BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 3 dni temu #361361 przez bidol
oj kochane - ja już jestem :)

Anszka
- widzę że się rozkręcasz z zakupami dla Wojtusia :laugh: to pochwal się - łóżeczko złożone już :unsure: a wózeczek już wybrany??

Agnesssa
- Anszka ma dobrą pamięć - ja jeszcze w 5 miesiącu miałam mdłości i w szustym też się pojawiały :dry: ale nie mam pojęcia co Ci doradzić :( ja poprostu nie jadłam :dry:

Olga - super że jutro już Ignasia zobaczysz :laugh: Olga - u mnie na poczcie Panie w okienku same proszą -" zapraszam Panią w ciąży bez kolejki" i to tak na całą pocztę :lol:

Maksiu - już jestem i zaraz zdam relacje :laugh:

Daners
- w kulki sobie lacisz :unsure: zaglądasz rzadko i mało piszesz - Przywracam Cię do porządku moja panno :silly:

M_M
- tak to jest z przesyłkami :angry:

Daria - będzie dobrze :kiss:

Anna
- no i zła passa chyba mineła :laugh:

to ja teraz o sobie

byłam i jest w miarę ok. Mam tylko miękką szyjkę, ale się nie skraca :) Niunia ułożona jest poprzecznie, na szczęście, bo gdyby była główkowo, to szyjka by tego nie wytrzymała, bo jest za miękka :( ale jak na razie ok - mam nadzieję że Kamilka wytrzyma jeszcze troszkę w tej pozycji ;)
Na wyniki ginka się bardzo nie kzywiła - mówiła że jak na koniec ciąży jesy ok. Na hemoglobinę przepisała mi jeszcze zabletki z buraka 2x dziennie no i to żelazo :)
i uwaga - tego się nikt nie spodziewał - schudłam 0,5 kg - więc od początku ciąży na plusie mam 4,5 kg :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361363 przez daners
Bidol jestem juz przywrcona :):))
Super,że wszystko ok u Ciebie i z bejbiczkiem :) a ze schudłas to niezle . W sumie mało kg masz na plusie.Ja ide w czwartek na wizyte :D

ja ide troszke "popływac" w wannie ii zaraz powróce zeby niebylo ;p



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361364 przez maksiu
Bidol az ci zazdroszcze wagi:) ja mam na plusie 17 tzn mialam a niewsiem jak teraz:( az sie boje na wage stawac jak pojade za tydzien, w tym tyg musze zrobic te HBS i morfologie ciekawe jak to u mnie bedzie
A nie wiem czy wam mowilam wczoraj od siorki dostalam kilka ciuszkow t ylko musze je poprac:) no i dostalam dzis sms ze mam do odbioru paczke w aptece

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361368 przez Majowka
Bidolku, ciesze sie, Ze wszystko dobrze u Ciebie :kiss: Schudlas!?!?! :ohmy: jak to wogole mozliwe? :laugh:

Maksiu, napisz mi swoje dane na priv, poszukam Cie na fejsie. Wogole to zapomnialam, tez widzialam twoj brzusio! Oromniasty przesliczny, taki juz bym chciala! :)

U nas bardzo upalnie, ale wole taka pogode od zimna...chociaz zapowiadaja ochlodzenie :( ciuszki zimowe juz spakowane :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361369 przez chłopek
ja czekam aż mąż przyjedzie i pójdę sie pluskać :) bo musi Ksawcia pilnowac, ja w środę pójde na wizyte to posłucham serduszka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #361370 przez bidol
daners - no i to lubię :laugh: :laugh: popływaj i wracaj do Nas :laugh:

maksiu - no mało :) ale ja mała nie jestem ;)

a i ginka pochwaliła mój brzuszek - że taka piłeczka - a i pokażę Wam bo ostatnio osondziłyście że taki wielgachny, a ja Wam udowodnię żę nie - po prostu jest szpiczasty i już wiem że nie powinnam robić zdjęć z profilu - brzuszek wygląda na dużo większy niż jest :silly:







a i fotelik mi doszedł - jutro wstawię fotkę bo się suszy :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361371 przez Majowka
Bidolku, suuuper brzusio! :kiss: Poglaskaj ode mnie Kamilke! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #361372 przez chłopek
bidol ja chyba też nie powinnam robić z profilu bo wtedy wiekszy jest :)
ja tez wyprałam wszystko z wózka jeszcze mąż musi kółka pomalować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #361373 przez maksiu
bidol brzuszek slodki serio:)
majowka juz ci wysylam

a mam pytanie mozna gdzies wybrac opcje zeby nie dostwac powiadomien o napisaniu na forum bo kurde nie nadazam wiadomosci kasowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361377 przez chłopek
maksiu zaznacz sobie subskrybuj powinno być nie przekreślone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361380 przez maksiu
chłopek napisał:

maksiu zaznacz sobie subskrybuj powinno być nie przekreślone


dzieki mam nadzieje ze pomoze:)
zmykam maksa sciagnac do domu na kompanie bo mi w dzien spal pol godziny tylo i wsio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361388 przez bidol
dżasta - widzę Cię - odezwij się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361392 przez daners
Bidol wiadomo że z boku to wygladaja na duzo wieksze te nasze brzusia a Twoj no no slodki i własnie taki w sam raz;] aaaaa jeszcze paski se ubrała ;p niewiesz ze poszerzaja ;)haha



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361398 przez mloda_mamuska
maksiu .. ja dopiero tydzien temu kupiłam :silly:

bidol
widzisz !!! gratuluje udanej wizyty,super,ze maleńka jest dobrze ułożona .oszczędzaj się :))
tak mało jesz,ze schudłaś ? :)
ja juz na plusie mam z 13kg..tylko ,ze na szczescie w sam brzusio i cycuchy idzie :lol:


a tak sie martwilas wizytą! niepotrzebnie ! :blink: :blink: :blink:

Majowka kurde zazdroszcze Ci tego goraca... patrzylam na pogodę i u mnie jeszcze 2 tygodnie na pewnie taka do d..y a juz myślałam,ze będę mogła smigać w sukieneczkach na zewnątrz i porobic ładne zdjęcia :(
a mebelki dla Lukasa kupione?? ;))

bidolku a ja staram się robić zdjęcia właśnie z profilu,zeby było widać jego wielkość,bo z przodu to prawie jakby go nie było. ;)))
a tak w ogóle to lsiczny brzunio Kamilka ma wygodnie :lol:
i wstawiaj jutro fotke fotelika;)

maksiu mi to się zacięło i czy mam zaznaczone,ze maja przychodzic czy nie to i tak ciagle przychodzą.. na szczęście w profilu mialam ustawionego meila męża,więc do neigo przychodzi po 50wiadomości dziennie :lol: Też się wkurzał,bo często czeka na pilne wiadomosci od inwestorów itp. .a tu 4 strony zawalone moimi wiadomosci...ale wycwanił sie i ustawił,że te wiadomosci z naszego forum od razu przenoszą się do SPAMU ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #361400 przez chłopek
ale sie uśmiałam z mojego D :) pojechał do pracy autem a wrócił bez, i sie zastanawiał gdzie auto, a przyjechał służbowym kumpel go przywiózł, i teraz po auto jechał bo stoi pod firmą, taki młody facet i ma sklerozę :)hahahahahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl