BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #470546 przez chłopek
dlatego ja sobie wzielam same testy a pózniej jazda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470557 przez Anna77
Tak jak wczoraj o tej porze - zaraz spadam na siłownię - dzisiaj chyba tylko bieżnia. Potem na dyżur do rodziców - jak zwykle w środę (i w poniedziałki zresztą też)

Olga następnym razem się uda. Kto powiedział że trzeba zdać za pierwszym, drugim czy nawet trzecim razem. Ważne by umieć jeździć, to egzamin zda się i tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470573 przez Kamyczka
Olga współczuje kochana,ale zdasz nastepnym razem,nie ma co się martwić!Sa ważniejsze sprawy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470576 przez Olga
To było już czwarte podejście :angry: nawet łuku nie zaliczyłam po tej cholernej przerwie ;) tak mnie głowa boli od tego wszystkiego-mam już dosyć :angry:
chlopek no dla mnie to bez sensu same testy,bo jak nie będę próbować,to nigdy nie zdam.Co by mi dało podejśc teraz do samych testów i czekać następny miesiąc za jazdą :( testów raczej byłam pewna,tego się trzeba nauczć,nie ma innego wyjścia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470583 przez saiko
mój synek jest dzis strasznie marudny albo płacze albo piszczy
ani na chwile nei zajmowal się sobą a tak to musielismy go od rana nosic :(
masakra a juz bylo tak fajnie, ze lezal na macie i sie bawił a dzis nawet chwili bo odrazu ryk ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #470639 przez Daria23
Przywitam się tylko na chwilkę bo już padam dziś miałam gościa-moja kumpela mnie odwiedziła hurrra:)

Olga-głowa do góry :*

Dziewczyny nie chce któraś kupić kombinezonu dla maluszka na zime??mam nowiuśki na sprzedaż bo okazał się Tymkowi za mały:(:(na długość a oto on:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470658 przez kejtin
Ja tez jestem spod wawy :)

Saiko skad dokladnie ? :)

Apropo przechodzenia na tryb nocny, moze sprobuj nie dac mu spac w ciagu dnia? :) to wieczorem padnie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470682 przez mama89muminka
kejtin napisał:

Ja tez jestem spod wawy :)

Saiko skad dokladnie ? :)

Apropo przechodzenia na tryb nocny, moze sprobuj nie dac mu spac w ciagu dnia? :) to wieczorem padnie ;-)


nawet jakbym chciala zeby spal w dzien to i tak pospi tylko 15-20minut i to tyle. srednio w ciagu doby spi jakies 7 godzin. normalnie chodze jak zombie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470690 przez kejtin
takie małe i już z adhd? ;)))

No chyba że to normalne? bo moja śpi po 4 lub 5h i ma dwie takie drzemki a potem się bawimy:):

Dziewczyny ile wasze maluchy śpią w ciągu dnia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470694 przez mama89muminka
Ja mialam tylko jedna noc miesiac temu, Miro spal 9 godzin, az nie moglam w to uwierzyc. A tak to w najlepszym ukladzie te 7 przespi jak go rodzice wymecza. W dzien tylko jest chos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470699 przez Olga
kejtin Ignaś wstaje rano o 9-10,nieraz o 8 i po 2 godz.idzie spać na 2-3 godz.Później spacer i tyle ile będę jeździła,tyle będzie spał.Później jeszcze jedno spanie i tak do 19 wstaje,kąpiel i zazwyczaj po 20 już śpi.Chyba,że ma jakieś odchyły czasami,co mu się ostatnimi dniami zdarzało.W nocy raczej nigdy się nie przebudzał do zabawy,je przez sen :) Śpioch z niego straszny ha ha :lol:

Daria jak Tymuś się nie mieści,to Ignaś na bank nie wejdzie w niego ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470708 przez mloda_mamuska
Olga nie martw sie ,bedzie dobrze nastepnym razem !


bidolku Kochanie żyjesz ?? jak Twoj samooczucie ? ja jak sie odchudzałam to zawsze wściekła byłam ;p a pod koniec dnia to juz w ogole.. masakra lepiej bylo nie wchodzic mi w drogę ;D



a mi Misiek kupił nową sofę .
na żywo jest ekstra,taka wygodna :S nic tylko leże i odpoczywac :S

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #470767 przez saiko
Kejtlin - z Nowego Dworu Mazowieckiego a Ty?

mój sypia rano godzine, na spacerze z godzinkę i potem jeszcze ma dwie popołudniowe drzemki ok 1,5h razem i staramy sie żeby pospał z godzinkę wieczorem ok 21-22 i spać idzie ok 23 i śpi do 8-9 z przerwami na karmienie czyli wychodzi jakies 11-12h dziennie czasem sporo mniej czasem nieco wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470772 przez lusia88
ja jestem z Wawy :) ja ide jak znajde chwile to sie w piatek zapisze tez na egzamin z prawka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #470775 przez Olga
m m,ale super ta sofa,ja bym nie miała gdzie takiej wielkiej wstawić :)

Dałam dzisiaj Ignasiowi kaszki manny do zupki,zobaczymy jak zareguje :unsure: i soczek winogronowy z melisą i rumiankiem-ten smak pierwszy raz,pił już,ale samo winogrono :)

Ja jak wyliczyłam,to Ignaś śpi nawet do 18 godz.jak dobrze pójdzie,czasami mniej ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl