Ja kupie i spiworek i rozek i kolderke, a co tam! :laugh:

a na wage nie wchodze Kamyczka, czekam do 29 lutego, nich mnie gin wazy...teraz sie "odchudzam" tzn spaceruje, co by mnie nie okrzyczal :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl