BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366056 przez mia1082
a tu kilka zdjec z dzis
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366060 przez aniaa_

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Luska :silly: ale Ci dobrze :) obżartuchu, ja za 2 tygodnie na wesele sie wybieram i też planuje sie po obżerać :) no chyba, że nie bedzie czym, bo już kiedyś byłam na takim weselu gdzie jedzenia praktycznie nie było :ohmy: :ohmy: :ohmy: o 23 poszlam spać, bo byłam bardzo zmęczona po pracy i głodna, to wyplam szampana za zdrowie młodych i sie upiłam :dry: :dry: :dry:

Ja dzisiaj jakiś taki dzień mam smutny, po prostu nie miałam humoru na spacer zwłaszcza jak wyjżałam przez okno na osiedle a tam wszyscy na rodzinnych spacerkach ;), a ogólnie to sie przyzwyczaiłam.

A nie pisałam Wam ale Wojtek był wczoraj pierwszy raz w życiu a meczu :woohoo: tata go zabral, to pierwsza polowe całą komentował, a drugą przespał bo chyba stwierdził, że nie ma na co patrzeć :woohoo: :lol: :laugh:

mia cudny Kacperek, śmieszek mały, a mi sie wydaje czy jest troszkę do Zuzi podobny Vestusi ???? :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366068 przez luska
Mia no chyba juz tak, zaklepane.

Tez kiedys widziała filmik o aborcij.......o zgrozo , na takie rzeczy chyba jestem jednak za wrażliwa do dzis go pamietam i siadł mi na psyche.A owo P.Pamela, nie zazdroszcze położenia, decyzja musi zapaść z głębi jej serca .Ma juz jedno dziecko nie pełnosprawne ,Wieć wie jak to jest.CAŁA SYTUACJA JEST NAPRAWEDE SUMTA :(
Jest kacperak , ale z niego blondasek :P :kiss:

KochANe to co moge was forkami zameczyc i lece spać



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366076 przez mia1082
ania hehhehe moze i podobny mi ciezko ocenic :laugh:

to Ci Wojtus maly kibic :laugh: a z tym zasnieciem to moze i masz racje hehehhehe
i nie przejmuj sie choc wiem jak to czasem potrafi dobic czlowieka :(

Luska jaaaaaacie jak oni sie cudnie przytulaja no cudownie :lol: :lol: :lol:
a z Ola jaki lovelas hehehh :P

i ja chyba zmykam bo ostanio za dlugo przesiaduje jeszcze sie worow pod oczami nabawie :lol: buziole
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366080 przez [email protected]
Mia- gratu;luję Kacperkowi czwartego ząbka! oby teraz miał dłuuugo spokój!!!
co do Pameli to tak, to już czwarty miesiąc! nie wiem jak to będzie- co do filmiku to nam go w szkole puszcza;li "niemy krzyk" bo dosłownie widac było jakby dzidziuś krzyczał/...jezu jakie mam ciarki, aż mnie na wymioty zniera i łzy juz mi cieknął :(

to tak samo jak widziałam ten filmik jak chinka bije synka, jak go strasznie kopała! a on się chciał do niej jeszcze przytulić! dziewczyny7 ja płakałam jak to dziecko- a co w tym najlepsze to pierś tak strasznie napełniła mi sie w tedy mlekiem że aż sama tryskała!!!
straszne przeżycie- kurwa znowu płacze :(

Vestusia- tuy piczko grochowa! tyś chuda i zgrabna jak ta lala!!! ja już nie wiem co się z Tobą dzieje ale chyba musisz kobieto zmienić dilera bo po tym chyba Ci na oczy siada!!!
Zuzanka cudowna! i jak się pięknie cieszy!!!
a Bob...ughm...no Bob kurde jak już kiedyś pisałam- CIACHO! :P tylko plis nie denerwuj się na mnie!

byliśmy dziś na basenie, domis oczywiście wyżywka jak szalony-on dziewczyny to jakby w wodzie się urodził!
pływa całe baseny przepływa!(w pływaczkach) wchodzi na murki i skacze dzisiaj wszedł nawet na podest do skakania i wskoczył i popłynął 25 metrów! cały sportowy basen!

Dorcia- jaka bezczelna ta tesciowa!- nie pracujesz to nie musisz spac w nocy to chyba ją posrało!
my tez jesteśmy antychodzikowi, i choć dom mam spory ze dziecko mogłoby zapitalać przez pół dnia to jednak uważam że kiedy przyjdzie czas dziecko samo zacznie chodzić. Moim zdaniem chodzik ogłupia, dziecko inaczej stawia nóżki i inaczej mysli o chodzeniu-a skoro na tym jakby siedzi to i obciąża kręgosłup który na siedzenie nie jest jeszcze gotowy

Emcia- mój Daro tez jeszcze nie siedzi.
mieszkasz teraz z koleżanką i jej dzieckiem-to nawet fajnie ze nie masz czasu na forum bo to znaczy ze się razem swietnie dogadujecie i miło spędzacie razem czas
nie to ze ja tu siedze z nudów czy braku zajęć ...ale mysleze wiesz co mam na mysli :)


mia- Kacperek bombowy!!!!!

Lusia- swietnie ze komusia udana! a kg sie nie przejmuj-3 spacerki wiecej i zrzucisz heheh
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366082 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366083 przez aniaa_
Olo super elegencik, lovelas to jeszcze jaki tancerz :)

Wy zmykacie a ja dzisiaj maraton chce sobie zrobić telewizyjny do 24 (nie wiem czy wytrzymam), bo ostatnie 2 odcinki "gotowych na wszysko" dzisiaj :)

Miłej nocki :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366086 przez [email protected]
Lusia-super masz dzieciaczki- jakie słodkie to zdjecie razem!

a Pamela ma zdrowe dziecko- ale mieszka ze szwagierką z Downem
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366089 przez emkapl84
Jejku jakie kochane jestescie, ze tak o mnie pamietacie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
u mnie wieczór średni...pokłócona jestem z M...tak poważnie i nie wiem kiedy dojdziemy do porozumienia..czekają nas ciche dni :( :( tak tylko wpadłam się troche wyzalić
Spokojnej nocki mamusie :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366090 przez mia1082
Sarnko jaki filmik o chince chyba go gdzies przegapilam :(
Zuch Dominis jestem z nigo dumna ze taki plywak :laugh: :laugh: :laugh: i jaki odwazny no pozazdroscic synusia :lol: Super ze nie boi sie wody....
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366091 przez [email protected]
No nie no!!!
nastepna do złojenia dupy!!!
LUSIA ALE Z CIEBIE LASKAAAAAAAAAAA!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366095 przez mia1082
No wlasnie Luska Sarna ma racje !!!!! Pieknie wygladacie
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366096 przez [email protected]
mIA TEN FILMIK TO NASZE DZIEWCZYNY DAWAŁY NA FB-Z TEGO CO PAMIĘTAM TO dORCIA OSTATNIO GO MIAŁA TYTUŁ BYŁ JAKIS ZEBY PODPISAC CHYBA PETYCJE ZEBY ODEBRALI JEJ DZIECKO
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366100 przez luska
Tak olo lovelas , dajcie spokój jak mu mam zamar ograniczk kontakty z Kuba , bo jak byli osobno to olo aniołek , a jak poszli razem w cug to bobili dwuch chłopaszków B)

To Wojtus mały kibic hehe , a moze rosnie ci kometator sportowy :laugh:

Sarenko dosyc tych tematów , ide spac a mi sie zaraz sni i ja nie moge zasnąć!!!!
a basenu zazdroszcze ,kurka musze sie tez wybrac , bo rok nie byliśmy!!!!!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366102 przez mia1082
Sarenko no to zrozumiale ja jakos do FB forum nie umiem sie przekonac tu mi jakos tak bardziej rodzinnie hehehehe no i na FB nie umiem sie polapac kto jest kto i to mnie najbardziej wkurza :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl