BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 11 miesiąc temu #361624 przez mloda_mamuska
ja lubie owocowe long drinki.

i nie przepadam za ciężkimi,gęstymi..


dziewczyny mój Oli ma raczki na dole ,a normalnie tak bardz mocno je czuje... i to jeszcze strasznie nisko.. na samym kroczu prawie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361627 przez chłopek
a mój sie w właśnie tak wypiął ze boli mnie brzuch tyłek powyżej pępka wystawił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361629 przez mloda_mamuska
chłopek moj juz teraz tez tak czasem kopnie,ze zaboli ;)


ide zaraz sie wykapac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361631 przez Olga
Ja już wykąpana,idę zaraz spać,muszę się wyspać,bo jutro mojego synusia zobaczę. :lol: Nie mogę się doczekać,jeszcze tylko 12 godz. :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361633 przez mloda_mamuska
Olga ale masz super !!! a sama chodzisz na wizyty czy z partnerem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #361636 przez bidol
Majówka - Kamilka pogłaskana - a jakim cudem schudłam tego nie wiem - bo jem raczej normalnie, No ale bez słodkości, bo jakoś mi słodkie nie podchodzi ;) ale jem b.dużo warzyw i owoców - więc może dlatego :)

Maksiu - dzięki :kiss:

daners napisał:

Bidol wiadomo że z boku to wygladaja na duzo wieksze te nasze brzusia a Twoj no no slodki i własnie taki w sam raz;] aaaaa jeszcze paski se ubrała ;p niewiesz ze poszerzaja ;)haha

daners - haahahahahahaha - uwielbiam paski - a teraz mogę sobie na nie pozwolić :laugh: zwykle brzuszek jest bardziej szpiczasty, ale Niunia ułożyła się poprzecznie ;) śpij kochana póki możesz :laugh:

M_M - no ulżyło mi :) jem dużo warzyw i owoców więc może dlatego schudłam, a może Kamilka ze mnie tak ciągnie :) Fotkę fotelika wstawię jutro - obiecuję. A Kamilka ma chyba już ciasno bo dotykając brzuszka czuję ją w każdym centymetrze :)
A co do bólu pod (.)(.) to pewnie Oliwierek, albo macica się jeszcze rozciąga i narządy umiejscowiają się pod żebrami - tak na ścisk - ja mam małe piersi i też mnie boli :dry:
Co do poczyt - to wstyd się przyznać, ale zrobiłam tak jak Twój M. :blush:
Przyszło łóżko??
M_M - mi się forum nie znudziło :) ale czasu jakoś mniej mam :dry:

Olga - brzuś śliczny i córa też :laugh:

chłopek - to normalka - dziś mój brat zapomniał Synka ze szkoły odebrać :ohmy: :silly:

Anszka - wózeczek pamiętam że ten - :laugh: proszę o fotki jak już będziesz miała wszystko poskładane :laugh:
A i daj znać po ginku - koniecznie :laugh:

Agnesssa
- ślicznie wyglądasz - tak kwitnąco - ciąża Ci służy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


a ja jutro z Sebkiem do cyrku idę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361637 przez chłopek
bidol ale wam fajnie :) u nas moze bedzie na wakacje wiec pójdziemy z Ksawciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #361641 przez Olga
Mój Rafał był ze mną na dwóch badaniach,jak byliśmy na genetycznych,wtedy dowiedzieliśmy sie,że to synuś,a dwa razy była ze mną Olgusia.Jutro idę wyjątkowo sama,bo tatuś ma pilną pracę,nie może się zwolnić,a ponieważ idę wcześnie,to Olga musi do szkoły iść,więc tylko filmik im zostaje.


bidol super,że u Ciebie wszystko w porządku,że Kamilka zdrowa :) no i brzuszek masz śliczny i wcale nie taki duży :)


agnessa pięknie wygladasz z brzusiem.


U nas za to karuzela jest,ale moje dzieci już za duże,a Ignaś jeszcze nie woła ha ha.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361643 przez chłopek
ide spać bo mi źle siedziec maly tak sie wierci i napina ze strasznie boli mnie brzuch. do jutra miłej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361646 przez mloda_mamuska
bidol nie przyszło jednak łóżko :(
mam nadzieje,ze jutro przyjdzie...juz tacy zli byliśmy
rano zadzwonili po adres i misiek kazal mi wstawac z łóżka i szybko wynosilismy je z pokoju,zeby miejsce bylo na te duze..a tu dupa.. zrobili nas w ch.. ;p


Olga
ze mną zawsze ktos chcial sie zabierac ;D
tylko tesciowej nei chcialm wziąc i udalo mi się :lol:

chlopek dobranoc!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #361659 przez Majowka
mloda_mamuska napisał:


Majowka
no to super!!!
Ciesze się razem z Tobą !
mam nadzieje,ze zakupy pójdą szybko i bez problemów :kiss:
i jak wstawicie mebelki to czekamy na zdjęcie pokoiku Synusia :woohoo:

no i faktycznie mebelki to juz poważny i konkretny zakup! ;))


Dziek M-M! :kiss:
Juz kupione! :lol:
Przywiezlismy tylko materacyk do lozeczka, przeeeeslodki :kiss: :kiss: :kiss: Taki malutki :) Reszta bedzie w czwartek po poludniu :laugh:
Za ciezka byla ta komoda, a ja nic nie moglam pomoc miskowi, wiec wzielismy transport z montazem od razu.

Olga, brzusio piekny! A corcia jaka duza! Wyglaskaj Ignasia ode mnie! :kiss:

Bidolku, super! Ja tez nie mam zachcianek, ani zbytnio glodna nie chodze, ale to pewnie dlatego ze taka szpiorka ze mnie, to organizm zaczal gromadzic w razie jakiejs katastrofy glodowej :laugh: Ja juz mam 9 kg na plusie, ale dobrze sie z nimi czuje...oby tylko nie przytyc za mocno na koncowce, mowia, ze wielu mama sie zdarza.

Kurcze M-M, tez bym sie wkurzyla gdyby mnie tak wrobili, miejmy nadzieje, ze jutro beda, a Wy bedziecie mogli sie nacieszyc nowym lozeczkiem :laugh:

Ja strasznie sie zmczylam tymi zakupami, nie tylko kolejki, ale w dodatku ten dzisiejszy upal, sprzatanie i moje zbyt wczesne wstawanie :dry:
Moze dzisiaj sie wyspie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361668 przez kafelka0
Cześć laseczki.
Dawno nic nie pisałam ale śledziłam Wasze posty żeby być na bieżąco. Ja wczoraj miałam wizytę u ginka i wszystko ok. Natalka ma już 1300g i jest obrócona główką w dół dlatego czuję jak bawi się rączkami bardzo nisko. Ostatnio moja dzidzia jest bardzo żywa, chyba ma jeszcze dużo miejsca :)
Pogodę mamy jak pod psem, zimno i ma na dodatek padać troszku.
Spadam mojemu zrobić kanapki do pracy i będę się byczyć cały dzionek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #361689 przez daners
no ja juz wyspana wiec Witam sie z rana :)

Majówka super,że zakupki sie udały :) teraz byle do czwartku i wtedy będziesz podziwac jak ładnie sie prezentuja :D koniecznie będziemy chciay to zobaczyc:)

Kafelka0
oo kg300 no no rosnie Natalka :) ciesze,sie ze wszystko ok . Ja ide w czwartek na wizyte wiec tez sie dowiem ile to juz maluszek przybrał bo my w tym samym czasie rodzimy wiec sobie porównam :)

Olga no w tym dresiku to malo co widac ;p Brzusio faktycznie taki slodki w sam raz ;]

m_m napewno dzis przyjdzie :) a ze cie ugniata maluszek co sie dziwic rosnie i coraz mniej miejsca ma :)

mnie bola pachwiny i mam ucisk własnie na krocze dosc mocny wiec nie ide nigdzie bo w takiej poznie to lepiej sie nie pokazywac ludziom :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361690 przez anszka
Witam się dziś wyjątkowo wcześnie :)
Wszystkie fotki piękne i brzusie na tyle duże, że nikt już nie ma wątpliwości, że mieszkają tam nasze coraz większe skarby :)

Wróciłam późno, bo miałam też KTG, więc melduję, że z Wojtusiem wszystko dobrze, sporo urósł, bo ma już ok. 1640g, co odpowiada 31 tyg. Ułożył się główkowo i oczywiście jest prześliczny :)
U mnie troszkę gorzej, bo szyjka się skróciła, jest miękka i zaczyna się rozwierać, więc dostałam leki i nakaz oszczędzania sił.
Nie mogę nawet ćwiczyć w szkole rodzenia.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361700 przez Majowka
Czesc dziewczyny,
Dzis tez za dlugo nie pospalam, no trudno :)

Anszka, ciesze sie bardzo, Ze z Wojtusiem wszystko dobrze! Jaki duzy chlopak juz!! :laugh: niech dalej zdrowo rosnie!
Odnosnie szyjki...mialas tam jakies bole? Cos wskazywalo, ze szyjka sie rozwiera?

Daners, na pewno wysle! :laugh: Dziekuje bardzo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl