BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660663 przez Majowka
Ok wstawie!

Dzis kolejny dzien przymierzania....
Jutro jedziemy razem z Antonio...

No...duzo ich, ogromny wybor.... Slubne tez mierze...

A przepis na zupke....jaki przepis, gotowa lam piers z marchewka, ziemniakami, porem, kawaleczkiem dyni...nic wiecej. Chodzilo mi o rosolek, to mialo dobry smak, na kaczce...


A Bidolku, zapomnialam, super fotki dzieciaczkow!!!! Slicznie maja, super piaskownica!

Lusia, my nie myjemy zabkow, nie mamy za bardzo co myc ;)

AiF, czekamy! Ja tez juz sie powoli pakuje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660724 przez mama89muminka
Dziewczyny nie mam sil, rozpisalyscie sie strasznie!

My chorujemy... pierwszy raz. Cala zime Miro byl zdrowy a na lato sie rozchorowal. Goraczka 39,1, katar leci do dzis, kaszel okropny. W dodatku Miro jest mega upierdliwy, nie chce jesc wcale, nawet szkoda mi sloiczka odkrecac tylko po to zeby caly wywalic do kosza. Bawic sie sam tez nie chce bo woli na rekach byc caly czas. Istne pieklo mam z nim. Do tego zeby ktore wychodza jakby chcialy a nie mogly :dry:

Gdzies mi mignely slubne fotki Darii, super wyszly :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660732 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660741 przez mama89muminka
Kamyczka dzieki. Jak tam Domi sie miewa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660787 przez Kamykowa84
mama89muminka napisał:

Kamyczka dzieki. Jak tam Domi sie miewa?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660977 przez Neko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661278 przez Misiowa
Hej dziewczyny:) taka bylam zabiegana przed wyjazdem ze nie mialam chwilki zeby cos napisac. Ale zawsze czytam Was na biezaco:*

My wlasnie wyjechalismy. Wstalam o 2 nad ranem ale udalo nam sie zebrac dopiero o 4. Samochod caly zaladowany;) Hania jak tylko samochod ruszyl usnela ale ciekawa jestem jak dlugo to potrwa. Dzis pierwszy etap podrozy - Norymberga. Tam mamy nocleg no a jutro juz Szwajcaria:)Szkoda tylko ze pogoda na przyszly tydzien pokazuje ze ma non stop padac:( moejmy nadzieje ze pozniej choc troche sie polepszy.
Posaram sie odzywac na biezaco. Napewno bede Was podczytwac:) Trzymajcie kciuki za Haniule zeby wytrzymala podroz:):):)

Milego dnia mamusie:*

Daria widzialam zdjecia - wygladalas przepieknie!

Bidolku sciskam Cie mocno:*

Majowka powodzenia w poszukiwaniach:) i udanego wyjazdu do PL oby pogoda Wam dopisala:)

Lusia ja nadal uzywam tej silikonowej nakladki ale Hania ma tylko dwie dolne jedynki wiec narazie nie boli tak mocno jak ugryzie;)

MamaMuminka biedny Miro:( Ucaluj go mocno:* Mam nadzieje ze to nic powaznego i szybciutko minie.

AiF udanego wyjazdu zycze:):):)

Anna buziaki dla Matiego:* niech szybciutko wraca do zdrowia:) A jak Twoje samopoczucie?Troszke lepiej? Przykro mi z powodu dzialki:(

Mm powodzenia na chrzcie. Oby spodenki pasowaly:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661362 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja:)Ostatnio na nic nie mam czasu Tymek jest taki miauczący itp strasznie marudny si,e zrobił ale wkońcu po prawie dwóch tygodniach katar nam przechodzi.

Bidolek-dzieciaczki masz przesłodkie:*a gdzie kupujecie te Allium?wyobraź sobie że byłam w 5 aptekach i nigdzie tego nie było:(

Majówka-już nie moge się doczekać twojej kiecy znając ciebie będzie to coś superowego:)

Kochane wkońcu założyłam facebooka:)Będzie mi bardzo miło jeśli mnie zaprosicie podam wam swoje nazwisko bo tak musiałabym każej z osobna się pytać a więc Daria Huszczanowska czeka na wasze zaproszenia-z góry dziękuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661372 przez bidol
hej dziewczyny

Olga
- super rowerek - a Ignaś jaki zadowolony :)

Anna - nie wiedziałam - muszę gdzieś poszukać :)

AF - czekamy na wieści z Polski :)

M_M
- A Wy już w Polsce??

Majówka
- już się pakujesz- a u Nas pogoda kiepska :(

M89M
- zdrówka dla Miro :kiss:

Kamyczka - :kiss:

Misiowa
- super. Odezwij się jak dotrzecie. i udanego urlopu :)

Neko - zapraszamy - jak ma na imie Twoja pociecha??


Daria - u Nas w lublinie jest jedna apteka homeopatyczna

no a u mnie znowu mega źle :( :( Mój Tata odebrał wyniki biopsji i ma złośliwego raka :( :( :( :( :( :(

pa - lece szykować się na pogrzeb :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661391 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661472 przez Majowka
Hej dziewczyny,

Nie uwierzycie, dzis jedziemy z Antonio przymierzac sukienki I........jakas zgaga, mdlosci poranne!!!!! :ohmy:
Od razu pomyslalam, Ze ktos mnie przestrzega przed wydaniem fortuny na stukienke, w ktora sie nie zmieszcze!!!!!! Ale mam metlik w glowie, oby to byl falszywy alarm, Bo nici z bycia ksiezniczka.... :laugh:

Daria, swietnie Ze masz Fb, juz Cie dodalam.

Bidolku, strasznie, ogromnie mi przykro :( :( :( :kiss: :kiss: :kiss:

Ja przylatuje 28, prognozy na pomorskie od 28maja sa rewelacyjne! Oby sie tylko sprawdzily. Zabieram letnie ciuchy.

Misiowa, udanych wakacji!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661511 przez Majowka
Dziewczyny, ktore maja wiecej niz jedno dziecko, pamietacie jak wygladal Wasz brzyszek w 3 miesiacu?

ME? Jak to bylo z Emilcia?
Anna, pamietasz?
Bidolku?
Chlopek?
Olga?

Ja pamietam Ze do 5 miesiaca bylam plaska jak deska....ale przy drugim jest inaczej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661517 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661525 przez bidol
Majowka napisał:

Dziewczyny, ktore maja wiecej niz jedno dziecko, pamietacie jak wygladal Wasz brzyszek w 3 miesiacu?

ME? Jak to bylo z Emilcia?
Anna, pamietasz?
Bidolku?
Chlopek?
Olga?

Ja pamietam Ze do 5 miesiaca bylam plaska jak deska....ale przy drugim jest inaczej :dry:


Majóweczka - kochana - to tylko się ciesz - ale żeby nie zapeszyć to...... :kiss:

co do brzuszka - to zależy od osoby. Ja nigdy patykiem nie byłam więc brzuszek już w 3 miesiącu miałam ale z doświadczenia koleżanek wiem że jak ktoś jest szczupły to brzuszek późno się pojawia przy pierwszym jak i przy drugim dziecku :lol: więc nie ma co się martwić - tylko cieszyć :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661556 przez Majowka
Dzieki :kiss: :kiss: :kiss:

No gdyby moje przypuszczenie okazalo sie prawda, jeny......bardz bardzo bym sie cieszyla!!!! :laugh:

....ale dzis chcialam wplacic zaliczke za sukienke, wiec kurcze.....nie wiem co robic.... Nie mam pojecia kiedy byla ostatnia miesiaczka, choc bym nie wiem jak usilnie probowala sobie przypomniec....pustka :dry:
Jakis miesiac temu pewnie.....


Mam tu stary test, zrobie jak mi sie zachce siku...szkoda, Ze przegapilam tego porannego sikacza, bylby bardziej wiarygodny.


Dodam tez, Ze ciaza to by byl cud. Raz tylko sie przytulalismy w tym miesiacu, w dodatku mialam jakas infekcje i sie leczylam globulkami.....wiec nie mozliwe......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl