BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 3 miesiąc temu #282793 przez chłopek
kamyczka ja przy pierwszej ciazy czułam ruchy jakos w 20 tygodniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #282794 przez bidol
saiko - no ja od środka czuję. raz lekko raz mocniej, ale to jest najpiękniejsze co może spotkać przyszłą mamę. Później to są mocne kopniaki. Takie że widać jak brzuszek podskakuje :woohoo:

chłopek - no ja na razie tylko przeciąganie i łaskotanie. jakoś nie spieszy mi się do kopniaków :silly: wiesz czego :blink: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282795 przez chłopek
bidol a było kiedy kolwiek widac nóżkę albo rączke przez brzuch ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282796 przez bidol
chłopek - no może nie tak wyraźnie jak w awatarku Olgi, że stupka, czy rączka, ale jak Seba przesuwsał się to tak. Miałam wtedy np kanciasty brzuch :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282798 przez chłopek
bidol no to ja tez tak że miałam kanciasty brzuch,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282840 przez Olga
Ja biorę tylko witaminy PRENATAL dla kobiet w ciąży i nic więcej,a z cerą i z włosami nic u mnie się nie dzieje,nawet powiem szczerze,że nie wiem,czy cery nie mam ładniejszej niz przed ciążą.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282901 przez Kamyczka
Dziewuszki, a stosujecie jakąś specjalną dietę w ciąży?Z czegoś rezygnujecie?
Ja nie piję alkoholu( ale to chyba oczywistość), kawy, napojów gazowanych, ale ze słodyczy nie umiem zrezygnować( poza tym jem sporo warzyw i owoców) a jak to jest u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282915 przez saiko
ja ze słodyczy, kawy i napojow gazowanych nie zrezygnowalam - nie pije tego jakos duzo, 1 - 2 kawy dziennie i 1xtydzien jakas cola lub fanta
Staram sie jesc warzywa i owoce ale tez bez przesady duzo
oczywiscie alkohol i surowe sushi zakazane i nie tykam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282938 przez Debora
Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście :)

U mnie jest następująco:
Włosy - nie wypadają, są cały czas w takiej samej kondycji. Mam z natury ciemne i raczej takich kolorów używam do farbowania, ale używam tylko bez amoniakowych farb. Ostatnio farbowałam we wrześniu a teraz planuję na początku lutego.
Cera - masakra, od czasów dojrzewania mam cały czas problemy, wypryski i blizny :( miałam nadzieję że w ciąży się to zmieni ale na razie jest bez zmian a nawet gorzej bo wszystko się dłużej goi. Z niecierpliwością czekam na poprawę...
Brzuch - pomału się powiększa, dzisiaj założyłam jeansy których nie miałam założonych ok 2-3 tyg i uciskały mi brzuszek. Do smarowania brzuszka i piersi używam oliwki w żelu i prawdopodobnie przy niej zostanę do końca ciąży, staram się smarować codziennie ale nie raz zapominam, jak będę już na zwolnieniu będę się bardziej pilnować :)
Waga - nie znam dokładnej wagi z przed ciąży ale od razu jak się dowiedziałam o niej to się zważyłam i było 59,5kg a teraz jest podobnie, z tym że w między czasie kilogram zszedł w dół a potem znowu w górę. Też jestem niska bo mam 160cm i pewnie będę wyglądać jak "kulka". w obwodzie brzucha doszło mi ok 3-4cm.
Dieta - ja żadnej nie stosuję, jem słodycze ale staram się też dużo owoców i warzyw, napojów gazowanych nie piję tylko czasami 1 szklaneczkę coli (1-2 razy w miesiącu), kawa tylko parzona z jednej łyżeczki raz na 2-3 dni w zależności od samopoczucia, reszta bez zmian.
Ruchy - jeszcze nic nie czuję, jestem w 16 tyg, babcia mówiła że będę czuła jak by mi "myszki biegały pod pępkiem" heh....
Pozdrawiam Was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #282947 przez daners
ja tez czekam na jakiegos kopniaczka :lol: ale ostatnio pare razy czuje łaskotanie pepka jakby w srodku niego niewiem czy to ma wpływ z moja fasolka :lol: czy to tylko tak....

a cwiczenia niemam narazie upatrzonych jeszcze przegladam ale skupiam sie na takich zeby partie ud i tylka wzmocnic (to by sie przydalo) :laugh:

niema to jak relaks przy herbatce z cytrynka :)

Debora ja mam 165 wiec tez do wysokich nie naleze ale własnie Bidol Twoja wiadomosc dnia odnosnie utraty wagi jest naprawde pocieszajaca :laugh:



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282948 przez chłopek
dziewczyny ja też jestem niska mam 154 cm i jak chcecie to wam mogę pokazac zdjecie w ciazy z Ksawciem wcale nie wygladałam jak kulka i wy tez nie musicie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282949 przez daners
chłopek napisał:

dziewczyny ja też jestem niska mam 154 cm i jak chcecie to wam mogę pokazac zdjecie w ciazy z Ksawciem wcale nie wygladałam jak kulka i wy tez nie musicie


a duzo przybrałas ma wadze w sumie ? ciekawe czy tycie jest w genach czy tylko w glowie i w naszych zachciankach ktorym ulegamy



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282955 przez chłopek
przed ciaza ważyłam 60kg schudłam do 54kg do porodu ważyłam 60kg
a teraz waże 61 kg a wyjściaowa waga 60kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282959 przez daners
chłopek napisał:

przed ciaza ważyłam 60kg schudłam do 54kg do porodu ważyłam 60kg
a teraz waże 61 kg a wyjściaowa waga 60kg


pozazdroscic takiego obrotu sprawy :)tez bym tak chciala...



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282964 przez chłopek
moja siostra wazyłą prawie 70kg do porodu a ma 160cm ważyła 57kg sprzed ciazy tylko że jej sie woda w organiźmie zatrzymywała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl