BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #358839 przez chłopek
daria kup zegarek nie drogo kupisz i fajne a do tego daj kase

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358843 przez mloda_mamuska
Hej dziewczyny,ja wstalam o 7 wypilam herbatke i zasnelam . Misiak ma dzisiaj też wolne,więc nie będzie mnie na bieżąco.



chlopek,ale dziwne,ze sie tak pomylili... pewnie jest w szoku !
kurdę...muszę wymyślić imię dla córceczki jakby sie pomylili :lol: ale dwoch ginekologow twierdzi,ze chlopak no i widzialam dwa razy siusiaka ...wiec wątpię. ;) ale widac wszystko jest mozliwe. :lol:

bidol no dla mnie to jest dziwne,ze mają taką opiekę tutaj,na szczęście o porodach dużo dobrego slyszalam..o tyle dobrze. ciekawe jak bedzie w tej szkole rodzenia. ;)
a co do tego lożyska,to skąd oni wiedzą jakie jest skoro nie robią USG ? ..a o jakimś ktg w ogóle mogę zapomnieć ... normalnie cofnęłam się o 100 lat wstecz...z tą opieką. Modle sie,zeby Oli byl cały i zdrowy i ciąża dalej przebiegala tak dobrze.
no i za jakies 2,3 tygodnie pójde prywtanie jeszcze na usg,bo 2 tygodnie temu bylam przed wyjazdem w Polsce tez prywatnie ,zeby mi zrobila,bo nie wiedzialam co mnie tutaj czeka ..i całe szczęście,że poszłam :S i widzialam Maleńkiego i wszystko bylo dobrze,wody,łozysko,ułożenie itp. Wiec dzieki temu spokojniejsza jestem.


Majowka
czekam na zdjęcia pokoiku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #358844 przez agnesssa
Majówka hehe to nie wpadnie do łóżeczka, to specjalnie jest na łóżeczko, ale ja mam zamiar to na komodzie trzymać, zresztą zobaczę jak już będę wszytsko miała w domku :woohoo: Zobacz sobie na tych zdjęciach, w ogóle to właśnie nad tym zestawem się zastanawiam, a pościeliki mi się podobają w żyrafki ecry :woohoo: W ogóle mam bzika na punkcie żyraf te body mi się strasznie podobały, ale na razie nie kupiłam :woohoo:
A w łazience mam pralkę zaraz przy wannie więc mam gdzie położyć przewijak na szczęście :lol:

Anszka to może spróbuję coś z tymi ziołami pokombinować :woohoo: A raczej męża namówić, bo to on w domu o wszystkie rośliny dba :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358847 przez chłopek
m_m powiem ci tak ja na usg w 30 tyg miałam napisane ze łożysko stopień II a teraz w szpitalu że stopień I i bądz tu mądrym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358853 przez daners
wrócilam na podczytanie ;p

Anszka eee jak dla mnie niebylo nic ciekawego ;] Pepco opanowało euro wiec same bialo czerwone gadzety jedynie body slodkie bylo z napisem polska :) ale ja tam nic nie kupiłam..

Agnesss żyrafki :D:D uhmm strasznie mi sie podobaja. My mamy łóżeczko i posciel z tym zwierzaczkiem :):) żyrafki erci...a dzis przegladałam kocyki i tez sie natknełam na zyrafki haha



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358855 przez saiko
Dzień dobry Kobietki

anszka napisał:

Saiko - a Ty do tej szkoły rodzenia chodzisz w Szczytnie czy w Warszawie, bo tam chyba chciałaś iść?


no chcialam w Warszawie jak tam mieszkalam, a że sie przeprowadziłam to przeciez nie bede tam jezdzic. Chodze w Szczytnie

no mi maleństwo dało pospać - wpstałam tuż przed 10 :D
bylam w sklepie po mleko a teraz popijam kawkę
pogoda piekna, chciałabym zeby przyszła dziś pufa i książka, którą zmowiłam (Mamo tato co ty na to)

chłopek - nie strasz takimi pomyłkami :D juz nie chycialabym zeby sie okazalo, ze to jest dziewczynka. Ale tez staram sie nie kupowac rzeczy typowo chlopiecych - kupuje niebiekie tylko wtedy kiedy mam do wyboru tylko niebieski i rozowy. wrazie czego to pewnie będzie Joanna Magdalena
i nie martw sie wozkiem, Twoj jest tez super

agnessa - idz idz, napewno warto. mowili nam juz o porodzie i o szczepieniach, pokazywali porodówkę i sale po porodzie, na nastepnych bedziemy miec o pielegnacji dzieciaczkow: kapieli, przewijaniu
co do paleinia to mnie nawet wkurza jak widze palącą mloda matke lub innego palącego opiekuna z wózkiem

dzieki dziewczyny, ze przypomnialyscie o kupieniu przewijaka, zapomnialabym :D


sluchajcie - przejzalam wczoraj ciuszki, ktore mam i szczerze zgłupiałam. Jakie wziac do szpitala, bo niby mam rozpiske, ze 3szt tego, 4 szt tamtego, ale te rozmiary sa sobie nierówne, pozatym sa różne grubości ubranek itd... Jakie zamierzacie bać?


ostatnio ogladalam odcinek Glee w ktorym śpiewali piosenek Whitney H. i sie wzruszylam :D normalnie łzy mi pociekły :D bo mały tak się kręcił a ja poczułam takie szczęście

Majowka - takie przewijaki maja takie nórzki od spodu - w kazdym rogu po 2 co przeciwdziala spadnięciu. Widziałam gdzies na zdjeciu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358860 przez chłopek
mąz już wczoraj zniósł wózek obiecał pomalowac szprychy bo po zimie sa masakryczne.
dziewczyny dzisiaj bodziaki w biedronce sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358862 przez daners
chlopek jejciu zapomnialam o tych bodziakach :) a bylam juz w biedrze.... i zas trza gnac :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358864 przez Kamyczka
Chłopek właśnie miałam pisać o tych bodziakach :blink: jak Ksawcio?wyszalał się odrobinkę?Ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358866 przez Majowka
Agnessa, zyrafki super, juz widzialam jedna zabawke-zyrafke, ale jeszcze sie wstrzymuje :laugh:

Saiko, ja biore ubranka na 54-56cm, bardzo cieniutke bawelniane, juz mam 2 body i jeden pajacyk, no i takie 2 pajacyki troszke grubsze. Zamierzam dokupic tylko jeszcze 2 body w tym rozmiarze i 1 pajacyk, i koniecznie te spodenki bawelniane 2-3 pary, zabieram tez czapeczke, kocyk i skarpetki.
Tak na razie mi sie wydaje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358870 przez chłopek
kamyczka Ksawcio spi, ja robie obiadek
a te body to mama ma mi kupić bo niby są do 16 ale znająć zycie to tylko beda dzisiaj i sie skoncza,wezmie mi na małego i na Ksawcia moze wejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358875 przez maksiu
Kurde mamuski nie mam sily na to moje dziecko az plakac sie chce
spal mi 20 minut co wam pisalam i teraz mi zrobil na dworzu taka histerie ze masakra jakas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358878 przez chłopek
a widziałyściel pościel dla dziecka w biedronce? zastanawiam sie czy nie kupic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358879 przez maksiu
chłopek napisał:

a widziałyściel pościel dla dziecka w biedronce? zastanawiam sie czy nie kupic


a jaka jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358880 przez necik
HeJ ;)
Ja właśnie przeglądam allegro bo szukam koszuli do karmienia... znalazłam taką :) allegro.pl/koszula-radosc-do-karmienia-i...e-l-i2306494001.html bardzo mi się podoba, tylko się zastanawiam czy będzie wygodna... może któraś z was miała taką koszulę i może się wypowiedzieć ???
Nie wiem jak u Was z pogodą ale u mnie w mieście gorąco... więc się grzeję :) Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl