BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 6 miesiąc temu #450630 przez nataleczka_92
Dziewczyny jeśli maluszek wypije np na noc 150ml mleka to powinien ładnie spać. Polecam sposób- mój mały potrafił się budzić nawet co godzinę a ja od razu z mlekiem leciałam. Teraz gdy się obudzi to daje mu herbatki i potrafi przespać całą nocke. Przecież dziecku może się też chcieć pić a jeśli będzie co chwila miał mleczko to może być za bardzo najedzony i dlatego nie chce spać. Pediatra mi polecił ten sposób bo powiedział że dzieci w tym wieku powinny nocki przesypiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450631 przez Daria23
M_m- ja daje na 150ml 5 miarek a na 180ml 6 mi sie też wydaje ze za mało mu dajesz daj mu nawet 180 niech sie napije do syta i zobaczysz jak potem będzie a i jak ja dam mojemu 180 to po 2 godz daje troche herbatki i potem po 2 nastepnych mleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450633 przez Daria23
Słoneczko-jak mój sie obudzi to nieraz mu wkładam smoczek i znowu zaśnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450636 przez słoneczko
mój niechce pic herbatki zbytnio , mało kiedy wypije herbatke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450637 przez mloda_mamuska
sloneczko to i ja sprobuje ;))

moj maly wlasnie ma taka biala plamke ale nie wiem jak dlugo taki ząbek rosnie jak juz sie przebije przez dziąsełko? bo sama nie wiem .

a ile wczesniej przygotowujecie mleko? bo ja czasem nawet 6 godzin przed podaniem i trzymam w lodowce,,mozna tak?:)nataleczka moj pije herbatke;) i w dzien wlasnie czasem po herbatce mi zasypia:)


DZIEWCZYNY Ja mowilam mezowi to on ,ze maly za duzo je......... :dry:
a na opakowaniu bebiko jak jest napisane? ze powyzej 3 miesiecy juz 150 moze pic?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450638 przez Daria23
M_m-tam jest ze od 4 miesiąca 150ml ale myśle że te ilości są podane w przybliżeniu a tak naprawde to od dziecka zależy jaki ma apetyt przecież nie będziesz głodzić małego jak mu się chce jeść mówie ci spróbuj tak jak piszemy i zobaczysz sama

Słoneczko- a jaki kleik podajesz?i do każdej butli tą łyżeczke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450639 przez Daria23
M_M- nie mam pojecia czy tak można mleko wczesniej przygotować chyba czytałam kiedys ze nie wolno ale pewna nie jestem sprawdz na necie ja przygotowuje przed samym podaniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450641 przez mloda_mamuska
Daria a jak robisz w nocy ? przygotowujesz wrząstek,wlewasz do butlki ,czekasz 15,20 minut az ostygnie i dajesz mleko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450643 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja juz przy kawusi,mały od 1,5 godz śpi.nocka ładna,bo wczoraj były mega kupki,to w nocy już się nie kręcił,a dzisiaj jeszcze nie był-ciekawe czy znów będą 4 dni przerwy,czy może po tym jabluszku będzie robił tak jak kiedyś :)
Pogoda piękna i niedługo idziemy z Ignasiem do moich rodziców to posiedzimy na działeczce,chociaż mi znów się marzy spacer po lesie i nie wiem,czy nie przejdę sie :)

No ja może jutro małemu spróbuję podać to mleczko,może ze 20 wypije ha ha,jak w ogóle weźmie smoczek do buzi :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450645 przez Daria23
M_m-coś ty ja wymyśliłam genialny sposób na butelke a wiec- czajnik elektryczny:)wieczorem przegotowuje wode w nim a w nocy jak mały sie obudzi włanczam na chwile woda sie lekko zagrzeje i gotowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450647 przez lusia88
Sandra ja np mam wodę zimną przegotowana i gotuje po kąpieli wodę i mieszkam wrzątek z zimną wodą tak by była już gotowa do picia i wlewam do termosu kupiłam taki mały termosik i trzyma mi ciepło prawie 20 godzin :) i jak mały chce już jeść to tylko wlewam sypie mleczko i jedzonko gotowe :)a mój wypija dziennie 200ml herbatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450648 przez mloda_mamuska
Olga bylam na poczcie 3.5 funta czyli około 18,19 zl wysylka mleczka.

Daria
ja tez tak robilam kiedyś .ale myslalam,ze nie wolno dwa razy podgrzewac wody i zaprzestałam ...moze znow tak bede robila;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450650 przez Olga
m m bardzo Ci dziękuję,że pamiętałaś,ale ja wczoraj kupiła podwójne opakowanie mleka Nan,bo u nas w żadnym sklepie nie było tego Hippa i się bałąm,że będę musiała póżniej szukać :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450655 przez mloda_mamuska
Olga nie ma sprawy;) daj znac jak Ignas po nanie ;)

ja wcinam warzywa na parze i patrze jest marchewka to malemu zaraz jeden plasterek zetre na tarce i dam do polizania;) kilka dni mąż mial wolne i tak sie objadlam z nim,ze musze teraz tydzien jesc bardziej dietetycznie,bo w spodnei sie nie bede miescila niedlugo ;D


haha maly sie skrzywił,ale zjadł ;D wiec mysle,ze nie bede miala z nim problemu z jedzonkiem ;))
w sumie z jednego plasterka po starciu wyszło mi 1/3 lyzeczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450657 przez Daria23
M_M-ale to tyklo podgrzewasz ją a nie zagotowujesz drugi raz:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl